Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Szkółka

« powrót

Szkółka piłkarska OSiR kończy zmagania ligowe

Dobiegają końca rozgrywki Szkółki Piłkarskiej OSiR Biłgoraj.

Ostatnie mecze w swoich ligach zagrają młodzi piłkarze występujący w II wojewódzkiej lidze juniorów młodszych (trener Artur Piskorski) i wojewódzkiej lidze trampkarzy młodszych (trener Piotr Kmieć). Natomiast dwa mecze pozostały do rozegrania podopiecznym Siergieja Sawczuka, występującym w wojewódzkiej lidze młodzików starszych i Łukasza Mazurka w wojewódzkiej lidze młodzików młodszych.

Podopieczni Artura Piskorskiego obecnie zajmują drugą pozycję w tabeli. Na zakończenie rundy jesiennej czeka ich potyczka z liderem Czarnymi Dęblin. Bez wątpienia to będzie ciekawy mecz a gospodarze na pewno będą chcieli się zrehabilitować za ostatnią wyjazdową porażkę z Ruchem Izbica 0:3. Ewentualne zwycięstwo OSiR-u zmniejszy różnicę punktową między tymi zespołami do jednego punktu.

Mecz "na szczycie" tabeli czeka także na piłkarzy Piotra Kmiecia. Wicelider z Biłgoraja podejmie trzeci zespół wtabeli, drużynę Avii Świdnik. Obie drużyny w tabeli dzieli różnica siedmiu punktów. Natomiast do lidera OSiR traci tylko jeden punkt, wiec zwycięstwo jest bardzo ważne.

O wejście do grupy mistrzowskiej walczą zespoły prowadzone przez Łukasza Mazurka i Siergieja Sawczuka. Po rozegraniu pierwszej rundy nastąpi podział na dwie grupy. Drużyny z miejsc1-9 zagrająw grupie mistrzowskiej, a zespoły z miejsc10-18 w grupie spadkowej. Obu ekipom pozostały do rozegrania po dwa mecze w tym roku, pozostałe odbędą się w rundzie wiosennej. Na jedenastym miejscu plasuje się zespół Łukasza Mazurka a na dwunastym Siergieja Sawczuka.

Zapowiedź meczów Szkółki Piłkarskiej OSiR:

2013-10-26:

Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych: OSiR Biłgoraj - Avia Świdnik  - 11:00

Wojewódzka II Liga Juniorów Młodszych: OSiR Biłgoraj - Czarni Dęblin - 13:00

Wojewódzka Liga Młodzików Starszych: Gaudium Zamość - OSiR Biłgoraj  - 14.30

Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych: Dubler Opole Lubelskie - OSiR Biłgoraj – 11.00

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners