Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Aktualności

« powrót

Harmonogram gier Turnieju Trampkarzy

W niedzielę, 26 stycznia 2020 w hali OSiR w Biłgoraju odbędzie się Halowy turniej piłki nożnej trampkarzy o Puchar Dyrektora OSiR /2005,2006/.

W turnieju weźmie udział 10 zespołów, które zostały podzielone na 2 grupy.

Rozpoczęcie rozgrywek zaplanowano na godz. 9:00. Mecze będą trwały 1x13 minut.  Grają zespoły sześcioosobowe (bramkarz i pięciu zawodników w polu).

Bramki o wymiarach 2x5m. Do ćwierćfinału awansują po cztery najlepsze zespoły z każdej z grup. Później drużyny spotkają się w ćwierćfinałach a następnie w półfinałach, gdzie rozpocznie się już walka o medale.

Grupa A

  1. OSiR Biłgoraj 2005
  2. Grom Różaniec
  3. Czarni Oleszyce
  4. Gaudium Zamość
  5. Omega Stary Zamość

Grupa B

  1. OSiR Biłgoraj 2006
  2. UKS Piłkarskie Nadzieje Wilkołaz
  3. MKS Pogoń Sokół Lubaczów
  4. Roztocze Szczebrzeszyn
  5. Włókniarz Frampol

Harmonogram gier:

Godzina

Kolejność spotkań

Grupa

 

 

 

 

 

 

09:00

 1

OSiR Biłgoraj 2005

x

Omega Stary Zamość

A

09:15

2

Czarni Oleszyce

x

Gaudium Zamość

A

09:30

3

OSiR Biłgoraj 2006

x

Włókniarz Frampol

B

09:45

4

UKS Wilkołaz

x

Roztocze Szczebrzeszyn

B

10:00

5

Omega Stary Zamość

x

Gaudium Zamość

A

10:15

6

Czarni Oleszyce

x

Grom Różaniec

A

10:30

7

Roztocze Szczebrzeszyn

x

OSiR Biłgoraj 2006

B

10:45

8

UKS Wilkołaz

x

MKS Lubaczów

B

11:00

9

OSiR Biłgoraj 2005

x

Gaudium Zamość

A

11:15

10

Omega Stary Zamość

x

Grom Różaniec

A

11:30

11

Roztocze Szczebrzeszyn

x

MKS Lubaczów

B

11:45

12

Włókniarz Frampol

x

UKS Wilkołaz

B

12:00

13

OSiR Biłgoraj 2005

x

Czarni Oleszyce

A

12:15

14

Gaudium Zamość

x

Grom Różaniec

A

12:30

15

OSiR Biłgoraj 2006

x

MKS Lubaczów

B

12:45

16

Roztocze Szczebrzeszyn

x

Włókniarz Frampol

B

13:00

17

Grom Różaniec

x

OSiR Biłgoraj 2005

A

13:15

18

Czarni Oleszyce

x

Omega Stary Zamość

A

13:30

19

UKS Wilkołaz

x

OSiR Biłgoraj 2006

B

13:45

20

MKS Lubaczów

x

Włókniarz Frampol

B

 


 

Godzina

 

Mecz

 

 

Ćwierćfinały 

 

14:00

21

A1

x

B4

14:15

22

A2

x

B3

14:30

23

A3

x

B2

14:45

24

A4

x

B1

 

 

 

 

 

Godzina

Mecz

Półfinały

15:00

25

Z 21

x

Z 23

15:15

26

Z 22

x

Z 24

 

 

 

 

 

Godzina

Mecz

III miejsce

15:40

27

P 25

x

P 26

 

 

 

 

 

Godzina

Mecz

Finał

15:55

28

Z 25

x

Z 26

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners