Honorujemy karty Benefit System Multisport, OK System
Masz pytania? 84 688 10 38
  • Piątek, 1 Października 2021
    • 11:00Stadion OSiR
    • Piłkarskie Turnieje Wolności
  • Sobota, 2 Października 2021
    • 11:00Obiekty OSiR
    • Trampkarz Młodszy: OSiR Biłgoraj - UKS ORLIK DĘBLIN
    • 13:00Obiekty OSiR
    • Junior Starszy: Łada 1945 Biłgoraj - Janowianka Janów Lubelski
    • 13:00Obiekty OSiR
    • Młodzik Starszy: OSiR Biłgoraj - UKS Widok SP 51 Lublin
    • 13:00Hala OSiR
    • Mecz piłki ręcznej
    • 14:00Boisko Sp 4 Biłgoraj
    • 5.kolejka ALPN o "Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj" - sezon 2021/2022
  • Niedziela, 3 Października 2021
    • 09:30Obiekty OSiR
    • 10-tka po ziemi Biłgorajskiej
  • Poniedziałek, 4 Października 2021
    • 16:30Boiko boczne OSiR
    • Liga Okręgowa Młodzików Młodszych: UKS FA Biłgoraj - Olimpiakos Tarnogród
  • Sobota, 9 Października 2021
    • 09:00Boiko boczne OSiR
    • Liga Turniejowa Orlika Młodszego UKS Football Academy Biłgoraj
    • 11:00Obiekty OSiR
    • Junior Młodszy: Łada 1945 Biłgoraj - Unia Hrubieszów
    • 11:00Boiko boczne OSiR
    • Liga Okręgowa Młodzików Młodszych: OSiR Biłgoraj - Huragan Chmielek
    • 14:00Boisko Sp 4 Biłgoraj
    • 6.kolejka ALPN o "Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj" - sezon 2021/2022
  • Niedziela, 10 Października 2021
    • 11:00Obiekty OSiR
    • Rajd Rowerowy
    • 15:00Stadion OSiR
    • Zamość: Klasa okręgowa "KEEZA": Łada 1945 Biłgoraj - Tur Turobin
  • Wtorek, 12 Października 2021
    • -1/3 Hali OSiR
    • Testy Policji
  • Piątek, 15 Października 2021
    • -1/3 Hali OSiR
    • Testy Policji
  • Sobota, 16 Października 2021
    • 10:00Obiekty OSiR
    • Junior Starszy: Łada 1945 Biłgoraj - SYGNAŁ LUBLIN
    • 11:00Boiko boczne OSiR
    • Liga Okręgowa Młodzików Młodszych: UKS FA Biłgoraj - Włókniarz Frampol
    • 13:00Obiekty OSiR
    • Trampkarz Młodszy: OSiR Biłgoraj - AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA
    • 14:00Boisko Sp 4 Biłgoraj
    • 7.kolejka ALPN o "Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj" - sezon 2021/2022
    • 15:00Obiekty OSiR
    • Trampkarz Straszy: OSiR Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów Lubelski
    • 15:00Obiekty OSiR
    • Młodzik Starszy: OSiR Biłgoraj - Vrotcovia Lublin
  • Sobota, 23 Października 2021
    • 11:00Obiekty OSiR
    • Junior Młodszy: Łada 1945 Biłgoraj - DKS Gaudium Zamość
  • Niedziela, 24 Października 2021
    • 15:00Stadion OSiR
    • Zamość: Klasa okręgowa "KEEZA": Łada 1945 Biłgoraj - Metalowiec Goraj
  • Wtorek, 26 Października 2021
    • -1/3 Hali OSiR
    • Testy Policji
  • Środa, 27 Października 2021
    • 11:30Hala OSiR
    • Turniej Piłki Ręcznej MKS Biłgoraj
  • Piątek, 29 Października 2021
    • 16:00Boiko boczne OSiR
    • Liga Okręgowa Młodzików Młodszych: UKS FA Biłgoraj - Olender Sól
  • Sobota, 30 Października 2021
    • 11:00Obiekty OSiR
    • Trampkarz Straszy: OSiR Biłgoraj - Avia Świdnik
    • 13:00Obiekty OSiR
    • Junior Starszy: Łada 1945 Biłgoraj - Motor Lublin S.A.
    • 13:00Obiekty OSiR
    • Trampkarz Młodszy: OSiR Biłgoraj - Gryf Gmina Zamość
    • 15:00Obiekty OSiR
    • Młodzik Starszy: OSiR Biłgoraj - Sygnał Lublin
  • Niedziela, 31 Października 2021
    • 11:00Boiko boczne OSiR
    • Liga Okręgowa Młodzików Młodszych: OSiR Biłgoraj - Olimpiakos Tarnogród
Październik 2021
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
«« «       » »»
        1
  1. 11:00
    Piłkarskie Turnieje Wolności Stadion OSiR
2
  1. 11:00
    Trampkarz Młodszy: OSiR Biłgoraj - UKS ORLIK DĘBLIN Obiekty OSiR
  2. 13:00
    Junior Starszy: Łada 1945 Biłgoraj - Janowianka Janów Lubelski Obiekty OSiR
  3. 13:00
    Młodzik Starszy: OSiR Biłgoraj - UKS Widok SP 51 Lublin Obiekty OSiR
  4. 13:00
    Mecz piłki ręcznej Hala OSiR
  5. 14:00
    5.kolejka ALPN o "Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj" - sezon 2021/2022 Boisko Sp 4 Biłgoraj
3
  1. 09:30
    10-tka po ziemi Biłgorajskiej Obiekty OSiR
4
  1. 16:30
    Liga Okręgowa Młodzików Młodszych: UKS FA Biłgoraj - Olimpiakos Tarnogród Boiko boczne OSiR
5 6 7 8 9
  1. 09:00
    Liga Turniejowa Orlika Młodszego UKS Football Academy Biłgoraj Boiko boczne OSiR
  2. 11:00
    Junior Młodszy: Łada 1945 Biłgoraj - Unia Hrubieszów Obiekty OSiR
  3. 11:00
    Liga Okręgowa Młodzików Młodszych: OSiR Biłgoraj - Huragan Chmielek Boiko boczne OSiR
  4. 14:00
    6.kolejka ALPN o "Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj" - sezon 2021/2022 Boisko Sp 4 Biłgoraj
10
  1. 11:00
    Rajd Rowerowy Obiekty OSiR
  2. 15:00
    Zamość: Klasa okręgowa "KEEZA": Łada 1945 Biłgoraj - Tur Turobin Stadion OSiR
11 12
  1. Testy Policji 1/3 Hali OSiR
13 14 15
  1. Testy Policji 1/3 Hali OSiR
16
  1. 10:00
    Junior Starszy: Łada 1945 Biłgoraj - SYGNAŁ LUBLIN Obiekty OSiR
  2. 11:00
    Liga Okręgowa Młodzików Młodszych: UKS FA Biłgoraj - Włókniarz Frampol Boiko boczne OSiR
  3. 13:00
    Trampkarz Młodszy: OSiR Biłgoraj - AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA Obiekty OSiR
  4. 14:00
    7.kolejka ALPN o "Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj" - sezon 2021/2022 Boisko Sp 4 Biłgoraj
  5. 15:00
    Trampkarz Straszy: OSiR Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów Lubelski Obiekty OSiR
  6. 15:00
    Młodzik Starszy: OSiR Biłgoraj - Vrotcovia Lublin Obiekty OSiR
17
18 19 20 21 22 23
  1. 11:00
    Junior Młodszy: Łada 1945 Biłgoraj - DKS Gaudium Zamość Obiekty OSiR
24
  1. 15:00
    Zamość: Klasa okręgowa "KEEZA": Łada 1945 Biłgoraj - Metalowiec Goraj Stadion OSiR
25 26
  1. Testy Policji 1/3 Hali OSiR
27
  1. 11:30
    Turniej Piłki Ręcznej MKS Biłgoraj Hala OSiR
28 29
  1. 16:00
    Liga Okręgowa Młodzików Młodszych: UKS FA Biłgoraj - Olender Sól Boiko boczne OSiR
30
  1. 11:00
    Trampkarz Straszy: OSiR Biłgoraj - Avia Świdnik Obiekty OSiR
  2. 13:00
    Junior Starszy: Łada 1945 Biłgoraj - Motor Lublin S.A. Obiekty OSiR
  3. 13:00
    Trampkarz Młodszy: OSiR Biłgoraj - Gryf Gmina Zamość Obiekty OSiR
  4. 15:00
    Młodzik Starszy: OSiR Biłgoraj - Sygnał Lublin Obiekty OSiR
31
  1. 11:00
    Liga Okręgowa Młodzików Młodszych: OSiR Biłgoraj - Olimpiakos Tarnogród Boiko boczne OSiR