Turniej trampkarzy młodszych rozlosowany
29 stycznia br. (w środę) rozlosowane zostały grupy eliminacyjne na halowy turniej piłki nożnej trampkarzy młodszych o Puchar Dyrektora OSiR.
GRUPA A - hala OSiR |
GRUPA B - hala ZSBiO |
|
|
Turniej odbędzie się w niedzielę 2 lutego 2014 roku. Mecze w grupach rozpoczną się o godzinie 8:40. Grupa A rozegra swoje mecze w hali sportowo-widowiskowej OSiR w Biłgoraju, natomiast Grupa B grać będzie w hali sportowej Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju. Mecz będą rozgrywane 1 x 10 min. Grają zespoły sześcioosobowe (bramkarz plus pięciu zawodników w polu). Bramki o wymiarach 2 x 5 m. Do ćwierćfinału awansują po cztery najlepsze zespoły z każdej z grup.
Grupa A | |||||||
Godz. | I Runda | Wynik | |||||
08:40 | 1 | Osir Biłgoraj II | x | Olimpiakos Tarnogród |
|
: |
|
08:52 | 2 | Dubler Opole Lubelskie | x | DKS Gaudium Zamość |
|
: |
|
09:04 | 3 | AMSPN Hetman Zamość | x | MUKS Kraśnik |
|
: |
|
09:16 | 4 | Avia Świdnik | x | Grunwald Budziwój |
|
: |
|
09:28 | 5 | Osir Biłgoraj II | x | Avia Świdnik |
|
: |
|
09:40 | 6 | Grunwald Budziwój | x | AMSPN Hetman Zamość |
|
: |
|
09:52 | 7 | MUKS Kraśnik | x | Dubler Opole Lubelskie |
|
: |
|
10:04 | 8 | DKS Gaudium Zamość | x | Olimpiakos Tarnogród |
|
: |
|
10:16 | 9 | Osir Biłgoraj II | x | Grunwald Budziwój |
|
: |
|
10:28 | 10 | Avia Świdnik | x | MUKS Kraśnik |
|
: |
|
10:40 | 11 | AMSPN Hetman Zamość | x | DKS Gaudium Zamość |
|
: |
|
10:52 | 12 | Olimpiakos Tarnogród | x | Dubler Opole Lubelskie |
|
: |
|
11:04 | 13 | Dubler Opole Lubelskie | x | Osir Biłgoraj II |
|
: |
|
11:16 | 14 | AMSPN Hetman Zamość | x | Olimpiakos Tarnogród |
|
: |
|
11:28 | 15 | DKS Gaudium Zamość | x | Avia Świdnik |
|
: |
|
11:40 | 16 | Grunwald Budziwój | x | MUKS Kraśnik |
|
: |
|
11:52 | 17 | Osir Biłgoraj II | x | MUKS Kraśnik |
|
: |
|
12:04 | 18 | DKS Gaudium Zamość | x | Grunwald Budziwój |
|
: |
|
12:16 | 19 | Olimpiakos Tarnogród | x | Avia Świdnik |
|
: |
|
12:28 | 20 | Dubler Opole Lubelskie | x | AMSPN Hetman Zamość |
|
: |
|
12:40 | 21 | DKS Gaudium Zamość | x | Osir Biłgoraj II |
|
: |
|
12:52 | 22 | MUKS Kraśnik | x | Olimpiakos Tarnogród |
|
: |
|
13:04 | 23 | Grunwald Budziwój | x | Dubler Opole Lubelskie |
|
: |
|
13:16 | 24 | AMSPN Hetman Zamość | x | Avia Świdnik |
|
: |
|
13:28 | 25 | Osir Biłgoraj II | x | AMSPN Hetman Zamość |
|
: |
|
13:40 | 26 | Avia Świdnik | x | Dubler Opole Lubelskie |
|
: |
|
13:52 | 27 | Olimpiakos Tarnogród | x | Grunwald Budziwój |
|
: |
|
14:04 | 28 | MUKS Kraśnik | x | DKS Gaudium Zamość |
|
: |
|
Grupa B | ||||||
Godz. | Drużyny | Wynik | |||||
08:40 | 1 | Osir Biłgoraj I | x | Relax Radecznica |
|
: |
|
08:52 | 2 | Stal Stalowa Wola | x | Lublinianka Lublin |
|
: |
|
09:04 | 3 | Wisła Puławy | x | Gryf Gmina Zamość |
|
: |
|
09:16 | 4 | Ostoja Skierbieszów | x | Omega Stary Zamość |
|
: |
|
09:28 | 5 | Osir Biłgoraj I | x | Ostoja Skierbieszów |
|
: |
|
09:40 | 6 | Omega Stary Zamość | x | Wisła Puławy |
|
: |
|
09:52 | 7 | Gryf Gmina Zamość | x | Stal Stalowa Wola |
|
: |
|
10:04 | 8 | Lublinianka Lublin | x | Relax Radecznica |
|
: |
|
10:16 | 9 | Osir Biłgoraj I | x | Omega Stary Zamość |
|
: |
|
10:28 | 10 | Ostoja Skierbieszów | x | Gryf Gmina Zamość |
|
: |
|
10:40 | 11 | Wisła Puławy | x | Lublinianka Lublin |
|
: |
|
10:52 | 12 | Relax Radecznica | x | Stal Stalowa Wola |
|
: |
|
11:04 | 13 | Stal Stalowa Wola | x | Osir Biłgoraj I |
|
: |
|
11:16 | 14 | Wisła Puławy | x | Relax Radecznica |
|
: |
|
11:28 | 15 | Lublinianka Lublin | x | Ostoja Skierbieszów |
|
: |
|
11:40 | 16 | Omega Stary Zamość | x | Gryf Gmina Zamość |
|
: |
|
11:52 | 17 | Osir Biłgoraj I | x | Gryf Gmina Zamość |
|
: |
|
12:04 | 18 | Lublinianka Lublin | x | Omega Stary Zamość |
|
: |
|
12:16 | 19 | Relax Radecznica | x | Ostoja Skierbieszów |
|
: |
|
12:28 | 20 | Stal Stalowa Wola | x | Wisła Puławy |
|
: |
|
12:40 | 21 | Lublinianka Lublin | x | Osir Biłgoraj I |
|
: |
|
12:52 | 22 | Gryf Gmina Zamość | x | Relax Radecznica |
|
: |
|
13:04 | 23 | Omega Stary Zamość | x | Stal Stalowa Wola |
|
: |
|
13:16 | 24 | Wisła Puławy | x | Ostoja Skierbieszów |
|
: |
|
13:28 | 25 | Osir Biłgoraj I | x | Wisła Puławy |
|
: |
|
13:40 | 26 | Ostoja Skierbieszów | x | Stal Stalowa Wola |
|
: |
|
13:52 | 27 | Relax Radecznica | x | Omega Stary Zamość |
|
: |
|
14:04 | 28 | Gryf Gmina Zamość | x | Lublinianka Lublin |
|
: |
|
Ćwierćfinały
15.00 Mecz A: A1 – B4
15.12 Mecz B: B1 – A4
15.24 Mecz C: A2 – B3
15.36 Mecz D: B2 – A3
Półfinały
15.50 Mecz E : zwycięzca meczu A – zwycięzca meczu C
16.02 Mecz F: zwycięzca meczu B – zwycięzca meczu D
Mecz o III miejsce
16.15 Przegrany meczu E – Przegrany meczu F
Mecz o I miejsce
16.30 Zwycięzca meczu E – Zwycięzca meczu F