Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Szkółka

« powrót

Piłkarze szkółki sportowej OSiR najlepsi w Przemyślu

Piłkarze szkółki sportowej OSiR Biłgoraj rocznika 2003 w minioną sobotę, 11 lutego uczestniczyli w halowym turnieju piłki nożnej w Przemyślu. Drużyna prowadzona przez Siergieja Sawczuka zajęła pierwsze miejsce. 

W rywalizacji wzięły udział zespoły z Sanoka, Przemyśla, Lubaczowa, Biłgoraja oraz ukraińska drużyna ,,Mościska” i słowacki ,,Stropkov”. Tak, więc obsada turnieju była niesamowicie mocna.

Nasi piłkarze prezentowali się naprawdę dobrze na tle innych zespołów i tego dnia zagrali kapitalne zawody nie przegrywając żadnego z rozegranych spotkań. Bilans naszej szkółki to trzy zwycięstwa i dwa remisy.

Zwycięska drużyna OSiR zagrała w składzie: Łukasz Żurek, Aleksander Sarecki, Damian Zwolak, Dawid Rymarz, Dawid Czerw, Maksymilian Kubik, Jakub Suskiewicz, Dawid Senderek, Aleksander Okoń, Miłosz Kaczor, Karol Wojtyło, Mateusz Bielak.

Warto dodać, że najlepszym zawodnikiem turnieju został Karol Wojtyło z OSiR-u Biłgoraj.

Na pochwałę zasługują rodzice, którzy zostali wyróżnieni przez organizatorów za najlepszy doping w całym turnieju!!!

Z kolei piłkarze szkółki OSiR rocznika 2005 uczestniczyli w turnieju w Hrubieszowie. Podopieczni Grzegorza Wlizło ostatecznie uplasowali się na szóstej pozycji notując  1 zwycięstwo, 4 remisy oraz 2 porażki. 

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners