Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Rozgrywki ligowe

« powrót

Halowa Liga Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj - sezon 2019/2020

HALOWA LIGA PIŁKI NOŻNEJ
o "Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj"
wyniki spotkań i tabela - sezon 2019/2020


Lp Drużyna Mecze Pkt BZ BS RB W R P
1 OKS Sitarska 4 12 25 5 20 4 0 0
2 Hansa Team 4 12 24 6 18 4 0 0
3 Spartakus Team 4 7 11 10 1 2 1 1
4 Oldboje Łady Biłgoraj 4 6 17 13 4 2 0 2
5 FC Bażant 4 6 10 18 -8 2 0 2
6 Załadunek Team Biłgoraj 4 4 13 12 1 1 1 2
7 100 Procent 4 4 7 8 -1 1 1 2
8 MODEL 4 4 12 19 -7 1 1 2
9 RWKS Sparta Biłgoraj 4 4 7 14 -7 1 1 2
10 LZS Dąbrowica 4 3 7 9 -2 0 3 1
11 Galacticos 4 3 7 23 -16 1 0 3
12 Tereszpol Team 4 2 14 17 -3 0 2 2

HALOWA LIGA PIŁKI NOŻNEJ 2019/2020 - WYNIKI

Kolejka 1

7.12.2019 - 14:00  Spartakus Team - 3:1 - Galactocos
/P. Nawrocki 1, M. Król 1, sam. 1 - P. Kita 1/

/ż.k. - M. Paluch - R. Małek/

7.12.2019 - 14:50  LZS Dąbrowica - 2:2- 100 Procent
/E. Wąsiewicz 1, P. Nizio 1 - Ł. Juśko 1, Ł. Jasiński 1/
/ż.k. - E. Wąsiewicz/

7.12.2019 - 15:40  RWKS Sparta Biłgoraj - 1:5- OKS Sitarska
/M. Kowalik 1 - G. Krupczak 2, K. Sykała 1, K. Kawalec 1, J. Spustek 1/

/ż.k. - P. Kolbuch/
7.12.2019 - 16:30  FC Bażant - 4:2- Tereszpol Team
/M. Ciecierski 1, P. Jagodziński 3 - S. Zdunek 1, M. Dwodniczak 1/

7.12.2019 - 17:20  Załadunek Team Biłgoraj - 4:5- Hansa Team
/Sz. Małek 1, J. Lewandowski 3 - A. Czerw 2, M. Furmaniak 3/

/ż.k. - A. Kukiełka, M. Krzepiłko - G. Grzyb, W. Bździuch/
7.12.2019 - 18:10  Model - 4:3 - Oldboje Łady Biłgoraj
/J. Bielak 1, M. Blicharz 1, J. Wróbel 2 - K. Pardo 3/

Klasyfikacje - TUTAJ

Kolejka 2

14.12.2019 - 14:00  OKS Sitarska - 5:1 - Model
/G. Krupczak 1, M. Kawalec 1, K. Sykała 1, K. Kawalec 1, D. Oleszczak 1 - J. Bielak 1/

14.12.2019 - 14:50  Galacticos - 2:8 - Oldboje Łady Biłgoraj
/D. Deryabin 1, B. Łukasiewicz 1 - G. Hasiak 1, D. Konopka 1, R. Wlaź 1, P. Dorosz 3, S. Sawczuk 1, T. Powroźnik 1/
14.12.2019 - 15:40  Tereszpol Team - 4:4 - RWKS Sparta Biłgoraj
/M. Róg 3, M. Dworniczak 1 - A. Deryło 2, A. Skubisz 2/

14.12.2019 - 16:30  Hansa Team - 9:0 - FC Bażant
/B. Kowalik 2, S. Kościelski 1, M. Furmaniak 6/ 

14.12.2019 - 17:20  100 Procent - 2:1 - Załadunek Team Biłgoraj
/R. Urbanik 2 - Ł. Łosiewicz 1/

14.12.2019 - 18:10  Spartakus Team - 1:1 - LZS Dąbrowica
/M. Łęcki 1 - A. Bielak 1/

/cz.k. - P. Nizio/

Klasyfikacje - TUTAJ

Kolejka 3

21.12.2019 - 14:00  FC Bażant - 3:2 - 100 Procent
/K. Przybysławski 2, A. Grela 1 - M. Dziak 1, Ł. Jasiński 1/

21.12.2019 - 14:50  Załadunek Team Biłgoraj - 5:2 - Spartakus Team
/J. Malec 1, Ł. Łosiewicz 1, M. Krzepiłko 1, sam. 2 - P. Nawrocki 1/

21.12.2019 - 15:40  Oldboje Łady Biłgoraj - 2:4 - OKS Sitarska
/R. Wlaź 1, K. Pardo 1 - M. Kawalec 1, K. KAwalec 3/

21.12.2019 - 16:30  LZS Dąbrowica - 1:3 - Galacticos
/D. Marzec 1 - S. Wilczak 2, D. Deryabin 1/

21.12.2019 - 17:20  RWKS Sparta Biłgoraj - 0:4 - Hansa Team
/W. Bździuch 1, P. Antasik 2, sam. 1/

21.12.2019 - 18:10  Model - 5:5 - Tereszpol Team
/M. Blicharz 3, J. Wróbel 1, D. Lachowski 1 - S. Zdunek 3, A. Kapuśniak 1, M. Róg 1/

Klasyfikacje - TUTAJ

Kolejka 4

4.01.2020 - 14:00  Galacticos - 1:11 OKS Sitarska
/S. Wilczak 1 - M. Kawalec 1, P. Oleszczak 2, M. Czuchra 1, K. Sykała 1, Sz. Kozak 1, K. Kawalec 3, D. Oleszczak 1, A. Cebula 1/
4.01.2020 - 14:50  Tereszpol Team - 3:4- Oldboje Łady Biłgoraj
/M. Róg 2, G. Lipiński  1 - J. Hasiak 1, D. Konopka 1, S. Sawczuk 1, S. Skrzypek 1/

4.01.2020 - 15:40  Hansa Team - 6:2 - Model
/A. Czerw 1, G. Grzyb 1, G. Bździuch 2, K. Bednarz 1, W. Bździuch 1 - M. Sędłak 1, D. Lachowski 1/

4.01.2020 - 16:30  100 Procent - 1:2 - RWKS Sparta Biłgoraj
/M. Dziak 1 - A. Deryło 1, A. Skubisz 1/
4.01.2020 - 17:20  Spartakus Team - 5:3 - FC Bażant
/R. Wesołowski 1, M. Paluch 1, P. Nawrocki 3 - M. Ciecierski 1, K. Przybysławski 1, A. Grela 1/

4.01.2020 - 18:10  LZS Dąbrowica - 3:3 - Załadunek Team Biłgoraj
/M. Dawid 3 - Ł. Łosiewicz 2, M. Krzepiłko 1/

Kolejka 5

18.01.2020 14:00  Załadunek Team Biłgoraj - -:- Galacticos
18.01.2020 14:50  FC Bażant - -:- - LZS Dąbrowica
18.01.2020 15:40  RWKS Sparta Biłgoraj - -:- - Spartakus Team
18.01.2020 16:30  Model - -:- - 100 Procent
18.01.2020 17:20  Oldboje Łady Biłgoraj - -:- - Hansa Team
18.01.2020 18:10  OKS Sitarska - -:- - Tereszpol Team

Kolejka 6

25.01.2020 14:00  Hansa Team - -:- - OKS Sitarska
25.01.2020 14:50  Galakticos - -:- - Tereszpol Team
25.01.2020 15:40  100 Procent - -:- - Oldboje Łady Biłgoraj
25.01.2020 16:30  Spartakus Team - -:- - Model
25.01.2020 17:20  LZS Dąbrowica - -:- - RWKS Sparta Biłgoraj
25.01.2020 18:10  Załadunek Team Biłgoraj - -:- - FC Bażant

Kolejka 7

1.02.2020 14:00  Model - -:- - LZS Dąbrowica
1.02.2020 14:50  Oldboje Łady Biłgoraj - -:- Spartakus Team
1.02.2020 15:40  RWKS Sparta Biłgoraj - -:- - Załadunek Team Biłgoraj
1.02.2020 16:30  FC Bażant - -:- - Galacticos
1.02.2020 17:20  Tereszpol Team - -:- - Hansa Team
1.02.2020 18:10  OKS Sitarska - -:- - 100 Procent

Kolejka 8

8.02.2020 14:00  100 Procent - -:- - Tereszpol Team
8.02.2020 14:50  LZS Dąbrowica - -:- - Oldboje Łady Biłgoraj
8.02.2020 15:40  Spartakus Team - -:- - OKS Sitarska
8.02.2020 16:30  Galacticos - -:- - Hansa Team
8.02.2020 17:20  Załadunek Team Biłgoraj - -:- - Model
8.02.2020 18:10  FC Bażant - -:- - RWKS Sparta Biłgoraj

Kolejka 9

15.02.2020 14:00  Model - -:- - FC Bażant
15.02.2020 14:50  Hansa Team - -:- - 100 Procent
15.02.2020 15:40  Oldboje Łady Biłgoraj - -:- - Załadunek Team Biłgoraj
15.02.2020 16:30  RWKS Sparta Biłgoraj - -:- - Galacticos - mecz zostanie rozegrany w innym terminie. Drużyna Sparty wyjeżdża na turniej do Niska
15.02.2020 17:20  OKS Sitarska - -:- - LZS Dąbrowica
15.02.2020 18:10  Tereszpol Team - -:- - Spartakus Team

Kolejka 10

22.02.2020 14:00  Galacticos - -:- - 100 Procent
22.02.2020 14:50  Spartakus Team - -:- - Hansa Team
22.02.2020 15:40  LZS Dąbrowica - -:- - Tereszpol Team
22.02.2020 16:30  Załadunek Team Biłgoraj - -:- - OKS Sitarska
22.02.2020 17:20  FC Bażant - -:- - Oldboje Łady Biłgoraj
22.02.2020 18:10  RWKS Sparta Biłgoraj - -:- - Model

Kolejka 11

29.02.2020 14:00  OKS Sitarska - -:- - FC Bażant
29.02.2020 14:50  Oldboje Łady Biłgoraj - -:- - RWKS Sparta Biłgoraj - mecz zostanie rozegrany w innym terminie. Drużyna Sparty wyjeżdża na turniej do Lubaczowa
29.02.2020 15:40  Model - -:- - Galacticos
29.02.2020 16:30  Tereszpol Team - -:- - Załadunek Team Biłgoraj
29.02.2020 17:20  Hansa Team - -:- - LZS Dąbrowica
29.02.2020 18:10  100 Procent - -:- - Spartakus Team

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners