Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Szkółka

« powrót

Rozgrywki ligowe Szkółki Sportowej OSiR (sekcja piłki nożnej) zainaugurowane.

Przypomnijmy, w rozgrywkach piłkarskich w sezonie 2014/2015 biorą udział cztery zespoły Szkółki Sportowej OSiR.

 
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju reprezentują drużyny: trampkarzy starszych (trener: Piotr Kmiec), trampkarzy młodszych (trener Sergiej Sawczuk), młodzików starszych (trener Łukasz Mazurek) i młodzików młodszych (trener Artur Piskorski). Wszystkie zespoły grają w lidze wojewódzkiej prowadzonej przez Lubelski Związek Piłki Nożnej.
We wtorek, 19 sierpnia br. zmagania ligowe rozpoczęły drużyny młodzików starszych i młodszych. Oba zespoły zmierzyły sie z rówieśnikami z Opola Lubelskiego.
 
 
Podopieczni Łukasza Mazurka  zwyciężyli 4:3, natomiast zespół Artura Piskorskiego uległ 3:7.
 
 
W środę do rozgrywek przystąpili trampkarze starsi oraz trampkarze młodsi. Rywalem obu ekip była drużyna Tomasovii Tomaszów Lubelski.
 
 
Zespół prowadzony przez Piotra Kmiecia mimo straconej bramki na początku meczu pokonał wysoko zespół z Tomaszowa Lubelskiego 4:1. Trzy bramki dla OSiR-u zdobył Kamil Wolanin, jedną Dawid Konopka.  - Nasza gra w pierwszej połowie meczu była daleka od ideału, było dużo nerwowości i niedokładnych zagrań.  Rozmowa w szatni podziałała na moich podopiecznych, wynikiem tego były trzy bramki -  mówi Piotr Kmiec. 
 
 
Nieco gorzej zainaugurował  ligę zespół trampkarzy młodszych. Uległ rówieśnikom z Tomaszowa Lubelskiego 0:3.
Kolejne spotkanie trampkarze rozegrają w Lublinie z Widokiem, natomiast młodzicy starsi z Gaudium Zamość a zespół młodzików młodszych z Hetmanem Zamośc.

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners