Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Szkółka

« powrót

Pierwsze zajęcia nowej grupy Szkółki Piłkarskiej OSiR za nami

We wtorek, 3 września br., na “Orliku” przy Szkoły Podstawowej nr 5 w Biłgoraju odbyły się pierwsze zajęcia z piłki nożnej dzieci urodzonych w 2005 i 2006 roku Szkółki Piłkarskiej OSiR w Biłgoraju.

Szkółka Piłkarska OSiR Biłgoraj istnieje już 13 lat. W tej chwili liczy 7 grup treningowych, a zajęcia skierowane są do dzieci w wieku 7-16 lat.

Na pierwszych zajęciach nowo utworzonej grupy stawiło się 22 młodych adeptów piłki nożnej. Najpierw odbyło się spotkanie organizacyjne z rodzicami, a następnie pierwszy trening. Pierwsze zajęcia skupiły się głównie na ćwiczeniach z piłkami. Było dużo zabawy, ale nie zabrakło rywalizacji. – Wprawdzie pogoda nieco pokrzyżowała mi plany treningowe, ale udało się przeprowadzić kilka ćwiczeń. Zajęcia będą odbywały się dwa razy w tygodniu na “Orlikach”, ale jak  pogoda się popsuje, to przeniesiemy się na halę sportową OSiR-u. Myślę, że z tą grupą zajęcia będą przebiegały bez najmniejszych problemów. W tym wieku sport ma przynosić dzieciom przede wszystkim zabawę i radość, w związku z tym każdy chłopiec otrzyma szansę trenowania. Głównym naszym celem na tym etapie jest przede wszystkim zapewnienie, by każde zajęcia sprawiały chłopcom radość i satysfakcję, a treningi traktowali jako atrakcyjną formę spędzania wolnego czasu – wyjaśnia opiekun grupy, instruktor piłki nożnej Grzegorz Kominek.

Przypominamy, że zajęcia zaplanowane są na wtorki i czwartki na godzinę 17.00.

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners