Kalendarz imprez
- < Poprzedni miesiąc
Kwiecień 2024
- Następny miesiąc >
- Piątek, 5 Kwietnia 2024
-
- -Hala OSiR
- Badania Mammograficzne
- Sobota, 6 Kwietnia 2024
-
- 11:00Boisko boczne OSiR
- II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy: Łada 1945 Biłgoraj - Start 1944 Krasnystaw
- 13:00Boisko główne OSiR
- I liga wojewódzka A1 Junior: Łada 1945 Biłgoraj - Motor II Lublin
- 13:00Boisko boczne OSiR
- II liga wojewódzka D2 Młodzik Gr. 2: Łada 1945 Biłgoraj - KS Świdniczanka Świdnik
- Czwartek, 11 Kwietnia 2024
-
- 10:00Hala OSiR
- X Ogólnopolski Festiwal Tańca „Taneczne Inspiracje”
- 10:00Zalew Biłgoraj
- Rejonowe Biegi Przełajowe - Indywidualne i Drużynowe Biegi Przełajowe SZS
- Piątek, 12 Kwietnia 2024
-
- 10:00Hala OSiR
- X Ogólnopolski Festiwal Tańca „Taneczne Inspiracje”
- Sobota, 13 Kwietnia 2024
-
- 11:00Boisko boczne OSiR
- II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy: Łada 1945 Biłgoraj - Górnik Łęczna
- 15:00Boisko główne OSiR
- HUMMEL IV Liga: Łada 1945 Biłgoraj - Gryf Gmina Zamość
- Niedziela, 14 Kwietnia 2024
-
- 11:00Boisko boczne OSiR
- Zamość D1 Młodzik: Łada 1945 Biłgoraj - KS Hetman Zamość
- 13:00Boisko boczne OSiR
- II liga wojewódzka C2 Trampkarz Gr. 2: Łada 1945 Biłgoraj - KS Hetman Zamość
- Czwartek, 18 Kwietnia 2024
-
- 10:00Obiekty OSiR
- Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy Młodzieżowych Drużyn Ratowniczych PCK (10:00 - 14:00)
- Sobota, 20 Kwietnia 2024
-
- 09:00Boisko boczne OSiR
- Zamość D1 Młodzik: Łada 1945 Biłgoraj - Sokół Zwierzyniec
- 15:00Orlik SP4 Biłgoraj
- IX kolejka Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej o ,,Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraja’’
- Niedziela, 21 Kwietnia 2024
-
- 17:00Boisko główne OSiR
- HUMMEL IV Liga: Łada 1945 Biłgoraj - Opolanin Opole Lubelskie
- Poniedziałek, 22 Kwietnia 2024
-
- 16:30Boisko boczne OSiR
- Zamość C2 Trampkarz: Łada 1945 Biłgoraj - Włókniarz Frampol
- Środa, 24 Kwietnia 2024
-
- 08:00Hala OSiR
- Testy Policji (8:00 - 14:00)
- 17:00Boisko główne OSiR
- I liga wojewódzka A1 Junior: Łada 1945 Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów Lubelski
- Czwartek, 25 Kwietnia 2024
-
- 17:30Boisko boczne OSiR
- II liga wojewódzka D2 Młodzik Gr. 2: Łada 1945 Biłgoraj - Avia II Świdnik
- Sobota, 27 Kwietnia 2024
-
- 10:00Hala OSiR
- Mecz Piłki Ręcznej MKS Biłgoraj
- 11:00Boisko główne OSiR
- I liga wojewódzka A1 Junior: Łada 1945 Biłgoraj - KS Lublinianka
- 13:00Boisko boczne OSiR
- II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy: Łada 1945 Biłgoraj - Avia Świdnik
- 15:00Orlik SP4 Biłgoraj
- X kolejka Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej o ,,Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraja’’
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela |
---|---|---|---|---|---|---|
«« | « | » | »» | 1 | 2 | 3 | 4 | 5
|
6
|
7 |
8 | 9 | 10 | 11
|
12
|
13
|
14
|
15 | 16 | 17 | 18
|
19 | 20
|
21
|
22
|
23 | 24
|
25
|
26 | 27
|
28 |
29 | 30 | |||||