Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Szkółka

« powrót

Udana kolejka dla naszych drużyn

Dwa zwycięstwa, remis i porażka to bilans drużyn Szkółki Sportowej OSiR podczas minionego weekendu w rozgrywkach ligowych prowadzonych przez Lubelski Związek Piłki Nożnej.

Pierwsze zwycięstwo w lidze odnieśli młodzicy młodsi szkoleni przez Artura Piskorskiego. Drużyna, która dopiero debiutuje w lidze w 11. kolejce pokonała na wyjeździe Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski 3:0. Bramki w tym meczu strzelali: Aleksander Okoń, Karol Wojtyło oraz Sebastian Safin. – Mecz od początku został zdominowany przez nasz zespół, przeważaliśmy przez cały mecz. Cieszę się, że udało nam się zrealizować to, co sobie założyliśmy. Każde zwycięstwo cieszy, po to się trenuje i wychodzi na boisko, aby walczyć o zwycięstwo. Mam nadzieję, że w kolejnym meczu również nasza gra będzie wyglądała tak dobrze. – podsumował spotkanie trener Artur Piskorski.

Pierwsze zwycięstwo i to w dodatku na boisku rywala odnieśli piłkarze Siergieja Sawczuka. Drużyna rywalizująca w lidze wojewódzkiej trampkarzy młodszych wygrała w Świdniku z Avią 3:1. Zwycięskie bramki strzelali: Oskar Szkoda, Mateusz Dziurdza oraz Dawid Dominik.

Podziałem punktów zakończył się natomiast mecz trampkarzy starszych prowadzonych przez Andrzeja Wachowicza. Po bardzo zaciętym meczu po bramkach Kacpra Krzyżana i Kamila Wolanina OSiR Biłgoraj zremisował z Zawiszą Garbów 2:2.

Ostatni z naszych zespołów grających lidze, czyli młodzicy starsi tym razem musiał uznać wyższość wicelidera rozgrywek przegrywając 0:8.

Orlęta Spomlek Radzyń Podl. – OSiR Biłgoraj 0:3

Bramki dla OSiR: Aleksander Okoń, Karol Wojtyło, Sebastian Safin.

Avia Świdnik – OSiR Biłgoraj 1:3

Bramki dla OSiR: Oskar Szkoda, Mateusz Dziurdza, Dawid Dominik.

Zawisza Garbów – OSiR Biłgoraj 2:2

Bramki dla OSiR: Kacper Krzyżan, Kamil Wolanin.

Orlęta Spomlek Radzyń Podl. – OSiR Biłgoraj 8:0

Zapowiedź najbliższych meczów szkółki OSiR:

Sobota, 18 Października 2014

12:00 - WLMM - OSiR Biłgoraj - Widok Lublin

13:15- WLMS - OSiR Biłgoraj - Widok Lublin

11:00 – WLTS  - Hetman Zamość - OSiR Biłgoraj

13:00 – WLTM  - Hetman Zamość - OSiR Biłgoraj

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners