Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Szkółka

« powrót

Piłkarze Szkółki Sportowej OSiR zakończyli sezon ligowy

Wszystkie drużyny uczestniczyły w rozgrywkach wojewódzkich prowadzonych przez Lubelski Związek Piłki Nożnej.

W sezonie piłkarskim 2014/2015 udział brały następujące zespoły szkółki sportowej OSiR:

- Trampkarze starsi – 2000, trener Andrzej Wachowicz

- Trampkarze młodsi – 2001, trener Siergiej Sawczuk

- Młodzik starszy – 2002, trener Łukasz Mazurek

- Młodzik młodszy – 2003, trener Artur Piskorski

Bardzo dobrze w rozgrywkach  ligi wojewódzkiej zaprezentowali się trampkarze starsi szkółki OSiR. Drużyna Andrzeja Wachowicza w 26 meczach zdobyła 59 punktów, zdobywając 66 bramek a tracąc 27, kończąc swoje zmagania na drugim  miejscu tuż za drużyną PN Motor Lublin. Należy docenić, że w rundzie wiosennej chłopcy nie odnieśli porażki. Tym samym zespół awansował do I ligi wojewódzkiej juniorów młodszych- Dziękuję całej drużynie za zaangażowanie, za wiarę w sukces, za dojrzałość na boisku. Bardzo się cieszę z tak dobrego wyniku jaki osiągnęliśmy w tym sezonie, ale przed nami kolejne wyzwanie – rozgrywki I ligi wojewódzkiej juniorów młodszych, mam nadzieję, że chłopcy podołają bardzo trudnemu zadaniu - mówi trener Andrzej Wachowicz.

Kolejna drużyna, która może pochwalić się dużym osiągnięciem, to drużyna trampkarzy młodszych. Zespół prowadzony przez Siergieja Sawczuka uplasował się na siódmej pozycji z dorobkiem 34 punktów zdobywając 39 bramek a tracąc 48.  - To dobry wynik jak na tę drużynę. Szczególnie jestem zadowolony z rundy wiosennej, to był efekt dobrze przepracowanego sezonu zimowego. Wiem, że w tej drużynie jest duży potencjał. Jeżeli chłopcy dalej tak będą pracować na treningach, to jestem spokojny o wyniki. Jeszcze raz dziękuję chłopcom za bardzo dobrą postawę w meczach i treningach - wyjaśnia trener Siergiej Sawczuk.

           Nieco gorzej poszło podopiecznym Łukasza Mazurka (młodzik starszy). Zespół ten okazał się outsiderem  ligi. W 26 spotkaniach zdobył zaledwie 15 punktów, strzelając 29 bramek, tracąc zaś 80 bramek.

            Drużyna młodzików młodszych, której trenerem jest Artur Piskorski uplasowała się na dwunastym miejscu z dorobkiem 17 punktów. Jest to pierwszy sezon, w którym ta drużyna uczestniczy w rozgrywkach ligowych. Rundę jesienną zespół zaliczył do nieudanej, natomiast bardzo dobrze spisał się w rundzie wiosennej zdobywając 13 punktów. -  Jeżeli będziemy tak dalej trenować, z zaangażowaniem, sumiennie i konsekwentnie, to na pewno wyniki będą jeszcze lepsze - podsumowuje trener Artur Piskorski.

            - Chcę pogratulować i podziękować za wyniki wszystkim zawodnikom szkółki OSiR  zarówno tym, którzy uczestniczą w rozgrywkach, jak i tym którzy tylko trenują w grupach naborowych. Duże słowa uznania należą się również trenerom. Wiem jak ciężką pracę wykonują szkoląc oraz wychowując młodych piłkarzy. Pragnę podziękować jeszcze rodzicom za pomoc w organizacji rozgrywek czy turniejów organizowanych na obiektach OSiR w Biłgoraju. Mam nadzieję, że następny sezon przyniesie wiele emocji i niezapomnianych wrażeń. - podsumowuje p.o. dyrektora Pani Eliza Rafał.

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners