Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Szkółka

« powrót

OSiR lepszy od lidera

Piłkarze OSiR-u Biłgoraj na własnym boisku pokonali lidera tabeli PN Motor Lublin 2:1. Do bramki przyjezdnych trafił Bartosz Grasza oraz Kacper Krzyżan.

Miłą niespodziankę sprawili swoim kibicom trampkarze starsi prowadzeni przez Andrzeja Wachowicza pokonując lidera tabeli PN Motor Lublin. Była to druga porażka drużyny z Lublina w tym sezonie. Pierwszą bramkę strzelił Bartosz Grasza po asyście Michała Skubisa. Drugą strzelił Kacper Krzyżan, który w zupełnie niespodziewanej sytuacji zdecydował się na "centrostrzał" i piłka wpadła do siatki. Dzięki zwycięstwu OSiR wskoczył na podium a Motor spadł na drugie miejsce. W kolejnym meczu biłgorajanie zagrają w niedzielę o godz. 13.00 z AP TOP-54 Biała Podlaska. Co ciekawe ta właśnie drużyna wskoczyła na pierwsze miejsce w tabeli. Miejmy nadzieję, że dobra passa młodych piłkarzy OSiR-u zostanie utrzymana.  - Cieszymy się ze zwycięstwa tym bardziej, że jako jedyni w lidze i to dwukrotnie pokonaliśmy Motor. Drużyna realizowała założenia taktyczne, zagrała dobrze w obronie czekając cierpliwie na swoje szanse w ofensywie.  Ponadto szczęście też nam sprzyjało. Przy stanie 1:0 nasz bramkarz Krystian Buła obronił rzut karny.  – podsumował mecz trener OSiR Andrzej Wachowicz.

Niestety inne drużyny OSiR-u zanotowały porażki  w swoich pojedynkach. Trampkarze młodsi przegrali również z liderem tabeli 0:8, młodzicy starsi przegrali na wyjeździe z BKS Lublin 1:10, zaś młodsi 0:2.

OSiR Biłgoraj – PN Motor Lublin 2:1

Bramki: Bartosz Grasza 58, Kacper Krzyżan 80 – Eryk Bonat 78.

OSiR: Buła – Chmura, Cieślak, Grasza, Konopka (78 Białas), Krzyszycha (79 Marzec), Krzyżak, Mazurek, Safin (53 Hadacz), Skubis, Walczak.

OSiR  Biłgoraj  - PN Motor Lublin 0:8

Bramki: Rejmak 13, Zieliński 17, Chyrchała 19, 30, Babicz 44, 63, Grobelski 51, Kurkiewicz 57.

OSiR: Szabat –Niemiec, Greszta, Jamroz, Kupiec, Wolanin, Papierz, Smoła, Siek, Szkoda, Dziurdza oraz Skiba, Poznański, Ćwikła, Kapuśniak, Sprysak, Robak, Myszak.

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners