Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Szkółka

« powrót

Juniorzy szkółki podtrzymują dobrą passę

Kolejne mecze w ramach ligi wojewódzkiej mają za sobą juniorzy młodsi oraz trampkarze starsi i młodsi szkółki sportowej OSiR.

Juniorzy młodsi OSiR Biłgoraj grający w lidze wojewódzkiej kontynuują zwycięski marsz i pną się w górę tabeli. Tym razem pokonali Widok Lublin 1:0. Zwycięskiego gola z okolic 12 metra strzałem tuż przy słupku zdobył Dawid Safin. – Cieszymy się z kolejnego zwycięstwa tym bardziej, że przeciwnik był mocny. Nastawiliśmy się na grę z kontry, a po jednej z nich padła bramka. Cały zespół zasłużył na pochwałę za determinację, za wolę walki.  – powiedział po meczu Andrzej Wachowicz trener OSiR.

  Fotogaleria z meczu Ada Jurczak

W niedzielę z liderem tabeli zagrali trampkarze starsi szkółki prowadzeni przez Łukasza Mazurka. Goście dali pokaz skutecznej gry w ataku i wygrali 3:0. – Moi piłkarze zagrali naprawdę dobre zawody. W pierwszych 20. minutach wypracowaliśmy sobie trzy klarowne sytuacje, niestety zabrakło szczęścia przy wykończeniu. Później mecz się wyrównał. Niestety, popełniliśmy proste błędy i każdy kosztował nas utratę bramki i stąd ten wynik. – wyjaśnił Łukasz Mazurek szkoleniowiec trampkarzy starszych.

Swój mecz zagrali także trampkarze młodsi. Drużyna Siergieja Sawczuka okazała się gorsza od Lublinianki Lublin przegrywając 0:6. 

Komplet wyników:

Juniorzy młodsi

OSiR Biłgoraj - UKS Widok SP 51 Lublin 1:0

Bramka: Safin 41

Trampkarze starsi

OSiR Biłgoraj - Dubler Opole Lubelskie 0:3

Trampkarze młodsi

OSiR Biłgoraj - KS Lublinianka 0:6

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners