Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Aktualności

« powrót

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia „Biegam, Bo Lubię - edycja Zima 2019”

Wszystkich chętnych do biegania zapraszamy w każdy poniedziałek o godzinie  19:00 na bieżnię lekkoatletyczną stadionu OSiR w Biłgoraju na bezpłatne zajęcia biegowe w  ramach projektu "Biegam Bo Lubię".

Celem zajęć jest upowszechnianie biegania jako najprostszej formy ruchu poprzez cotygodniowe zajęcia biegowe z trenerem dla osób biegających, amatorów biegania oraz tych, którzy rozpoczęli przygodę z bieganiem. Dzięki treningom stajemy się zdrowsi, piękniejsi i o wiele bardziej zadowoleni z życia.

Zajęcia prowadzone są przez Aleksandrę Gontarz i Dorotę Bernaś.

Nasze trenerki w dniu 23 marca 2019 roku w Warszawie uczestniczyły w szkoleniu trenerów z całej Polski ‘’Biegam, Bo Lubię’’. Spotkanie odbyło się w siedzibie Programu Trzeciego Polskiego Radia a poprowadzili je Krzysztof Łoniewski i Paweł Januszewski.

Na spotkaniu zostały omówione cele i zadania na sezon 2019. Gościem specjalnym był Zbigniew Król najbardziej utytułowany czynny polski trener biegowy, znany z sukcesów średniodystansowców m.in. Adama Kszczota, Pawła Czapiewskiego,  Małgorzaty Rydz, Lidii Chojeckiej.

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners