Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Rozgrywki ligowe

« powrót

Amatorska Liga Piłki Nożnej o puchar "Burmistrza Miasta Biłgoraj" - 2018/2019

AMATORSKA LIGA PIŁKI NOŻNEJ
o "Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj"
wyniki spotkań i tabela końcowa- sezon 2018/2019

Lp. Drużyna Mecze Pkt BZ BS RB W R P
1 Spartakus Team 17 43 113 37 76 14 1 2
2 RWKS Sparta Biłgoraj 17 39 112 52 60 12 3 2
3 100 Procent 18 29 96 71 25 9 2 7
4 Załadunek Team Biłgoraj 18 28 80 82 -2 9 1 8
5 OKS Sitarska 18 27 94 94 0 9 0 9
6 Blokersi 18 25 81 75 6 8 1 9
7 Galacticos 18 15 60 101 -41 5 0 13
8 FC Bażant 18 3 35 159 -124 1 0 17

ALPN 2018/2019 - kolejka 1
 
Data   Godzina   Gospodarz   vs   Goście   Boisko   Sędzia
8.09.2018   14:30   100 Procent   14 : 0   FC Bażant    SP 1    Zbigniew Skwarek
        M. Furmaniak 8, J. Kyc 1, R. Urbanik 2, P. Nizio 3    
8.09.2018   15:40   RWKS Sparta Biłgoraj   3 : 1   Spartakus Team    SP 1    Zbigniew Skwarek
        M. Paluch 3 – M. Paluch 1    
8.09.2018   16:50   Galacticos   2 : 4   Blokersi    SP 1    Mirosław Kuszka
        P. Hadacz 1, P. Rząd 1 – M. Dziak 2, C. Iwanek 1, M. Watrak 1    
8.09.2018   18:00   OKS Sitarska   8 : 3   Załadunek Team Biłgoraj    SP 1    Mirosław Kuszka
        G. Krupczak 4, M. Czuchra 1. K. Kawalec 3 – S. Małek 1, Ł. Łosiewicz 1, S. Kościelski 1    

Klasyfikacja Strzelców po I kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Ilość bramek
1  Maksymilian Furmaniak 100 Procent 8
2  Krupczak Grzegorz OKS Sitarska 4
3  Kawalec Kamil OKS Sitarska 3
3  Nizio Piotr 100 Procent 3
3  Paluch Mateusz RWKS Sparta 3

ALPN 2018/2019 - kolejka 2
 
Data   Godzina   Gospodarz   vs   Goście   Boisko   Sędzia
15.09.2018   14:30   Załadunek Team Biłgoraj   7 : 8   Galacticos    SP 1    Artur Piskorski
        S. Małek 2, J. Lewandowski 2, Ł. Łosiewicz 3 - D. Peszek 1, P. Kita 2, D. Przytuła 1,
K. Jarosławski 3, M. Blicharz 1
   
15.09.2018   15:40   Spartakus Team   0 : 3   FC Bażant    SP 1    Artur Piskorski
        wo dla drużyny FC Bażant    
15.09.2018   16:50   Blokersi   0 : 3   RWKS Sparta Biłgoraj    SP 1    Zbigniew Skwarek
        wo dla drużyny RWKS Sparta Biłgoraj    
15.09.2018   18:00   100 Procent   6 : 3   OKS Sitarska    SP 1    Zbigniew Skwarek
        M. Furmaniak 4, P. Nizio 1, E. Wasiewicz 1 - K. Kawalec 3    

Klasyfikacja Strzelców po II kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Ilość bramek
1  Maksymilian Furmaniak 100 Procent 12
2  Kawalec Kamil OKS Sitarska 6
3  Krupczak Grzegorz OKS Sitarska 4
3  Nizio Piotr 100 Procent 4
3  Łosiewicz Łukasz Załadunek Team Biłgoraj 4

ALPN 2018/2019 - kolejka 3
 
Data   Godzina   Gospodarz   vs   Goście   Boisko   Sędzia
22.09.2018   14:30   FC Bażant   2 : 11   RWKS Sparta Biłgoraj    SP 1    Grzegorz Wlizło
        K. Baryła 1, S. Kłos 1 - M. Deryło 2, M. Lewandowski 3, A. Deryło 4, A. Skubisz 1, P. Lis 1    
20.09.2018   19:45   OKS Sitarska   6 : 3   Blokersi    SP 1    Zbigniew Skwarek
        G. Krupczak 1, K. Kawalec 1, P. Oleszczak 1, B. Łokaj 3 - M. Bączek 1, K. Miciuk 1, M. Watrak 1    
22.09.2018   15:40   100 Procent   1 : 3   Załadunek Team Biłgoraj    SP 1    Grzegorz Wlizło
        Ł. Dąbrowski 1 - W. Żerebiec 2, sam. 1    
22.09.2018   16:50   Galacticos   2 : 5   Spartakus Team    SP 1    Grzegorz Wlizło
        K. Jarosławski 1, P. Hadacz 1 - M. Paluch 1, A. Baran 1, I. Zarczuk 1, M. Łęcki 1,
R. Wesołowski 1

Klasyfikacja Strzelców po III kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Ilość bramek
1  Maksymilian Furmaniak 100 Procent 12
2  Kawalec Kamil OKS Sitarska 7
3  Krupczak Grzegorz OKS Sitarska 5

ALPN 2018/2019 - kolejka 4
 
Data   Godzina   Gospodarz   vs   Goście   Boisko   Sędzia
29.09.2018   14:30   Załadunek Team Biłgoraj   2 : 2   Blokersi    SP 1    Mirosław Kuszka
        W. Żerebiec 1, M. Krzepiłko 1 - C. Iwanek 1, Ł. Norton 1    
29.09.2018   15:40   Spartakus Team   6 : 1   OKS Sitarska    SP 1    Mirosław Kuszka
        M. Paluch 1, R. Wlaź 1, M. Król 1, I. Zarczuk 1, R. Rękas 1 - sam. 1    
29.09.2018   16:50   Galacticos   10 : 3   FC Bażant    SP 1    Grzegorz Wlizło
        K. Peszek 1, P. Kita 4, S. Wilczak 1, G. Wilczak 1, M. Wilczak 2, D. Przytuła 1 - D. Garbacz 2, J. Żybura 1    
29.09.2018   18:00   RWKS Sparta Biłgoraj   4 : 4   100 Procent    SP 1    Grzegorz Wlizło
        M. Deryło 3, B. Kowalik 1 - M. Furmaniak 3, E. Wasiewicz 1    

Klasyfikacja Strzelców po IV kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Ilość bramek
1  Maksymilian Furmaniak 100 Procent 15
2  Kawalec Kamil OKS Sitarska 7
3  Kita Patryk Galacticos 6

ALPN 2018/2019 - kolejka 5
 
Data   Godzina   Gospodarz   vs   Goście   Boisko   Sędzia
6.10.2018   14:30   RWKS Sparta Biłgoraj   14 : 2   Galacticos    SP 1    Grzegorz Wlizło
        T. Wolanin 3, T. Powroźnik 4, M. Surma 2, A. Deryło 3 - P. Kita 2    
17.11.2018       100 Procent   2 : 8   Blokersi    SP 4    Grzegorz Wlizło
        M. Furmaniak 2 - A. Czerw 2, M. Dziak 2, G. Sarzyński 1, M. Watrak 2, P. Watrak 1    
6.10.2018   15:40   FC Bażant   4 : 11   OKS Sitarska    SP 1    Grzegorz Wlizło
        S. Kłos 1, J. Żybura 1, P. Kanty 1 - M. Kawalec 4, K. Kawalec 1, P. Oleszczak 1, S. Kozak 3,
J. Wójcik 1, J. Kądziołka 1
   
6.10.2018   16:50   Spartakus Team   11 : 3   Załadunek Team Biłgoraj    SP 1    Grzegorz Wlizło
        R. Wlaź 1, K. Walź 1, M. Król 1, A. Baran 1, I. Zarczuk 4, R. Wesołowski 3 - Ł. Łosiewicz 3    

Klasyfikacja Strzelców po V kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Ilość bramek
1  Maksymilian Furmaniak 100 Procent 15
2  Kawalec Kamil OKS Sitarska 8
3  Kita Patryk Galacticos 8
4  Deryło Artur RWKS Sparta Biłgoraj 7
5  Łosiewicz Łukasz Załadunek Team Biłgoraj 7
6  Zarczuk Ireneusz Spartakus Team 7

ALPN 2018/2019 - kolejka 6
 
Data   Godzina   Gospodarz   vs   Goście   Boisko   Sędzia
13.10.2018   14:30   Blokersi   14 : 2   FC Bażant    SP 1    Grzegorz Wlizło
        M. Bączek 1, M. Dziak 3, K. Miciuk 3, G. Sarzyński 1, M. Watrak 5, Ł. Norton 1 - M. Ciecierski 1, P. Jagodziński 1    
13.10.2018   15:40   Załadunek Team Biłgoraj   6 : 8   RWKS Sparta Biłgoraj    SP 1    Grzegorz Wlizło
        S. Małek 2, M. Małek 1, Ł. Łosiewicz 3 - T. Wolanin 1, M. Deryło 2, M. Paluch 2, B. Kowalik 1,
A. Skubisz 1
   
13.10.2018   16:50   Spartakus Team   8 : 3   100 Procent    SP 1    Grzegorz Wlizło
        M. Paluch 2, M. Król 1, I. Zarczuk 4, R. Rękas 1 - Ł. Paczos 1, M. Furmaniak 2    
12.10.2018   19:45   Galacticos   3 : 7   OKS Sitarska    SP 1    Zbigniew Skwarek
        K. Peszek 1, P. Kita 1, D. Przytuła 1 - M. Kawalec 1, K. Kawalec 5, P. Antosiak 1  

Klasyfikacja Strzelców po VI kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Ilość bramek
1  Maksymilian Furmaniak 100 Procent 17
2  Kawalec Kamil OKS Sitarska 13
3  Zarczuk Ireneusz Spartakus Team 11

ALPN 2018/2019 - kolejka 7
 
Data   Godzina   Gospodarz   vs   Goście   Boisko   Sędzia
20.10.2018   14:30   OKS Sitarska   4 : 10   RWKS Sparta Biłgoraj    SP 1    Grzegorz Wlizło
        M. Kawalec 1, M. Czuchra 1, K. Kawalec 1 - T. Wolanin 1, M. Deryło 2, M. Lewandowski 1,
M. Surma 1, A. Deryło 3, B. Kowalik 1, A. Skubisz 1
   
20.10.2018   15:40   Blokersi   3 : 6   Spartakus Team    SP 1    Grzegorz Wlizło
        C. Iwanek 1, M. Iwanek 1, M. Watrak 1 - J. Kulanica 1, M. Paluch 1, M. Król 2, I. Zarczuk 1,
R. Rękas 1
   
20.10.2018   16:50   100 Procent   7 : 1   Galacticos    SP 1    Grzegorz Wlizło
        R. Urbanik 2, M. Furmaniak 4, M. Dobosz 1 - M. Wilczak 1    
20.10.2018   18:00   Załadunek Team Biłgoraj   5 : 4   FC Bażant    SP 1    Grzegorz Wlizło
        Ł. Łosiewicz 2, M. Krzepiłko 2, sam. 1 - M. Ciecierski 2, P. Kupczak 1, S. Kłos 1  

Klasyfikacja Strzelców po VII kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Ilość bramek
1  Maksymilian Furmaniak 100 Procent 21
2  Kawalec Kamil OKS Sitarska 14
3  Zarczuk Ireneusz Spartakus Team 12
4  Łosiewicz Łukasz Załadunek Team Biłgoraj 12

RUNDA II

ALPN 2018/2019 - kolejka 8
 
Data   Godzina   Gospodarz   vs   Goście   Boisko   Sędzia
27.10.2018   14:30   OKS Sitarska   1 : 4   Załadunek Team Biłgoraj    SP 1    Grzegorz Wlizło
        M. Czuchra 1 - W. Żerwbiec 1, M. Ciecierski 1, Ł. Łosziewicz 1, M. Krzepiłko 1    
27.10.2018   15:40   Galacticos   1 : 8   Blokersi    SP 1    Grzegorz Wlizło
        P. Andrzejewski 1 - C. Iwanek 3, G. Sarzyński 1, M. Watrak 2, P. Watrak 1, sam. 1    
        RWKS Sparta Biłgoraj   0 : 0   Spartakus Team    SP 1    
        Spotkanie zostało przełożone na inny termin    
27.10.2018   16:50   100 Procent   8 : 1   FC Bażant    SP 1    Grzegorz Wlizło
        Ł. Juśko 1, R. Urbanik 1, Ł. Paczos 1, M. Furmaniak 4, sam. 1 - M. Ciecierski 1  

Klasyfikacja Strzelców po VIII kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Ilość bramek
1  Maksymilian Furmaniak 100 Procent 25
2  Kawalec Kamil OKS Sitarska 14
3  Łosiewicz Łukasz Załadunek Team Biłgoraj 13

ALPN 2018/2019 - kolejka 9
 
Data   Godzina   Gospodarz   vs   Goście   Boisko   Sędzia
3.11.2018   14:30   100 Procent   1 : 3   OKS Sitatska    SP 1    Artur Piskorski
        Ł. Mędykowski 1 - G. Krupczak 1, P. Oleszczak 1, K. Sykała 1    
8.05.2019   19:30   Blokersi   2 : 6   RWKS Sparta Biłgoraj    SP 1    Grzegorz Wlizło
        S. Stępień 1, M. Watrak 1 - T. Wolanin 3, T. Powroźnik 1, A. Deryło 2    
3.11.2018   15:40   Spartakus Team   11 : 2   FC Bażant    SP 1    Grzegorz Wlizło
        M. Paluch 1, R. Wlaź 1, M. Król 1, I. Zarczuk 5, R. Wesołowski 1, P. Niemiec 1, sam. 1 -
M. Ciecierski 1, S. Kłos 1
   
3.11.2018   16:50   Załadunek Team Biłgoraj   6 : 2   Galacticos    SP 1    Grzegorz Wlizło
        W. Żerebiec 1, Ł. Łosiewicz 2, M. Wójcik 1, M. Krzepiłko 2 - D. Peszek 1, P. Kita 1    

Klasyfikacja Strzelców po IX kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Ilość bramek
1  Furmaniak Maksymilian 100 Procent 25
2  Zarczuk Ireneusz Spartakus Team 17
3  Łosiewicz Łukasz Załadunek Team Biłgoraj 15

ALPN 2018/2019 - kolejka 10
 
Data   Godzina   Gospodarz   vs   Goście   Boisko   Sędzia
10.11.2018   14:30   Galacticos   2 : 5   Spartakus Team    SP 1    Michał Ciecierski
        D. Peszek 1, S. Wilczak 1 - M. Paluch 2, A. Okoń 1, R. Wesołowski 1, R. Wołoszyn 1    
10.11.2018   15:40   100 Procent   2 : 6   Załadunek Team Biłgoraj    SP 1    Grzegorz Wlizło
        Ł. Juśko 1, Ł. Paczos 1 - W. Żerebiec 1, M. Ciecierski 1, S. Małek 1, Ł. Łosiewicz 2,
M. Krzepiłko 1
   
10.11.2018   16:50   OKS Sitarska   4 : 5   Blokersi    SP 1    Grzegorz Wlizło
        K. Kawalec 1, K. Sykała 1, J. Wójcik 2 - P. Chyl 1, C. Iwanek 1, K. Miciuk 2, P. Watrak 1    
10.11.2018   18:00   FC Bażant   2 : 9   RWKS Sparta Biłgoraj    SP 1    Grzegorz Wlizło
        M. Ciecierski 2 - T. Powroźnik 2, M. Deryło 4, A. Skubisz 2, sam. 1  

Klasyfikacja Strzelców po X kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Ilość bramek
1  Furmaniak Maksymilian 100 Procent 27
2  Zarczuk Ireneusz Spartakus Team 17
3  Łosiewicz Łukasz Załadunek Team Biłgoraj 17

ALPN 2018/2019 - kolejka 11
 
Data   Godzina   Gospodarz   vs   Goście   Boisko   Sędzia
23.03.2019   14:30   RWKS Sparta Biłgoraj   4 : 7   100 Procent    SP 1    OKS Zamość
        T. Powroźnik 2, A. Deryło 1, sam. 1 - Ł. Juśko 1, M, Furmaniak 5, R. Stachera 1    
23.03.2019   15:40   Galacticos   5 : 2   FC Bażant    SP 1    OKS Zamość
        K. Peszek 1, D. Mazurek 1, S. Wilczak 1, M. Wilczak 2 - M. Ciecierski 1, J. Żybura 1    
23.03.2019   16:50   Spartakus Team   12 : 3   OKS Sitarska    SP 1    OKS Zamość
        M. Paluch 3, M. Król 1, I. Zarczuk 1, M. Łęcki 1, R. Wesołowski 5, M. Hanas 1 - G. Krupczak 3    
23.03.2019   18:00   Załadunek Team Biłgoraj   5 : 6   Blokersi    SP 1    OKS Zamość
        W. Żerebiec 1, M. Ciecierski 1, S. Małek 1, Ł. Łosiewicz 2 - M. Dziak 2, G. Sarzyński 1,
P. Stępień 3

Klasyfikacja Strzelców po XI kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Ilość bramek
1  Furmaniak Maksymilian 100 Procent 32
2  Łosiewicz Łukasz Załadunek Team Biłgoraj 19
3  Zarczuk Ireneusz Spartakus Team 18

ALPN 2018/2019 - kolejka 12
 
Data   Godzina   Gospodarz   vs   Goście   Boisko   Sędzia
30.03.2019   14:30   Spartakus Team   7 : 1   Załadunek Team Biłgoraj    SP 1    OKS Zamość
        M. Paluch 1, K. Wlaź 1, A. Baran 1, I. Zarczuk 3, br. sam. 1 – M. Ciecierski 1    
30.03.2019   15:40   FC Bażant   2 : 12   OKS Sitarska    SP 1    OKS Zamość
        M. Ciecierski 1, P. Jagodziński 1 – G. Krupczak 4, M. Kawalec 4, P. Oleszczak 1, J. Wójcik 1,
J. Małek 1, K. Jargieło 1
   
30.03.2019   16:50   100 Procent   6 : 2   Blokersi    SP 1    OKS Zamość
        Ł. Juśko 1, M. Furmaniak 2, D. Marzec 2, E. Wasiewicz 1 – Ł. Jasiński 1, M. Watrak 1    
30.03.2019   18:00   RWKS Sparta Biłgoraj   3 : 2   Galacticos    SP 1    OKS Zamość
        M. Deryło 1, A. Skubisz 2- M. Wilczak 1, D. Przytuła 1    

Klasyfikacja Strzelców po XII kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Ilość bramek
1  Furmaniak Maksymilian 100 Procent 34
2  Zarczuk Ireneusz Spartakus Team 21
3  Łosiewicz Łukasz Załadunek Team Biłgoraj 19

ALPN 2018/2019 - kolejka 13
 
Data   Godzina   Gospodarz   vs   Goście   Boisko   Sędzia
6.04.2019   14:30   Galacticos   3 : 8   OKS Sitarska    SP 1    OKS Zamość
        K. Jarosławski 2, E. Brodziak 1 - G. Krupczak 1, G. Grzyb 1, M. Kawalec 2, M. Czuchra 1,
T. Dziepak 1, M. Drozdowski 1, J. Spustek 1
   
6.04.2019   15:40   Spartakus Team   6 : 1   100 Procent    SP 1    OKS Zamość
        M. Paluch 2, M. Król 1, I. Zarczuk 2, R. Wesołowski 1 - M. Furmaniak 1    
6.04.2019   16:50   Załadunek Team Biłgoraj   6 : 4   RWKS Sparta Biłgoraj    SP 1    OKS Zamość
        S. Małek 1, Ł. Łosiewicz 4, M. Krzepiłko 1 - M. Deryło 1, A. Deryło 2, A. Skubisz 1    
6.04.2019   18:00   Blokersi   9 : 2   FC Bażant    SP 1    OKS Zamość
        M. Bączek 2, Ł. Jasiński 1, G. Sarzyński 2, P. Stępień 1, M. Watrak 2, P. Watrak 1
- P. Kupczak 1, S. Kłos 1
   

Klasyfikacja Strzelców po XIII kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Ilość bramek
1  Furmaniak Maksymilian 100 Procent 35
2  Zarczuk Ireneusz Spartakus Team 23
3  Łosiewicz Łukasz Załadunek Team Biłgoraj 23

ALPN 2018/2019 - kolejka 14
 
Data   Godzina   Gospodarz   vs   Goście   Boisko   Sędzia
13.04.2019   14:30   OKS Sitarska   2 : 9   RWKS Sparta Biłgoraj    SP 1    OKS Zamość
        M. Czuchra 2 - M. Kowalik 2, M. Deryło 2, A. Deryło 4, A. Skubisz 1    
13.04.2019   15:40   Załadunek Team Biłgoraj   8 : 2   FC Bażant    SP 1    OKS Zamość
        W. Żerebiec 1, S. Małek 1, M. Krzepiłko 1, Ł. Łosiewicz 4, M. Wójcik 1,  - D. Garbacz 1,
M. Ciecierski 1
   
13.04.2019   16:50   100 Procent   7 : 4   Galacticos    SP 1    OKS Zamość
        Ł. Paczos 1, M. Furmaniak 4, A. Surowiecki 1, E. Wasiewicz 1 - D. Mazurek 1, P. Krzykawski 3    
13.04.2019   18:00   Blokersi   0 : 6   Spartakus Team    SP 1    OKS Zamość
        M. Paluch 3, M. Król 1, R. Wesołowski 2    

Klasyfikacja Strzelców po XIV kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Ilość bramek
1  Furmaniak Maksymilian 100 Procent 39
2  Łosiewicz Łukasz Załadunek Team Biłgoraj 27
3  Zarczuk Ireneusz Spartakus Team 23

RUNDA III

Organizator zwraca się z prośbą o jak najszybsze rozegranie zaległych spotkań z rundy II: RWKS Sparta Biłgoraj - Spartakus Team - kol. 8, Blokersi - RWKS Sparta Biłgoraj - kol. 9. W przeciwnym razie termin rozegrania spotkań zostanie ustalony przez Organizatora. Jednocześnie przypominamy, iż drużyna na wniosek której spotkanie zostało przełożone, jest zobowiązana do opłacenia sędziego zawodów.

ALPN 2018/2019 - kolejka 15
 
Data   Godzina   Gospodarz   vs   Goście   Boisko   Sędzia
27.04.2019   14:30   RWKS Sparta Biłgoraj   4 : 4   Spartakus Team    SP 1    OKS Zamość
        T. Wolanin 1, M. Deryło 1, M. Paluch 1, A. Deryło 1 - M. Paluch 2, M. Król 1, R. Wesołowski 1    
27.04.2019   15:40   100 Procent   7 : 1   FC Bażant    SP 1    OKS Zamość
        M. Furmaniak 3, P. Wagner 1, P. Nizio 1, E. Wasiewicz 2 - D. Garbacz 1    
27.04.2019   16:50   Galacticos   5 : 2   Blokersi    SP 1    OKS Zamość
        D. Mazurek 1, S. Wilczak 1, P. Krzykawski 1, M. Blicharz 2 - P. Chyl 1, Ł. Jasiński 1    
27.04.2019   18:00   OKS Sitarska   4 : 3   Załadunek Team Biłgoraj    SP 1    OKS Zamość
        G. Krupczak 1, M. Kawalec 1, K. Sykała 1, K. Jargieło 1 - S. Małek 1, J. Lewandowski 1,
Ł. Łosiewicz 1

Klasyfikacja Strzelców po XV kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Ilość bramek
1  Furmaniak Maksymilian  100 Procent 42
2  Łosiewicz Łukasz  Załadunek Team Biłgoraj 28
3  Zarczuk Ireneusz  Spartakus Team 23

 
ALPN 2018/2019 - kolejka 16
 
Data   Godzina   Gospodarz   vs   Goście   Boisko   Sędzia
04.05.2019   14:30   Załadunek Team Biłgoraj   4 : 3   Galacticos    SP 1    OKS Zamość
        J. Lewandowski 2, Ł. Łosiewicz 2 - M. Blicharz 2, M. Wilczak 1    
04.05.2019   15:40   Blokersi   4 : 9   RWKS Sparta Biłgoraj    SP 1    OKS Zamość
        M. Dziak 1, M. Watrak 2, M. Bączek 1 - T. Wolanin 2, M. Deryło 2, M. Paluch 1, M. Surma 1,
A. Deryło 2, A. Sarzyński 1
   
04.05.2019   16:50   100 Procent   8 : 10   OKS Sitarska    SP 1    OKS Zamość
        M. Furmaniak 2, P. Nizio 1, D. Marzec 2, E. Wasiewicz 3 - K. Sykała 4, S. Kozak 1,
G. Krupczak 1, A. Hajduk 1, K. Niedźwiedzki 1, J. Małek 1, K. Jargieło 1
   
04.05.2019   18:00   Spartakus Team   14 : 1   FC Bażant    SP 1    OKS Zamość
        M. Paluch 1, A. Baran 1, I. Zarczuk 8, R. Rękas 2, W. Niemiec 1, R. Wesołowski 1 - A. Grela 1    

Zaległe spotkanie Blokersi - RWKS Sparta Biłgoraj  z IX kolejki, zostanie rozegrane 8.05.2019 r. o godz. 19:00 na boisku SP 1. Sędziuje Grzegorz Wlizło.

Klasyfikacja Strzelców po XVI kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Ilość bramek
1  Furmaniak Maksymilian  100 Procent 44
2  Zarczuk Ireneusz  Spartakus Team 31
3  Łosiewicz Łukasz  Załadunek Team Biłgoraj 30

ALPN 2018/2019 - kolejka 17
 
Data   Godzina   Gospodarz   vs   Goście   Boisko   Sędzia
11.05.2019   14:30   OKS Sitarska   4 : 8   Blokersi    SP 1    OKS Zamość
        M. Czuchra 1, K. Sykała 1, J. Małek 2 - M. Bączek 3, M. Dziak 2, Ł. Jasiński 3    
11.05.2019   15:40   FC Bażant   0 : 8   RWKS Sparta Biłgoraj    SP 1    OKS Zamość
        T. Powroźnik 1, M. Deryło 1, A. Deryło 3, P. Lis 1, B. Kowalik 2    
16.05.2019   19:30   100 Procent   8 : 4   Załadunek Team    SP 4    Grzegorz Wlizło
        J. Kyc 1, D. Waliłko 1, M. Furmaniak 4, A. Surowiecki 1, P. Wagner 1, W. Krzeszowiec 1 -
S. Małek 1, Ł. Łosiewicz 1, M. Krzepiłko 2
   
11.05.2019   16:50   Galacticos   2 : 7   Spartakus Team    SP 1    OKS Zamość
        T. Wilczak 1, E. Zygmunt 1 - I. Zarczuk 6, M. Hanas 1  

Klasyfikacja Strzelców po XVII kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Ilość bramek
1  Furmaniak Maksymilian  100 Procent 48
2  Zarczuk Ireneusz  Spartakus Team 37
3  Łosiewicz Łukasz  Załadunek Team Biłgoraj 31

ALPN 2018/2019 - kolejka 18
 
Data   Godzina   Gospodarz   vs   Goście   Boisko   Sędzia
18.05.2019   14:30   Załadunek Team Biłgoraj   4 : 1   Blokersi    SP 1    OKS Zamość
        W. Żerebiec 2, S. Małek 1, Ł. Łosiewicz 1 - Ł. Jasiński 1    
18.05.2019   15:40   Spartakus Team   4 : 3   OKS Sitarska    SP 1    OKS Zamość
        I. Zarczuk 2, M. Łęcki 1, sam. 1 - M. Czuchra 1, K. Sykała 1, K. Jargieło 1    
18.05.2019   16:50   Galacticos   3 : 2   FC Bażant    SP 1    OKS Zamość
        D. Mazurek 1, M. Wilczak 1, M. Sędłak 1 - D. Garbacz 1, J. Żybura 1    
18.05.2019   18:00   RWKS Sparta Biłgoraj   4 : 4   100 Procent    SP 1    OKS Zamość
        M. Deryło 1, M. Surma 1, A. Deryło 1, A. Sarzyński 1 - M. Furmaniak 1, A. Surowiecki 1,
E. Wasiewicz 2
 

Klasyfikacja Strzelców po XVIII kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Ilość bramek
1  Furmaniak Maksymilian  100 Procent 49
2  Zarczuk Ireneusz  Spartakus Team 39
3  Łosiewicz Łukasz  Załadunek Team Biłgoraj 32

ALPN 2018/2019 - kolejka 19
 
Data   Godzina   Gospodarz   vs   Goście   Boisko   Sędzia
25.05.2019   13:20   Spartakus Team           Załadunek Team Biłgoraj    SP 1    
             
25.05.2019   14:30   RWKS Sparta Biłgoraj     :     Galacticos    SP 1    
             
25.05.2019   15:40   100 Procent     :     Blokersi    SP 1    
        Mecz zostanie rozegrany w innym terminie    
25.05.2019   18:00   FC Bażant     :     OKS Sitarska    SP 1    
        Mecz zostanie rozegrany w innym terminie  

Zaległe spotkanie RWKS Sparta Biłgoraj - Spartakus Team  z VIII kolejki, zostanie rozegrane 28.05.2019 r. o godz. 19:30 na boisku SP 1.


ALPN 2018/2019 - kolejka 20
 
Data   Godzina   Gospodarz   vs   Goście   Boisko   Sędzia
01.06.2019   14:30   Blokersi     :     FC Bażant    SP 1    OKS Zamość
             
01.06.2019   15:40   Załadunek Team Biłgoraj     :     RWKS Sparta Biłgoraj    SP 1    OKS Zamość
             
01.06.2019   16:50   Spartakus Team     :     100 Procent    SP 1    OKS Zamość
             
01.06.2019   18:00   Galacticos     :     OKS Sitarska    SP 1    OKS Zamość
           

ALPN 2018/2019 - kolejka 21
 
Data   Godzina   Gospodarz   vs   Goście   Boisko   Sędzia
08.06.2019   14:30   Blokersi     :     Spartakus Team    SP 1    OKS Zamość
             
08.06.2019   15:40   OKS Sitarska     :     RWKS Sparta Biłgoraj    SP 1    OKS Zamość
             
08.06.2019   16:50   100 Procent     :     Galacticos    SP 1    OKS Zamość
             
08.06.2019   18:00   Załadunek Team Biłgoraj     :     FC Bażant    SP 1    OKS Zamość
           

 

 

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners