Honorujemy karty Benefit System Multisport, OK System
Masz pytania? 84 688 10 38

Wyniki spotkań i tabela - sezon 2020/2021

Lp Drużyna Mecze Pkt BZ BS RB W R P
1 Hansa Team 3 9 12 7 5 3 0 0
2 AKS OLDYoung Team 3 6 12 7 5 2 0 1
3 Załadunek Team Biłgoraj 3 6 12 10 2 2 0 1
4 Oldboje Łady Biłgoraj 3 6 12 12 0 2 0 1
5 100 Procent 3 5 9 8 1 1 2 0
6 RWKS Sparta Biłgoraj 3 4 13 10 3 1 1 1
7 MODEL 3 3 6 6 0 1 0 2
8 OKS Sitarska 3 3 8 12 -4 1 0 2
9 FC Bażant 3 1 9 13 -4 0 1 2
10 Spartakus Team 3 0 5 13 -8 0 0 3

Dokumenty do pobrania:

  1. Karta zgłoszeń
  2. Regulamin

Kolejka I

Data   Godzina   Gospodarz   vs   Goście   Boisko   Sędzia
11.12.2021   15:30   100 Procent   3 : 2   MODEL    OSiR    OKS Zamość
        M. Iwanek 3 - P. Niemiec 1, M. Blicharz 1    
11.12.2021   16:20   Oldboje Łady Biłgoraj   6 : 2   Spartakus Team    OSiR    OKS Zamość
        K. Pac 1, S. Sawczuk 1, W. Gierula 2, M. Pyda 2 - M. Król, sam. 1    
11.12.2021   17:10   OKS Sitarska   2 : 3   Hansa Team    OSiR    OKS Zamość
        A. Czerw 1, M. Skubis 1, Ł. Kusiak 1 - K. Kawalec 1, M. Czuchra 1    
11.12.2021   18:00   RWKS Sparta Biłgoraj   4 : 5   Załadunek Team Biłgoraj   OSiR   OKS Zamość
        A. Deryło 2, M. Deryło 1, sam. 1 - M. Ciecierski 1, M. Krzepiłko 1, D. Konopka 2, M. Watrak 1     
11.12.2021   18:50   FC Bażant   3 : 5   AKS OLDYoung Team   OSiR   OKS Zamość
        P. Kupczak 1, R. Sokołowski 1, K. Przybysławski 1 - M. Chmura 4, K. Marzec 1    

Klasyfikacja strzelców po I kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Ilość bramek
1 Chmura Maciej AKS OLDYoung Team 4
2 Iwanek Marcin 100 Procent 2

Klasyfikacja asyst po I kolejce

Lp Nazwisko i imię Drużyna Asysty
1 Hułas Paweł AKS OLDYoung Team 2

Punktacja Fair Play po I kolejce

Lp Drużyna Punkty
1 Spartakus Team -1
2 MODEL -2
3 FC Bażant -3
4 Załadunek Team Biłgoraj -4
4 RWKS Sparta Biłgoraj -4
4 AKS OLDYoung Team -4
7 Oldboje Łady Biłgoraj -5
7 Hansa Team -5
9 OKS Sitarska -6
10 100 Procent -14

Kolejka II

Data   Godzina   Gospodarz   vs   Goście   Boisko   Sędzia
18.12.2021   14:30   Oldboje Łady Biłgoraj   5 : 3   FC Bażant    OSiR    OKS Zamość
        J. Hasiak 2, R. Wlaź 2, W. Gierula 1 - P. Kupczak 1, R. Sokołowski 1, K. Przybysławski 1    
18.12.2021   15:20   MODEL   1 : 3   Hansa Team    OSiR    OKS Zamość
        J. Wróbel 1 - A. Czerw 2, W. Kiełbasa 1    
18.12.2021   16:10   Załadunek Team Biłgoraj   3 : 0   AKS OLDYoung Team    OSiR    OKS Zamość
        Walkower dla drużyny Załadunek. W drużynie AKS mecz rozegrał zawodnik nieuprawniony.    
18.12.2021   17:00   OKS Sitarska   4 : 3   Spartakus Team   OSiR   OKS Zamość
        K. Kawalec 1, D. Zań 1, K. Niedźwiedzki 1, M. Czuchra 1 - M. Król, M. Paluch 1, R. Wesołowski 1    
18.12.2021   17:50   RWKS Sparta Biłgoraj   3 : 3   100 Procent   OSiR   OKS Zamość
        A. Deryło 2, P. Kolbuch 1 - D. Chamot 2, K. Tworek 1    

Klasyfikacja strzelców po II kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Ilość bramek
1 Chmura Maciej AKS OLDYoung Team 4
2 Deryło Artur RWKS Sparta Biłgoraj 4

Klasyfikacja asyst po II kolejce

Lp Nazwisko i imię Drużyna Asysty
1 Sawczuk Siergiej Oldboje Łady Biłgoraj 3

Punktacja Fair Play po II kolejce

Lp Drużyna Punkty
1 MODEL -5
2 RWKS Sparta Biłgoraj -7
2 OKS Sitarska -7
4 Spartakus Team -8
5 Oldboje Łady Biłgoraj -10
5 Hansa Team -10
7 FC Bażant -11
8 Załadunek Team Biłgoraj -12
9 AKS OLDYoung Team -13
10 100 Procent -18

Kolejka III

Data   Godzina   Gospodarz   vs   Goście   Boisko   Sędzia
22.01.2022   15:00   RWKS Sparta Biłgoraj   6 : 2   OKS Sitarska    OSiR    OKS Zamość
        A. Deryło 2, M. Deryło 2, P. Kolbuch 1, P. Antasik 1 - G. Krupczak 1, M. Góralski 1    
22.01.2022   15:50   FC Bażant   3 : 3   100 Procent    OSiR    OKS Zamość
        P. Kupczak 1, K. Przybysławski 2 - M. Iwanek 3    
22.01.2022   16:40   Oldboje Łady Biłgoraj   1 : 7   AKS OLDYoung Team    OSiR    OKS Zamość
        R. Wlaź 1 - P. Zań 1, M. Chmura 4, Ł. Robak 2    
22.01.2022   17:30   Spartakus Team   0 : 3   Model   OSiR   OKS Zamość
        Walkower dla drużyny Model. Zespół Spartakusa nie stawił się na mecz.    
22.01.2022   18:20   Hansa Team   6 : 4   Załadunek Team Biłgoraj   OSiR   OKS Zamość
        B. Raduj 1, S. Kościelski 1, W. Kiełbasa 1, M. Furmaniak 2, M. Skubis 1 - Sz. Małek 1, M. Krzepiłko 1, D. Konopka 2    

Klasyfikacja strzelców po III kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Ilość bramek
1 Chmura Maciej AKS OLDYoung Team 8
2 Deryło Artur RWKS Sparta Biłgoraj 6
3 Iwanek Marcin 100 Procent 6

Klasyfikacja asyst po III kolejce

Lp Nazwisko i imię Drużyna Asysty
1 Sawczuk Siergiej Oldboje Łady Biłgoraj 3
2 Czerw Artur Hansa Team 3
3 Kolbuch Paweł RWKS Sparta Biłgoraj 3
4 Krzepiłko Marcin Załadunek Team Biłgoraj 3
5 Małek Szymon Załadunek Team Biłgoraj 3

 Punktacja Fair Play po III kolejce

Lp Drużyna Punkty
1 MODEL -5
2 Spartakus Team -8
3 RWKS Sparta Biłgoraj -10
4 OKS Sitarska -11
5 AKS OLDYoung Team -14
6 FC Bażant -17
7 Oldboje Łady Biłgoraj -18
8 Hansa Team -19
8 Załadunek Team Biłgoraj -19
8 100 Procent -19

Kolejka IV

Data   Godzina   Gospodarz   vs   Goście   Boisko   Sędzia
29.01.2022   14:30   Hansa Team   - : -   AKS OLDYoung Team    OSiR    OKS Zamość
             
29.01.2022   15:20   RWKS Sparta Biłgoraj   - : -   Oldboje Łady Biłgoraj    OSiR    OKS Zamość
             
29.01.2022   16:10   Spartakus Team   - : -   100 Procent    OSiR    OKS Zamość
             
29.01.2022   17:00   FC Bażant   - : -   Załadunek Team Biłgoraj   OSiR   OKS Zamość
             
29.01.2022   17:50   Model   - : -   OKS Sitarska   OSiR   OKS Zamość
             

Kolejka V

Data   Godzina   Gospodarz   vs   Goście   Boisko   Sędzia
05.02.2022   14:30   OKS Sitarska   - : -   FC Bażant    OSiR    OKS Zamość
             
05.02.2022   15:20   Spartakus Team   - : -   Hansa Team    OSiR    OKS Zamość
             
05.02.2022   16:10   Oldboje Łady Biłgoraj   - : -   Załadunek Team Biłgoraj    OSiR    OKS Zamość
             
05.02.2022   17:00   Model   - : -   RWKS Sparta Biłgoraj   OSiR   OKS Zamość
             
05.02.2022   17:50   100 Procent   - : -   AKS OLDYoung Team   OSiR   OKS Zamość
             

Kolejka VI

Data   Godzina   Gospodarz   vs   Goście   Boisko   Sędzia
12.02.2022   14:30   Oldboje Łady Biłgoraj   - : -   OKS Sitarska    OSiR    OKS Zamość
             
12.02.2022   15:20   Załadunek Team Biłgoraj   - : -   Model    OSiR    OKS Zamość
             
12.05.2022   16:10   AKS OLDYoung Team   - : -   Spartakus Team    OSiR    OKS Zamość
             
12.02.2022   17:00   100 Procent   - : -   Hansa Team   OSiR   OKS Zamość
             
12.02.2022   17:50   FC Bażant   - : -   RWKS Sparta Biłgoraj   OSiR   OKS Zamość
             

Kolejka VII

Data   Godzina   Gospodarz   vs   Goście   Boisko   Sędzia
19.02.2022   14:30   Załadunek Team Biłgoraj   - : -   OKS Sitarska    OSiR    OKS Zamość
             
19.02.2022   15:20   FC Bażant   - : -   Spartakus Team    OSiR    OKS Zamość
             
19.05.2022   16:10   100 Procent   - : -   Oldboje Łady Biłgoraj    OSiR    OKS Zamość
             
19.05.2022   17:00   AKS OLDYoung Team   - : -   Model   OSiR   OKS Zamość
             
19.05.2022   17:50   Hansa Team   - : -   RWKS Sparta Biłgoraj   OSiR   OKS Zamość
             

Kolejka VIII

Data   Godzina   Gospodarz   vs   Goście   Boisko   Sędzia
26.02.2022   14:30   RWKS Sparta Biłgoraj   - : -   Spartakus Team    OSiR    OKS Zamość
             
26.02.2022   15:20   Model   - : -   FC Bażant    OSiR    OKS Zamość
             
26.05.2022   16:10   Hansa Team   - : -   Oldboje Łady Biłgoraj    OSiR    OKS Zamość
             
26.05.2022   17:00   Załadunek Team Biłgoraj   - : -   100 Procent   OSiR   OKS Zamość
             
26.05.2022   17:50   OKS Sitarska   - : -   AKS OLDYoung Team   OSiR   OKS Zamość
             

Kolejka IX

Data   Godzina   Gospodarz   vs   Goście   Boisko   Sędzia
26.02.2022   14:30   RWKS Sparta Biłgoraj   - : -   AKS OLDYoung Team    OSiR    OKS Zamość
             
26.02.2022   15:20   Spartakus Team   - : -   Załadunek Team Biłgoraj    OSiR    OKS Zamość
             
26.05.2022   16:10   100 Procent   - : -   OKS Sitarska    OSiR    OKS Zamość
             
26.05.2022   17:00   FC Bażant   - : -   Hansa Team   OSiR   OKS Zamość
             
26.05.2022   17:50   Oldboje Łady Biłgoraj   - : -   Model   OSiR   OKS Zamość
             

Halowa Liga Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj - sezon 2021/2022

» powrót