Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Szkółka

« powrót

Szkółka piłkarska OSiR Biłgoraj ma już 7 grup

Szkółka Piłkarska OSiR od trzynastu lat szkoli adeptów sztuki piłkarskiej.

Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców miasta Biłgoraj postanowiliśmy utworzyć nową grupę treningową dzieci urodzonych w 2005 i 2006 roku. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i cieszą dużym zainteresowaniem. Na zajęcia regularne uczęszcza około 40 chłopców, którzy trenują z podziałem na roczniki. Ponadto od września prowadzone są zajęcia dla bramkarzy. Na każdych zajęciach sportowcy uczą się czegoś nowego oraz doskonalą poznane dotąd umiejętności techniczne. 

Grupy prowadzone przez trenerów: Piotra Kmiecia, Artura Piskorskiego, Łukasza Mazurka i Siergieja Sawczuka uczestniczą również w rozgrywkach ligowych, walcząc o czołowe lokaty. Drużyna Piotra Kmiecia zajmuje trzecie miejsce w tabeli w wojewódzkiej lidze trampkarzy młodszych. – Naszym celem jest zajęcie pierwszego miejsca w lidze, które gwarantuje nam wyjazd na mistrzostwa Polski. Mamy sześć punktów straty do lidera i jeden zaległy mecz. Więc rywalizacja zapowiada się bardzo ciekawie – wyjaśnia trener grupy trampkarzy młodszych.

Również na trzecim miejscu plasują się podopieczni Artura Piskorskiego występujący w II wojewódzkiej lidze juniorów młodszych. – Faworytem ligi jest Sparta Rejowiec Fabryczny. Silne są także drużyny Czarnych Dęblin i Lewartu Lubartów. My mamy niewielką stratę do lidera. Będziemy walczyć do końca o jak najwyższe miejsce, ale to nie jest najważniejsze. W tym wieku dzieciaki grają w piłkę po to, by sprawiała im radość. Wyniki są sprawą drugorzędną – mówi opiekun juniorów młodszych Artur Piskorski.

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners