Nadchodzące imprezy
Halowa Liga Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj - sezon 2019/2020
HALOWA LIGA PIŁKI NOŻNEJ
o "Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj"
wyniki spotkań i tabela - sezon 2019/2020
Lp | Drużyna | Mecze | Pkt | BZ | BS | RB | W | R | P |
1 | Hansa Team | 11 | 31 | 63 | 22 | 41 | 10 | 1 | 0 |
2 | OKS Sitarska | 11 | 27 | 63 | 13 | 50 | 9 | 0 | 2 |
3 | Oldboje Łady Biłgoraj | 11 | 19 | 53 | 40 | 13 | 6 | 1 | 4 |
4 | Spartakus Team | 11 | 19 | 41 | 33 | 8 | 6 | 1 | 4 |
5 | Załadunek Team Biłgoraj | 11 | 19 | 44 | 41 | 3 | 6 | 1 | 4 |
6 | MODEL | 11 | 17 | 36 | 43 | -7 | 5 | 2 | 4 |
7 | RWKS Sparta Biłgoraj | 11 | 14 | 30 | 43 | -13 | 4 | 2 | 5 |
8 | LZS Dąbrowica | 11 | 12 | 29 | 38 | -9 | 3 | 3 | 5 |
9 | FC Bażant | 11 | 12 | 34 | 55 | -21 | 4 | 0 | 7 |
10 | Tereszpol Team | 11 | 11 | 38 | 46 | -8 | 3 | 2 | 6 |
11 | 100 Procent | 11 | 7 | 26 | 42 | -16 | 2 | 1 | 8 |
12 | Galacticos | 11 | 3 | 26 | 67 | -41 | 1 | 0 | 10 |
HALOWA LIGA PIŁKI NOŻNEJ 2019/2020 - WYNIKI
Kolejka 1
7.12.2019 - 14:00 Spartakus Team - 3:1 - Galactocos
/P. Nawrocki 1, M. Król 1, sam. 1 - P. Kita 1/
/ż.k. - M. Paluch - R. Małek/
7.12.2019 - 14:50 LZS Dąbrowica - 2:2- 100 Procent
/E. Wąsiewicz 1, P. Nizio 1 - Ł. Juśko 1, Ł. Jasiński 1/
/ż.k. - E. Wąsiewicz/
7.12.2019 - 15:40 RWKS Sparta Biłgoraj - 1:5- OKS Sitarska
/M. Kowalik 1 - G. Krupczak 2, K. Sykała 1, K. Kawalec 1, J. Spustek 1/
/ż.k. - P. Kolbuch/
7.12.2019 - 16:30 FC Bażant - 4:2- Tereszpol Team
/M. Ciecierski 1, P. Jagodziński 3 - S. Zdunek 1, M. Dwodniczak 1/
7.12.2019 - 17:20 Załadunek Team Biłgoraj - 4:5- Hansa Team
/Sz. Małek 1, J. Lewandowski 3 - A. Czerw 2, M. Furmaniak 3/
/ż.k. - A. Kukiełka, M. Krzepiłko - G. Grzyb, W. Bździuch/
7.12.2019 - 18:10 Model - 4:3 - Oldboje Łady Biłgoraj
/J. Bielak 1, M. Blicharz 1, J. Wróbel 2 - K. Pardo 3/
Kolejka 2
14.12.2019 - 14:00 OKS Sitarska - 5:1 - Model
/G. Krupczak 1, M. Kawalec 1, K. Sykała 1, K. Kawalec 1, D. Oleszczak 1 - J. Bielak 1/
14.12.2019 - 14:50 Galacticos - 2:8 - Oldboje Łady Biłgoraj
/D. Deryabin 1, B. Łukasiewicz 1 - G. Hasiak 1, D. Konopka 1, R. Wlaź 1, P. Dorosz 3, S. Sawczuk 1, T. Powroźnik 1/
14.12.2019 - 15:40 Tereszpol Team - 4:4 - RWKS Sparta Biłgoraj
/M. Róg 3, M. Dworniczak 1 - A. Deryło 2, A. Skubisz 2/
14.12.2019 - 16:30 Hansa Team - 9:0 - FC Bażant
/B. Kowalik 2, S. Kościelski 1, M. Furmaniak 6/
14.12.2019 - 17:20 100 Procent - 2:1 - Załadunek Team Biłgoraj
/R. Urbanik 2 - Ł. Łosiewicz 1/
14.12.2019 - 18:10 Spartakus Team - 1:1 - LZS Dąbrowica
/M. Łęcki 1 - A. Bielak 1/
/cz.k. - P. Nizio/
Kolejka 3
21.12.2019 - 14:00 FC Bażant - 3:2 - 100 Procent
/K. Przybysławski 2, A. Grela 1 - M. Dziak 1, Ł. Jasiński 1/
21.12.2019 - 14:50 Załadunek Team Biłgoraj - 5:2 - Spartakus Team
/J. Malec 1, Ł. Łosiewicz 1, M. Krzepiłko 1, sam. 2 - P. Nawrocki 1/
21.12.2019 - 15:40 Oldboje Łady Biłgoraj - 2:4 - OKS Sitarska
/R. Wlaź 1, K. Pardo 1 - M. Kawalec 1, K. Kawalec 3/
21.12.2019 - 16:30 LZS Dąbrowica - 1:3 - Galacticos
/D. Marzec 1 - S. Wilczak 2, D. Deryabin 1/
21.12.2019 - 17:20 RWKS Sparta Biłgoraj - 0:4 - Hansa Team
/W. Bździuch 1, P. Antasik 2, sam. 1/
21.12.2019 - 18:10 Model - 5:5 - Tereszpol Team
/M. Blicharz 3, J. Wróbel 1, D. Lachowski 1 - S. Zdunek 3, A. Kapuśniak 1, M. Róg 1/
Kolejka 4
4.01.2020 - 14:00 Galacticos - 1:11 - OKS Sitarska
/S. Wilczak 1 - M. Kawalec 1, P. Oleszczak 2, M. Czuchra 1, K. Sykała 1, Sz. Kozak 1, K. Kawalec 3, D. Oleszczak 1, A. Cebula 1/
4.01.2020 - 14:50 Tereszpol Team - 3:4- Oldboje Łady Biłgoraj
/M. Róg 2, G. Lipiński 1 - J. Hasiak 1, D. Konopka 1, S. Sawczuk 1, S. Skrzypek 1/
4.01.2020 - 15:40 Hansa Team - 6:2 - Model
/A. Czerw 1, G. Grzyb 1, G. Bździuch 2, K. Bednarz 1, W. Bździuch 1 - M. Sędłak 1, D. Lachowski 1/
4.01.2020 - 16:30 100 Procent - 1:2 - RWKS Sparta Biłgoraj
/M. Dziak 1 - A. Deryło 1, A. Skubisz 1/
4.01.2020 - 17:20 Spartakus Team - 5:3 - FC Bażant
/R. Wesołowski 1, M. Paluch 1, P. Nawrocki 3 - M. Ciecierski 1, K. Przybysławski 1, A. Grela 1/
4.01.2020 - 18:10 LZS Dąbrowica - 3:3 - Załadunek Team Biłgoraj
/M. Dawid 3 - Ł. Łosiewicz 2, M. Krzepiłko 1/
Kolejka 5
18.01.2020 14:00 Załadunek Team Biłgoraj - 9:4 - Galacticos
/W. Żerebiec 3, Ł. Łosiewicz 4, M. Krzepiłko 1, W. Gruszecki 1 - D. Deryabin 1, R. Małek 2, T. Wilczak 1/
18.01.2020 14:50 FC Bażant - 1:5 - LZS Dąbrowica
/J. Stec 1 - D. Marzec 1, E. Wąsiewicz 1, P. Nizio 1, A. Bielak 1/
18.01.2020 15:40 RWKS Sparta Biłgoraj - 3:0 - Spartakus Team -walkower - złamanie Art. 4 pkt 18 Regulaminu Rozgrywek
18.01.2020 16:30 Model - 4:2 - 100 Procent
/M. Blicharz 3, D. Lachowski 1 - Ł. Juśko 1, G. Sarzyński 1/
18.01.2020 17:20 Oldboje Łady Biłgoraj - 4:4 - Hansa Team
/J. Hasiak 2, K. Pardo 1, I. Zarczuk 1 - A. Czerw 1, M. Furmaniak 2, P. Antasik 1/
/żk - A. Czerw/
18.01.2020 18:10 OKS Sitarska - 3:0 - Tereszpol Team - walkower - drużyna Tereszpol Team nie stawiła się na zawody
Kolejka 6
25.01.2020 14:00 Hansa Team - 2:0 - OKS Sitarska
/M. Furmaniak 1, P. Antasik 1/
25.01.2020 14:50 Galakticos - 3:6 - Tereszpol Team
/S. Wilczak 1, E. Brodziak 1, D. Herda 1 - S. Zdunek 3, G. Lipiński 1, P. Góra 1, Ł. Róg 1/
25.01.2020 15:40 100 Procent - 2:5 - Oldboje Łady Biłgoraj
/Ł. Jasiński 2 - G. Hasiak 1, J. Hasiak 2, K. Pardo 1, S. Skrzypek 1/
25.01.2020 16:30 Spartakus Team - 8:1 - Model
/J. Kulanica 2, M. Paluch 1, M. Paluch 3, P. Nawrocki 2 - P. Niemiec 1/
25.01.2020 17:20 LZS Dąbrowica - 8:3 - RWKS Sparta Biłgoraj
/D. Marzec 1, E. Wąsiewicz 2, P. Nizio 2, K. Tworek 3 - A. Deryło 2, M. Mizak 1/
25.01.2020 18:10 Załadunek Team Biłgoraj - 5:2 - FC Bażant
/Sz. Małek 2, J. Malec 1, Ł. Łosiewicz 2 - P. Palinka 2/
/ż.k. - W. Gruszecki/
Kolejka 7
1.02.2020 14:00 Model - 4:2 - LZS Dąbrowica
/D. Mazurek 1, M. Blicharz 2, M. Sędłak 1 - E. Wąsiewicz 1, P. Nizio 1/
1.02.2020 14:50 Oldboje Łady Biłgoraj - 4:8 - Spartakus Team
/K. Wlaź 1, G. Hasiak 1, J. Hasiak 1, T. Powroźnik 1 - J. Kulanica 2, M. Paluch 2, M. Paluch 3, P. Nawrocki 1/
/ż.k. - P. Nawrocki/
1.02.2020 15:40 RWKS Sparta Biłgoraj - 0:7 - Załadunek Team Biłgoraj
/Ł. Łosiewicz 4, A. Kukiełka 1, M. Krzepiłko 2/
1.02.2020 16:30 FC Bażant - 5:3 - Galacticos
/M. Robak 1, J. Stec 1, K. Przybysławski 3 - D. Deryabin 1, J. Pawluk 1, D. Herda 1/
1.02.2020 17:20 Tereszpol Team - 3:9 - Hansa Team
/Z. Stec 1, M. Róg 2 - A. Czerw 1, S. Kościelski 1, G. Bździuch 1, M. Furmaniak 2, P. Antasik 1, D. Chamot 1, K. Bednarz 1, W. Bździuch 1/
1.02.2020 18:10 OKS Sitarska - 5:0 - 100 Procent
/M. Kawalec 2, P. Oleszczak 3/
Kolejka 8
12.02.2020 19:20 100 Procent - 3:5 - Tereszpol Team
/J. Juśko 1, Ł. Jasiński 1, R. Urbanik 1 - S. Zdunek 1, G. Lipiński 1, Ł. Róg 1, M. Pieczykolan 1, sam. 1/
08.02.2020 14:00 LZS Dąbrowica - 1:2 - Oldboje Łady Biłgoraj
/D. Marzec 1 - S. Sawczuk 1, I. Zarczuk 1/
08.02.2020 14:50 Spartakus Team - 2:1 - OKS Sitarska
/M. Paluch 1, M. Król 1 - P. Oleszczak 1/
08.02.2020 15:40 Galacticos - 3:7 - Hansa Team
/M. Wilczak 2 , sam. 1 - G. Bździuch 2, M. Furmaniak 4, K. Bednarz 1/
08.02.2020 16:30 Załadunek Team Biłgoraj - 6:3 - Model
/Ł. Łosiewicz 2, M. Krzepiłko 2, M. Gancarz 2 - P. Niemiec 2, M. Blicharz 1/
08.02.2020 17:20 FC Bażant - 6:4 - RWKS Sparta Biłgoraj
/P. Kupczak 1, M. Robak 1, J. Stec 1, P. Palinka 1, P. Jagodziński 1, K. Przybysławski 1 - A. Deryło 1, A. Skubisz 2/
/cz.k. - A. Sarzyński/
Kolejka 9
15.02.2020 14:00 Model - 3:0 - FC Bażant
/D. Mazurek 1, P. Niemiec 1, J. Wróbel 1/
15.02.2020 14:50 Hansa Team - 8:2 - 100 Procent
/A. Czerw 2, G. Grzyb 1, S. Kościelski 1, M. Trześniewski 1, M. Furmaniak 1, P. Antasik 2 - Ł. Juśko 2/
15.02.2020 15:40 Oldboje Łady Biłgoraj - 10:1 - Załadunek Team Biłgoraj
/J. Hasiak 2, D. Konopka 2, R. Wlaź 3, S. Sawczuk 1, S. Skrzypek 1, T. Powroźnik 1 - M. Gancarz 1/
/cz.k. - Ł. Łosiewicz/
19.02.2020 18:30 RWKS Sparta Biłgoraj - 5:2 - Galacticos
/M. Mizak 1, R. Konopka 2, M. Kowalik 1, P. Kolbuch 1 - S. Wilczak 1, M. Wilczak 1/
15.02.2020 16:30 OKS Sitarska - 13:1 - LZS Dąbrowica
/G. Krupczak 5, M. Czuchra 1, K. Sykała 2, J. Małek 1, K. Niedźwiedzki 2, J. Spustek 2 - D. Marzec 1/
15.02.2020 17:20 Tereszpol Team - 7:4 - Spartakus Team
/S. Zdunek 2, M. Róg 3, G. Lipiński 1, Ł. Róg 1 - M. Paluch 1, P. Nawrocki 3/
Kolejka 10
22.02.2020 14:00 Galacticos - 2:7 - 100 Procent
/D. Deryabin 2 - Ł. Paczos 1, G. Sarzyński 1, M. Bączek 1, Ł. Jasiński 1, R. Urbanik 2, Ł. Norton 1/
22.02.2020 14:50 Spartakus Team - 3:4 - Hansa Team
/J. Kulanica 1, M. Paluch 1, E. Zygmunt 1 - B. Kowalik 1, G. Bździuch 1, P. Antasik 1, W. Bździuch 1/
22.02.2020 15:40 LZS Dąbrowica - 4:1 - Tereszpol Team
/D. Marzec 2, K. Tworek 1, A. Bielak 1 - S. Zdunek 1/
22.02.2020 16:30 Załadunek Team Biłgoraj - 0:8 - OKS Sitarska
/G. Krupczak 1, M. Czuchra 2, K. Sykała 1, J. Małek 3, K. Kawalec 1/
22.02.2020 17:20 FC Bażant - 7:9 - Oldboje Łady Biłgoraj
/P. Kupczak 1, M. Ciecierski 1, K. Przybysławski 5 - D. Konopka 2, S. Sawczuk 3, S. Skrzypek 2, I. Zarczuk 2/
22.02.2020 18:10 RWKS Sparta Biłgoraj - 4:4 - Model
/A. Deryło 1, M. Myszka 1, M. Surma 1, P. Lis 1 - D. Mazurek 2, P. Niemiec 1, J. Bielak 1/
Kolejka 11
29.02.2020 14:00 OKS Sitarska - 8:3 - FC Bażant
/M. Kawalec 2, M. Czuchra 1, K. Sykała 2, K. Kawalec 1, J. Spustek 2 - P. Palinka 1, K. Przybysławski 2/
12.02.2020 18:30 Oldboje Łady Biłgoraj - 2:4 - RWKS Sparta Biłgoraj
/S. Sawczuk 1, S. Skrzypek 1 - A. Deryło 1, M. Mizak 1, P. Kolbuch 2/
29.02.2020 14:50 Model - 5:2 - Galacticos
/P. Niemiec 1, J. Bielak 1, M. Blicharz 1, J. Wróbel 1, sam. 1 - M. Wilczak 1 , E. Brodziak 1/
29.02.2020 15:40 Tereszpol Team - 2:3 - Załadunek Team Biłgoraj
/S. Zdunek 1, G. Lipiński 1 - M. Wójcik 1, M. Krzepiłko 2/
29.02.2020 16:30 Hansa Team - 5:1 - LZS Dąbrowica
/G. Bździuch 1, F. Furmaniak 3, P. Antasik 1 - Sz. Surma 1/
26.02.2020 20:00 100 Procent - 3:5 - Spartakus Team
/Ł. Juśko 2, Ł. Jasiński 1 - R. Wesołowski 1, M. Paluch 1, P. Nawrocki 2, M. Król 1/