Honorujemy karty Benefit System Multisport, OK System
Masz pytania? 84 688 10 38

Tabela, wyniki spotkań, harmonogram

MIEJSCE   DRUŻYNA MECZE PUNKTY SETY
1. Axstone Zamość 8 20 21 8
2. PHU Sarzyna 7 18 19 4
3.  Dynamika Lipiny 6 17 18 4
4. UKS Leśnik Biłgoraj 7 16 17 8
5. Meczbol Frampol 7 12 13 11
6.  Tytan nGózd 7 9 12 15
7. Jedynka Team 8 8 11 18
8. Sokół Zwierzyniec  8 7 10 20
9. Moto-Partner Zamość 7 5 9 18
10. Klima-Tech Serwice 7 5 9 19
11. Nadleśnictwo Biłgoraj 6 0 4 18

TERMINARZ SPOTKAŃ
Spotkania nr 1 i 2 - godz. 18:45, nr 3 - 19:45
         
30.11 - wtorek
1 Dynamika * Leśnik  
2 Tytan * Klima-Tech 3:0  (25:20, 25:23, 26:24)
3 Nadleśnictwo * Jedynka 1:3 (23:25, 25:23, 24:26, 9:25)
3.12 - piątek
1 PHU * Meczbol 3:0 (25:23, 25:23, 25:17)
2 Moto-P. * Axstone 0:3 (16:25, 15:25, 16:25)
3 Sokół * Dynamika 0:3 (12:25, 17:25, 19:25)
7.12 - wtorek
1 Leśnik * Tytan 3:0 (25:20, 25:23, 25:20)
2 Jedynka * PHU 0:3 (12:25, 13:25, 21:25)
3 Klima-Tech * Nadleśnictwo 3:1 (23:25, 25:21, 25:21, 25:20)
10.12 - piątek
1 Axstone * Meczbol 3:0 (25:18, 25:19, 25:18)
2 Jedynka * Sokół 3:0 (27:25, 25:20, 27:20)
3 Moto-P. * Dynamika 0:3 (13:25, 23:25, 21:25)
14.12 - wtorek
1 Nadleśnictwo * Leśnik 0:3 (18:25, 21:25, 14:25)
2 PHU * Klima-Tech 3:0 (25:21, 25:9, 25:18)
3 Dynamika * Tytan 3:2 (21:25, 17:25, 25:16, 25:17, 15:12)
17.12 - piątek
1 Sokół * Nadleśnictwo 3:1 (25:11, 25:20, 24:26, 25:14)
2 Jedynka * Axstone 1:3 (10:25, 19:25, 25:20, 19:25)
3 Meczbol * Moto-P. 3:1 (21:25, 25:18, 25:14, 25:21)
21.12 - wtorek
1 Leśnik * PHU 0:3 (22:25, 21:25, 19:25)
2 Nadleśnictwo * Dynamika  
3 Klima-Tech * Meczbol 1:3 (24:26, 20:25, 25:19, 25:19)
4.01 - wtorek
1 Meczbol * Jedynka 3:0 (25:22, 25:22, 25:23)
2 PHU * Sokół 3:1 (24:26, 25:16, 25:11, 25:15)
3 Moto-P. * Tytan 3:1 (25:16, 25:13, 21:25, 25:20)
7.01 - piątek
1 Dynamika * Jedynka 3:1 (25:11, 25:27, 25:15, 25:14)
2 Sokół * Moto-P. 3:1 (21:25, 25:14, 25:21, 25:21)
3 Axstone * Klima-Tech 3:1 (25:22, 25:22, 24:26, 25:20)
11.01 - wtorek
1 Tytan * Nadleśnictwo 3:1 (20:25, 25:22, 25:20, 25:23)
2 Dynamika * PHU 3:1 (25:20, 26:24, 20:25, 28:26)
3 Leśnik * Axstone 2:3 (15:25, 28:26, 15:25, 26:24, 10:15)
14.01 - piątek
1 Jedynka * Klima-Tech 3:2 (25:20, 25:23, 10:25, 14:25, 17:15)
2 Moto-P. * Leśnik 1:3 (19:25, 25:22, 18:25, 22:25)
3 Axstone * Sokół 3:1 (25:22, 11;25, 25:11, 25:20)
18.01 - wtorek
1 Meczbol * Leśnik 1:3 (25:21, 25:27, 20:25, 24:26)
2 Nadleśnictwo * PHU 0:3 (23:25, 18:25, 16:25)
3 Tytan * Sokół 3:2 (25:23, 25:23, 21:25, 12:25, 15:8)
21.01. - piątek
1 Sokłół * Meczbol 0:3 (23:25, 20:25, 23:25)
2 Dynamika * Axstone 3:0 (25:19, 25:19, 25:19)
3 Klima-Tech * Moto-P. 2:3 (17:25, 25:14, 23:25, 25:22, 16:25)
25.01 - wtorek
1 Leśnik * Jedynka 3:0 (25:19,25:21, 25:21)
2 Axstone * Tytan 3:0 (25:22, 25:23, 25:14)
3 Moto-P. * Nadleśnictwo  
28.01 - piątek
1 Meczbol * Dynamika  
2 Sokół * Klima-Tech  
3 PHU * Moto-P.  
01.02 - wtorek
1 Klima-Tech * Leśnik  
2 PHU * Tytan  
3 Meczbol * Nadleśnictwo  
04.02 - piątek
1 Tytan * Meczbol  
2 Moto-P. * Jedynka  
3 Axstone * PHU  
07.02 - wtorek
1 Jedynka * Tytan  
2 Leśnik * Sokół  
3 Klima-Tech * Dynamika  
4 Nadleśnictwo * Axstone  

Biłgorajska Liga Piłki Siatkowej - sezon 2021/2022

» powrót