Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Rozgrywki ligowe

« powrót

Biłgorajska Liga Piłki Siatkowej - sezon 2019/2020

Tabele i terminarze spotkań

         I LIGA

MIEJSCE

  DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

SETY

1.

Axstone Zamość

7

19

20

5

2.

Rondo Rzeczyce

6

14

16

8

3.

Top 300

7

12

16

13

4.

PHU Sarzyna

6

10

12

11

5.

UKS Leśnik Biłgoraj 6 9 12 11

6.

Dynamika Lipiny

6

5

8

14

7.

Tytan Gózd

6

4

7

16

8.

Nadleśnictwo Biłgoraj

6

2

4

17

 

 

 

  31.01 - piątek      
1 Tytan * Sarzyna 1:3 (20:25, 25:21, 17:25, 12:25)
2 Axstone * Nadleśnictwo 3:1 (25:20, 25:18, 25:21) 
  04.02 - wtorek      
1 Nadleśnictwo * Rondo 0:3 (22:25, 14:25, 23:25)
2 Leśnik * Dynamika 3:0 (25:19, 25:18, 26:24)
  07.02.  piątek      
1 Sarzyna * Axstone 1:3 (19:25, 25:27, 25:17, 24:26)
2 Top 300 * Nadleśnictwo 3:1 (25:19, 25:23, 14:25, 25:23)
  11.02 - wtorek      
1 Rondo * Leśnik 3:1 (25:22, 25:19, 23:25, 25:21)
2 Top 300 * Sarzyna 3:0 (25:21, 25:19, 27:25)
  14.02 - piątek      
1 Dynamika * Sarzyna 1:3  22:25; 24:26; 25:20;28:30
2 Top 300 * Leśnik 3:2 (25:17, 25:23, 24:26, 23:25, 15:7)
  18.02 - wtorek      
1 Tytan * Nadleśnictwo 2:3 (24:26, 25:23, 25:23, 17:25, 12:15)
2 Leśnik * Axstone 0:3 (20:25, 14:25, 15:25)
  21.02 - piątek      
1 Rondo * Sarzyna  
2 Leśnik * Tytan  
  25.02 - wtorek    
1 Nadleśnictwo * Dynamika  

 

             II LIGA                                                                                                                  

MIEJSCE

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

SETY

1.

Sokół Zwierzyniec

3

8

9

4

2.

Medyk Team

4

7

9

6

3.

OSP RWiE

3

5

7

6

4.

Moto-Partner Zamość

4

4

6

10

5.

Elektryk 

4

3

6

11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  04.02 - wtorek      
1 Medyk * Elektryk 3:0  (25:19, 25:19, 25:14)
  07.02.  piątek      
1 Moto-P. * OSPRWiE 3:1  (26:28, 25:21, 25:19, 25:20)
  11.02 - wtorek      
1 Elektryk * Sokół 2:3 (25:22, 11:25, 9:25, 27:25, 8:15)
  14.02 - piątek      
1 OSPRWiE * Medyk 3:2 (22:25, 24:26, 25:14, 25:18, 15:8)
  18.02 - wtorek      
1 Elektryk * Moto-P. 3:2 (27:25, 27:25, 21:25, 20:25, 15:4)
  21.02 - piątek      
1 Sokół * OSPRWiE  


 

 

TABELA i WYNIKI SPOTKAŃ I RUNDY

Grupa I

M-SCE

  DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

SETY

1.

Axstone Zamość

7 19 20 5

2.

Rondo Rzeczyce

7

17

19

8

3.

Dynamika Lipiny 

7

14

16

10

4.

Top 300

7

11

15

14

5.

Tytan Gózd

7

10

13

15

6.

Sokół Zwierzyniec

7

9

13

16

7.

Medyk Team

7

3

5

18

8.

Moto Partner

7

1

6

21

           
mecze w piątki: 1,2 - godz. 18:45, 3,4 - godz. 19:45
         
  29.11.2019      
1 Rondo * Medyk Team 3:0 (25:16, 25:19, 25:13)
2 Tytan * Dynamika 0:3 (20:25, 24:26, 23:25)
3 Moto-P. * Top 300 1:3 (20:25, 16:25, 27:25, 15:25)
4 Axstone * Sokół 3:0 (25:17, 25:19, 29:27)
         
  6.12.2019      
1 Medyk Team * Sokół 1:3 (19:25, 10:25, 25:22, 19:25)
2 Top 300 * Axstone 1:3 (18:25, 25:20, 18:25, 13:25)
3 Dynamika * Moto-P. 3:1 (22:25, 25:12, 25:19, 25:22)
4 Rondo * Tytan 3:1 (22:25, 25:12, 25:19, 25:22)
         
  13.12.2019      
1 Tytan * Medyk Team 3:1 (28:26, 18:25, 25:21, 25:19)
2 Moto-P. * Rondo 0:3 (19:25, 18:25, 18:25)
3 Axstone * Dynamika 3:0 (25:14, 25:13, 25:23)
4 Top 300 * Sokół 2:3 (16:25, 25:22, 25:23, 23:25, 12:15)
         
  20.12.2019      
1 Medyk Team * Top 300 0:3 (14:25, 14:25, 20:25)
2 Dynamika * Sokół 3:1 (10:25, 25:19, 25:19, 25:20)
3 Rondo * Axstone 3:2 (17:25, 25:22, 17:25, 25:22, 15:8)
4 Tytan * Moto-P. 3:2 (26:28, 22:25, 25:16, 25:20, 25:8)
         
  3.01.2020      
1 Moto-P. * Medyk Team 0:3 (14:25, 21:25, 17:25)
2 Axstone * Tytan 3:0 (25:14, 25:13, 25:15)
3 Sokół * Rondo 1:3 (25:19, 19:25, 23:25, 20:25)
4 Top 300 * Dynamika 2:3 (25:21, 25:23, 23:25, 19:25, 14:16)
         
  10.01.2020      
1 Medyk Team * Dynamika 0:3 (13:25, 16:25, 21:25) 
2 Rondo * Top 300 1:3 (21:25, 23:25, 25:23, 21:25)
3 Tytan * Sokół 3:2 (20:25, 25:20, 27:29, 25:23, 18:16)
4 Moto-P. * Axstone 1:3 (25:21, 12:25, 23:25, 18:25)
         
  24.01.2020      
1 Axstone * Medyk Team 3:0 (25:23, 25:19, 25:23)
2 Sokół * Moto-P. 3:1 (26:24, 25:19, 20:25, 25:14)
3 Top 300 * Tytan 1:3 (25:15, 23:25, 22:25, 23:25)
4 Dynamika * Rondo 1:3 (25:16, 19:25, 17:25, 15:25)
         

Grupa II

MIEJSCE

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

SETY

1.

Leśnik Biłgoraj

4

11

12

2

2.

PHU Sarzyna

4

10

11

4

3.

Nadleśnictwo B-raj

4

5

6

9

4.

OSP RWiE 

4

4

6

10

5.

Elektryk Biłgoraj

4

0

2

12

           
mecze we wtorki: 1 - godz. 18:45, 2 - godz. 19:45
         
  3.12.2019      
1 Elektryk * OSPRWiE 1:3 (20-25, 25:18, 10:25, 20:25)
2 Nadleśnictwo * PHU Sarzyna 0:3 (20:25, 19:25, 18:25)
  10.12.2019      
1 PHU Sarzyna * Elektryk 3:0 (25:12, 25:15, 25:11)
2 Leśnik * Nadleśnictwo 3:0 (25:20, 25:20, 25:15)
  17.12.2019      
1 Elektryk * Leśnik 0:3 (18:25, 15:25, 23:25)
2 OSPRWiE * PHU Sarzyna 1:3 (11:25, 25:22, 19:25, 22:25)
  7.01.2020      
1 Leśnik * OSPRWiE 3:0 (25:22, 25:23, 25:18)
2 Nadleśnictwo * Elektryk 3:1 (28:26, 25:22, 22:25, 25:23)
  28.01.2020      
1 OSPRWiE * Nadleśnictwo 2:3 (20:25, 25:18, 25:19, 20:25, 12:15)
2 PHU Sarzyna * Leśnik 2:3 (25:23, 25:19, 24:26, 23:25, 10:15)

 

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners