Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Szkółka

« powrót

Grali młodzicy i trampkarze

W miniony weekend kolejne swoje mecze rozegrali młodzi piłkarze szkółki sportowej OSiR Biłgoraj.

Trampkarze starsi, którzy grają w lidze wojewódzkiej rozegrali swój piąty mecz w sezonie tym razem z siódmą w tabeli Avią Świdnik. We wcześniejszych meczach nasza drużyna u siebie pokonała Niedźwiadka Chełm i Jedynkę Krasnystaw oraz przegrała na wyjeździe z BKS Lublin i AMSPN Hetmanem Zamość. Tym razem podopieczni Mariusza Hadama zremisowali 1-1. Bramkę dla naszej drużyny zdobył Miłosz Kaczor.

Trampkarze młodsi również rozegrali swój piąty mecz a przeciwnikiem była Avia Świdnik (czwarte miejsce w tabeli). Jak do tej pory nasi piłkarze nie odnieśli jeszcze zwycięstwa remisując z ekipą MUKS Kraśnik oraz przegrywając z BKS Lublin, MOSiR Lubartów i AMSPN Hetmanem Zamośc. Nie udało się i tym razem gdyż podopieczni Łukasza Mazurka ulegli rywalowi 1:6. Bramkę dla OSiR zdobył Adam Bednarz.

Pierwszy mecz w nowym sezonie rozegrali młodzicy młodsi grający w lidze okręgowej. Drużyna prowadzona przez Marcina Palucha pokonała rówieśników 4:0. Dwie bramki zdobył Filip Łosiewicz oraz dwie Kasper Wilczyński.

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners