Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Szkółka

2014-10-15

Udana kolejka dla naszych drużyn

Dwa zwycięstwa, remis i porażka to bilans drużyn Szkółki Sportowej OSiR podczas minionego weekendu w rozgrywkach ligowych prowadzonych przez Lubelski Związek Piłki Nożnej.

więcej »
2014-09-18

Trwają rozgrywki Szkółki Sportowej OSiR

W rozgrywkach ligowych prowadzonych przez Lubelski Związek Piłki Nożnej uczestniczą cztery zespoły reprezentujące Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju: trampkarze starsi i młodsi oraz młodzicy starsi i młodsi.

więcej »
2014-06-17

Zakończyły się rozgrywki ligowe Piłki Nożnej Szkółki Sportowej OSiR

 Zmagania ligowe zakończyły już drużyny Młodzików Młodszych, Młodzików Starszych i Juniorów Młodszych. Ostatni mecz do rozegrania mają przed sobą Trampkarze Młodsi, który rozegrają 21 czerwca br. w Świdniku z tamtejszą Avią. Ale już teraz możemy podsumować występy naszych młodych piłkarzy i ocenić ich poczynania.

więcej »
2014-05-07

Zwycięska szkółka OSiR

Minione dni były bardzo udane dla młodzieży szkółki piłkarskiej OSiR Biłgoraj. Wszystkie grupy grające w ligach zdobyły komplet punktów.

więcej »
2014-01-21

Zespół OSiR trzeci we Frampolu

Prowadzony przez trenera Łukasza Mazurka zespół piłkarski Szkółki Sportowej OSiR w Biłgoraju zajął trzecie miejsce w turnieju we Frampolu w kategorii młodzików młodszych (rocznik 2002 i młodsi).

więcej »
2014-01-11

Szkółka sportowa OSiR zdobyła Puchar Burmistrza Frampola.

  W sobotę 11 stycznia br. odbył się Noworoczny Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Burmistrza Frampola. W turnieju uczestniczyli młodzi piłkarze ze Szkółki Sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji. Zawody rozgrywane były w dwóch kategoriach wiekowych: rocznik 2004 oraz rocznik 2006.

więcej »

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners