Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Szkółka

« powrót

Udana inauguracja sezonu szkółki OSiR

Trampkarze starsi i młodsi szkółki sportowej OSiR Biłgoraj udanie zainaugurowali piłkarskie rozgrywki w lidze wojewódzkiej sezonu 2017/2018.

Trampkarze swoje pierwsze mecze zagrali na obiektach OSiR w Biłgoraju. W sobotę, 12 sierpnia o  godzinie 11:00 swój mecz rozpoczęli trampkarze starsi trenowani przez Mariusza Hadama. Ich rywalem był Niedźwiadek Chełm. Nasi młodzi piłkarze po bardo dobrej grze pokonali rywali 1:0. Bramkę dla OSiR-u zdobył Paweł Krucoń, który dobił piłkę odbitą przez bramkarza po strzale Aleksandra Okonia.  - Cieszy zwycięstwo na rozpoczęcie rozgrywek, zagraliśmy dobry mecz. Rywal w zasadzie nam nie zagroził. My natomiast mieliśmy jeszcze kilka sytuacji do podwyższenia wyniku. – powiedział po meczu Mariusz Hadam, trener trampkarzy starszych.

Wojewódzka Liga Trampkarzy Starszych: OSiR Biłgoraj - Niedźwiadek Chełm 1:0

Bramka: Paweł Krucoń

Po zakończeniu meczu trampkarzy starszych swój pierwszy mecz w nowym sezonie zagrali trampkarze młodsi pod okiem szkoleniowca Łukasza Mazurka. Mecz dobrze rozpoczął się dla naszej drużyny i w jednej z akcji OSiR wykorzystał sytuację i prowadził 1:0. Bramkę zdobył Jakub Kołodziej, który wykorzystał dokładne dośrodkowanie z rzutu wolnego jednego ze swoich kolegów z drużyny.  Dziesięć minut przed końcem meczu goście wyrównali a bramkę zdobył Mateusz Latosiewicz. – Uważam, że mecz zakończył się sprawiedliwym remisem, co potwierdził też trener gości tuż po meczu. Oprócz zdobytych bramek, zarówno my jak i goście stworzyliśmy sobie swoje sytuacje do zdobycia gola. – ocenił mecz trener trampkarzy młodszych Łukasz Mazurek.

Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych: OSiR Biłgoraj - MUKS Kraśnik 1:1

Bramki: Jakub Kołodziej 10 – Mateusz Latosiewicz 60.

Pierwsze mecze za sobą w lidze wojewódzkiej mają już trampkarze. Niedługo do gry w lidze okręgowej przystąpią młodzicy starsi i młodsi oraz orlicy starci i młodsi.  Pod koniec sierpnia rusza także nowo postała grupa, czyli OSiR Biłgoraj rocznik 2009.

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners