Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Aktualności

2020-01-13

Ferie zimowe na sportowo z OSiR-em

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju przygotował specjalną ofertę bezpłatnych zajęć dla dzieci i młodzieży w okresie ferii zimowych. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z oferty Warsztatów Sportowych, które odbędą się w hali sportowo – widowiskowej OSiR w Biłgoraju.

Wstęp na wszystkie zajęcia jest bezpłatny!!!

więcej »
2020-01-10

VI Turnieju Oldbojów 35+

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju zaprasza na VI Turniej Oldbojów 35+ w halowej piłce nożnej, który odbędzie się w sobotę, 11 stycznia br. Początek turnieju o godzinie 10:00.

więcej »
2020-01-08

Zagrali charytatywnie dla PCK

W minioną niedzielę w hali OSiR w Biłgoraju odbyła się ósma edycja Noworocznego Charytatywnego Turnieju Piłki Nożnej OPEN. W rywalizacji wzięło udział 16 drużyn. Walka była zacięta, ale w bardzo przyjaznej atmosferze, bo przecież cel był szczytny. Zebrane środki (2 tys. zł) przekazano na rzecz Polskiego Czerwonego Krzyża oddział w Biłgoraju.

więcej »
2020-01-01

Zapraszamy na Halowe Turnieje Piłki Nożnej - edycja 2020 -

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju serdecznie zaprasza do udziału w kolejnej edycji Halowych Turniejów Piłki Nożnej.  Serdecznie zachęcamy do zgłaszania swoich drużyn! Liczba miejsc jest ograniczona, a o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

więcej »
pokaż wszystkie aktualności z roku 2020

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners