Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Szkółka

« powrót

Szkółka sportowa OSiR zdobyła Puchar Burmistrza Frampola.

  W sobotę 11 stycznia br. odbył się Noworoczny Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Burmistrza Frampola. W turnieju uczestniczyli młodzi piłkarze ze Szkółki Sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji. Zawody rozgrywane były w dwóch kategoriach wiekowych: rocznik 2004 oraz rocznik 2006.

 

        W kategorii I wzięło udział 8 zespołów m.in.: Tanew Majdan Stary, Kłos Chełm, Lewart Lubartów, AMSPN Hetman Zamość, OSiR Biłgoraj (I,II), Włókniarz Frampol ( I,II). Drużyny OSiR-u po meczach grupowych awansowały do półfinału trafiając na drużyny AMSPN Hetman Zamość i Kłos Chełm. Pierwsza drużyna pokonała rówieśników z Zamościa 3:0, natomiast zespół II pokonał Kłos Chełm w rzutach karnych 3:2 tym samym awansując do finału. Na pierwszych dwóch miejscach znalazły się zespoły ze Szkółki Sportowej OSiR, na III miejscu uplasowała się drużyna z Zamościa, na IV miejscu swoje zmagania zakończyli piłkarze z Chełma.

            W kategorii dzieci rocznik 2006 w turnieju wzięło udział 4 zespoły: Kłos Chełm, Lewart Lubartów, OSiR Biłgoraj oraz drużyna gospodarzy Włókniarza Frampol. Młodzi piłkarze Szkółki OSiR pokonali rówieśników z Chełma 1:0, z Frampola 2:0 oraz na zakończenie turnieju rówieśników z Lubartowa 4:0, kończąc cały turniej na I miejscu. Zespół OSiR-u wystąpił w następującym składzie: Nizio Dawid, Dubiel Gabriel, Kotwis Kacper, Bednarz Kacper, Mazuś Jakub, Chomicz Jakub, Piech Wiktor, Osuch Tymoteusz, Kudełka Jan, Ćwikła Emil, Wrzyszcz Kacper, Wilczyński Kasper, Sadowski Bartosz, Zwolak Tomasz

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners