Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Aktualności

2019-09-18

Zapraszamy na MTB Maraton „Po Ziemi Biłgorajskiej”

W niedzielę, 22 września nad Zalewem „Bojary” w Biłgoraju w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu odbędzie się MTB Maraton „Po Ziemi Biłgorajskiej”. Terenowy wyścig rowerowy na 42-kilometrowej trasie prowadzącej biłgorajskimi lasami wystartuje o godzinie 12:00.

więcej »
2019-09-16

Europejski Tydzień Sportu

Z okazji Europejskiego Tygodnia Sportu, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju zaprasza na bezpłatne zajęcia sportowe na obiektach OSiR. To już piąta edycja akcji, która swoim zasięgiem obejmuje nie tylko Polskę, ale całą Europę.

 

więcej »
2019-09-16

Dwa zwycięstwa, jedna przegrana szkółki OSiR

Zwycięstwami swoje mecze wyjazdowe w lidze wojewódzkiej zakończyli trampkarze młodsi i młodzicy starsi szkółki sportowej OSiR . Grupa starsza pokonała Tomasovię Tomaszów Lubelski 2:1, zaś młodsza wygrała 3:0 z Niedźwiadkiem Chełm. Pechową przegraną zanotowali natomiast trampkarze starsi, przegrywając również na wyjeździe z Avią Świdnik 1:2. Z kolei grupa młodzików młodszych w ramach trzeciej kolejki ligi okręgowej pauzowała.

więcej »
2019-09-10

Weekend na sportowo czyli Dni Sportu z OSiR

Miniony weekend na obiektach OSiR w Biłgoraju minął pod znakiem sportu i rekreacji. Nie zabrakło atrakcji dla dzieci i dorosłych. Przy ładnej pogodzie rozegrane zostały m.in. zawody lekkoatletyczne, zawody rolkowe, warsztaty jazdy na hulajnodze oraz mecze piłki nożnej i piłki siatkowej.

 

więcej »
2019-09-09

Grali młodzi piłkarze - wyniki z weekendu

W miniony weekend kolejne swoje mecze ligowe rozegrali piłkarze szkółki sportowej OSiR Biłgoraj. Trampkarze starsi wygrali kolejny już piąty mecz z rzędu i wskoczyli na pierwsze miejsce w tabeli. Remisem 2:2 zakończył się mecz młodzików starszych. Przegrane zanotowali trampkarze młodsi i młodzicy młodsi.

więcej »
pokaż wszystkie aktualności z roku 2019

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners