Kryzys mija Załadunek
Fat Boys Team wygrał 12:4 z LKS Dąbrowica i zachował pozycję lidera tabeli biłgorajskiej halowej ligi piłki nożnej. W spotkaniu dwu zespołów aspirujących do tytułu mistrza rozgrywek zespół Biłgoraj 2010 okazał się lepszy od CH.Z.O.
Wyniki meczów czwartej kolejki biłgorajskiej ligi halowej piłki nożnej
KS Kryzys - Załadunek Team 3:3 (1:1)
GOLE Jakub Rozwadowski 2, Michał Dziak (KS Kryzys), Łukasz Łosiewicz 2, Siergiej Sawczuk (Załadunek Team)
SKŁADY ZESPOŁÓW
KS Kryzys Piotr Branicki, Michał Dziak, Łukasz Hebda, Bartłomiej Maziarz, Leszek Pieczykolan, Jakub Rozwadowski, Paweł Surmacz, Szymon Śnieżko, Łukasz Tomaszewski
Załadunek Team Michał Ciecierski, Łukasz Łosiewicz, Marcin Małek, Michał Małek, Szymon Małek, Krzysztof Nalepa, Siergiej Sawczuk
Biłgoraj 2010 - CH.Z.O 5:1 (1:0)
GOLE Robert Wlaź 2, Jarosław Hasiak, Grzegorz Hasiak, Tomasz Powroźnik (Biłgoraj 2010), Michał Bączek (CH.Z.O.)
SKŁADY ZESPOŁÓW
Biłgoraj 2010 Grzegorz Bryła, Grzegorz Hasiak, Jarosław Hasiak, Krzysztof Łuszczak, Jacek Piskorski, Tomasz Powroźnik, Sebastian Skrzypek, Dawid Wasąg, Marcin Wlaź, Robert Wlaź
CH.Z.O Michał Bączek, Jakub Jabłoński, Kamil Kawalec, Tomasz Kozak, Jan Nizio, Szymon Paluch, Jakub Pawluk, Wojciech Serafin, Mateusz Zarzycki
PGK Team - OSP Rogale 7:2 (3:1)
GOLE Dariusz Mazurek 3, Grzegorz Kowal 3, Marek Kowalik (PGK Team), Adam Niemiec, Waldemar Bazan (OSP Rogale)
SKŁADY ZESPOŁÓW
PGK Team Marcin Bednarz, Artur Kaczor, Grzegorz Kowal, Marek Kowalik, Dariusz Mazurek, Arkadiusz Rymarz
OSP Rogale Radosław Bazan, Waldemar Bazan, Marcin Blicharz, Adam Niemiec, Piotr Rymarz, Robert Urbanik, Jacek Wardach
Faiter - Old Stars 2:1 (1:0)
GOLE Wiesław Bździuch 2 (Faiter), Artur Czerw (Old Stars)
SKŁADY ZESPOŁÓW
Faiter Wiesław Bździuch, Marek Dąbrowski, Robert Gorczyca, Tomasz Iwanowicz, Wojciech Kapka, Artur Kowal, Bogdan Kusz, Mariusz Łęcki, Robert Paluch, Andrzej Skubisz, Zdzisław Stec
Old Stars Jerzy Blicharz, Ryszard Bździuch, Artur Czerw, Artur Granda, Łukasz Mazurek, Łukasz Paczos, Paweł Pieczonka, Jan Rój, Dariusz Skubisz
Fat Boys Team - LKS Dąbrowica 12:4 (5:3)
GOLE Andrzej Wachowicz 7, Bartłomiej Welman 2, Marcin Iwanek, Piotr Gontarz, Cezary Iwanek (Fat Boys Team), Kamil Wojda 2, Marcin Sawicki, Maksymilian Bielak (LKS Dąbrowica)
SKŁADY ZESPOŁÓW
Fat Boys Team Dariusz Dyl, Piotr Gontarz, Adam Hasiak, Cezary Iwanek, Marcin Iwanek, Paweł Mazur, Andrzej Wachowicz, Bartłomiej Welman
LKS Dąbrowica Krzysztof Bielak, Maksymilian Bielak, Bartosz Blacha, Piotr Krzykawski, Grzegorz Mulawa, Marcin Myszka, Paweł Olech, Marcin Sawicki, Kamil Wojda
RWKS Sparta - Straż Pożarna 8:2 (3:1)
GOLE Marek Deryło 3, Artur Deryło 3, Przemysław Blicharz 2 (RWKS Sparta), Michał Mizak, Patryk Chyl (Straż Pożarna)
SKŁADY ZESPOŁÓW
RWKS Sparta Przemysław Blicharz, Wojciech Cios, Tomasz Datkiewicz, Artur Deryło, Marek Deryło, Marcin Pyz, Przemysław Rymarz
Straż Pożarna Dariusz Adamek, Daniel Bartosik, Patryk Chyl, Dariusz Gęborys, Grzegorz Grzyb, Leszek Habza, Przemysław Kanty, Dawid Łepik, Adam Łubiarz, Michał Mizak, Paweł Zygmunt
1 | Fat Boys Team | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 32-11 |
2 | Biłgoraj 2010 | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 20-7 |
3 | RWKS Sparta | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 21-8 |
4 | CH.Z.O | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 10-10 |
5 | Faiter | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 10-10 |
6 | Old Stars | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 17-7 |
7 | PGK Team | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 12-12 |
8 | KS Kryzys | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 12-14 |
9 | OSP Rogale | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 9-18 |
10 | Załadunek Team | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 7-20 |
11 | Straż Pożarna | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 8-22 |
12 | LKS Dąbrowica | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 9-28 |