Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Szkółka

« powrót

Piłkarze szkółki piłkarskiej OSiR walczą o tytuł mistrza jesieni

Powoli kończą się rozgrywki lig młodzieżowych Szkółki Piłkarskiej OSiR. Bardzo dobrze radzą sobie piłkarze Piotra Kmiecia i Artura Piskorskiego. Obie drużyny zajmują drugie miejsca w swoich ligach.

W minionym tygodniu młodzi piłkarze OSiR-u Biłgoraj wygrali kolejne dwa spotkania w ramach wojewódzkiej ligi trampkarzy młodszych i tracą już tylko jeden punkt do liderującego w tabeli Motoru Lublin. W środę, 8 października 2013 roku, biłgorajska drużyna rozegrała zaległe spotkanie z Niedźwiadkiem Chełm. Podopieczni Piotra Kmiecia wygrali 1:0. Jedyna bramka w meczu padła w 15. minucie. Autorem gola był Maciej Chmura, który z okolic 18. metra trafił do siatki miejscowych. W sobotę drużyna z Biłgoraja zagrała derbowy pojedynek z AMSPN Hetman Zamość. Biłgorajanie okazali się lepsi i wygrali 3:1. Bramki w tym meczu strzelali: Maciej Chmura, Mikołaj Nawrocki i Kamil Wolanin. Chłopaki zagrali bardzo ambitnie i przez prawie cały mecz posiadaliśmy przewagę na boisku. Wygrywaliśmy 3:0, a jedyną bramkę straciliśmy w końcówce meczu – podsumował mecz trener trampkarzy młodszych Piotr Kmieć.

Aspiracje mistrzowskie zgłaszają także podopieczni Artura Piskorskiego występujący w II wojewódzkiej lidze juniorów młodszych. Tym razem drużyna z Biłgoraja rozbiła na własnym boisku wicelidera Spartę Rejowiec Fabryczny 4:1 i tym sposobem wyprzedziła ich w tabeli. Dwie bramki dla zwycięzców strzelił  Szymon Kusiak i po jednej Janusz Birut i Dominik Skubisz. – Wiedzieliśmy, że to będzie ciężki mecz z dobrą drużyną, która jest silna, jednak boisko zweryfikowało, kto jest lepszy. Mecz przebiegał pod nasze dyktando, mieliśmy nad nim cały czas kontrolę. Od początku zdominowaliśmy rywali, zagraliśmy wysokim, skutecznym presingiem. Zmusiliśmy przeciwnika do popełnienia błędów i wykorzystaliśmy to, strzelając cztery bramki. Przeciwnicy strzelili nam gola w ostatniej minucie – powiedział po meczu trener juniorów młodszych Artur Piskorski.

Wyniki meczów szkółki piłkarskiej OSiR z dnia 12.10.2013 r.

Liga wojewódzka trampkarzy młodszych:

OSiR Biłgoraj – AMSPN Hetman Zamość 3:1

II liga wojewódzka juniorów młodszych:

OSiR Biłgoraj – Sparta Rejowiec Fabryczny 4:1

Liga wojewódzka młodzików starszych:

Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. – OSiR Biłgoraj 2:0

Liga wojewódzka młodzików młodszych:

Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. – OSiR Biłgoraj 3:1

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners