Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Szkółka

2019-09-23

Lider pokonany!

Bardzo dobrze w miniony weekend spisali się trampkarze starsi szkółki sportowej OSiR. Podopieczni trenera Łukasza Mazurka na własnym boisku po emocjonującym i zaciętym spotkaniu pokonali lidera DKS Gaudium ZAMOŚĆ 3:2 i tym samym wskoczyli na pierwsze miejsce w tabeli. Zwycięstwo odnieśli także młodzicy młodsi pokonując Omegę Stary Zamość. Natomiast przegrane zanotowali trampkarze młodsi i młodzicy starsi.

więcej »
2019-09-16

Dwa zwycięstwa, jedna przegrana szkółki OSiR

Zwycięstwami swoje mecze wyjazdowe w lidze wojewódzkiej zakończyli trampkarze młodsi i młodzicy starsi szkółki sportowej OSiR . Grupa starsza pokonała Tomasovię Tomaszów Lubelski 2:1, zaś młodsza wygrała 3:0 z Niedźwiadkiem Chełm. Pechową przegraną zanotowali natomiast trampkarze starsi, przegrywając również na wyjeździe z Avią Świdnik 1:2. Z kolei grupa młodzików młodszych w ramach trzeciej kolejki ligi okręgowej pauzowała.

więcej »
2019-09-09

Grali młodzi piłkarze - wyniki z weekendu

W miniony weekend kolejne swoje mecze ligowe rozegrali piłkarze szkółki sportowej OSiR Biłgoraj. Trampkarze starsi wygrali kolejny już piąty mecz z rzędu i wskoczyli na pierwsze miejsce w tabeli. Remisem 2:2 zakończył się mecz młodzików starszych. Przegrane zanotowali trampkarze młodsi i młodzicy młodsi.

więcej »
2019-09-05

Dobry start młodych piłkarzy szkółki OSiR

Piłkarze szkółki sportowej OSiR Biłgoraj grający w lidze wojewódzkiej rozegrali już po kilka spotkań ligowych. Trampkarze starsi wygrywają mecz za meczem i zajmują pozycję wicelidera rozgrywek. Trampkarze młodsi po czterech rozegranych spotkaniach plasują się na trzecim miejscu w tabeli. Z kolei młodzicy starsi w dwóch pierwszych meczach zdobyli punkt.  

więcej »
2019-07-04

To był udany sezon – piłkarze szkółki sportowej OSiR zakończyli rozgrywki ligowe

Za nami kolejny pracowity sezon w wykonaniu młodych piłkarzy szkółki sportowej OSiR Biłgoraj. Najstarsza grupa czyli trampkarze starsi zakończyli rozgrywki w lidze okręgowej na trzecim miejscu. Trampkarze młodsi dzięki bardzo dobrej postawie na wiosnę w rozgrywkach ligi wojewódzkiej zajęli również trzecie miejsce. Pierwsze miejsce w lidze okręgowej zajęli młodzicy starsi. Również młodzicy młodsi wygrali swoje rozgrywki w lidze wojewódzkiej.

więcej »
2019-06-05

Dobre wyniki w lidze wojewódzkiej

Powoli dobiegają końca rozgrywki lig młodzieżowych. Młodzi piłkarze szkółki sportowej OSiR Biłgoraj występujący w lidze wojewódzkiej są w trakcie dobrej serii.

więcej »
2019-05-21

Trzy mecze, trzy zwycięstwa – weekendowy bilans meczów drużyn szkółki OSiR

To był bardzo dobry weekend dla młodych piłkarzy szkółki sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju. Oprócz zwycięstw trampkarzy starszych (3:1 z Kryształem Werbkowice) i trampkarzy młodszych (1:0 z Orlikiem Lubartów), kompletem trzech punktów mogą pochwalić się także młodzicy młodsi (wygrana 6:0 z Huraganem Międzyrzec Podlaski). Drużyna młodzików starszych pauzowała gdyż Ostoja Skierbieszów wycofała się z rozgrywek.

więcej »
2019-05-13

VI Biegi Majowe w Biszczy

W niedzielę 12 maja 2019 r. odbyły się VI Biegi majowe nad zalewem Biszcza Żary. Zawodnicy rywalizowali siedmiu kategoriach wiekowych. W zawodach wystartowali lekkoatleci szkółki sportowej OSiR Biłgoraj.  

więcej »
2019-05-06

Biegali Wokół Twierdzy Zamość

W Zamościu 2 maja odbyła się szósta edycja Ogólnopolskiego Biegu „Wokół Twierdzy Zamość”. Impreza była częścią Zamojskiej ,,Majówki''. Nie zabrakło na tych zawodach lekkoatletów szkółki sportowej OSiR Biłgoraj.

więcej »
2019-04-19

Dobre starty w biegach górskich

13 kwietnia zawodnicy szkółki sportowej OSiR i LKS Znicz Biłgoraj wystartowali w V Biegu Ekologicznym i Mistrzostwach Polski w Biegach Górskich w stylu anglosaskim. Zawody odbyły się w Ustrzykach Dolnych.

więcej »
2019-01-10

Młodzi piłkarze OSiR Biłgoraj wygrali turniej

Bardzo dobrze spisali się młodzi piłkarze szkółki sportowej OSiR rocznika 2007 podczas Halowego Turnieju Piłki Nożnej, który rozegrano 3 stycznia 2019 roku w Zamościu. Podopieczni trenera Artura Parzycha nie przegrali żadnego meczu zajmując pierwsze miejsce w turnieju. Dodatkowo Kacper Zarczuk został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.

więcej »

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners