Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Rozgrywki ligowe

« powrót

Biłgorajska Liga Piłki Siatkowej - sezon 2019/2020

Tabele i terminarze spotkań

 

Grupa I

M-SCE

  DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

SETY

1.

Axstone Zamość

5 15 15 2

2.

Dynamika Lipiny

6

14

15

7

3.

Rondo Rzeczyce

5

12

13

5

4.

Top 300

6

11

14

11

5.

Tytan Gózd

6

7

10

14

6.

Sokół Zwierzyniec

6

6

10

15

7.

Medyk Team

6

3

5

15

8.

Moto Partner

6

1

5

18

           
mecze w piątki: 1,2 - godz. 18:45, 3,4 - godz. 19:45
         
  29.11.2019      
1 Rondo * Medyk Team 3:0 (25:16, 25:19, 25:13)
2 Tytan * Dynamika 0:3 (20:25, 24:26, 23:25)
3 Moto-P. * Top 300 1:3 (20:25, 16:25, 27:25, 15:25)
4 Axstone * Sokół 3:0 (25:17, 25:19, 29:27)
         
  6.12.2019      
1 Medyk Team * Sokół 1:3 (19:25, 10:25, 25:22, 19:25)
2 Top 300 * Axstone 1:3 (18:25, 25:20, 18:25, 13:25)
3 Dynamika * Moto-P. 3:1 (22:25, 25:12, 25:19, 25:22)
4 Rondo * Tytan 3:1 (22:25, 25:12, 25:19, 25:22)
         
  13.12.2019      
1 Tytan * Medyk Team 3:1 (28:26, 18:25, 25:21, 25:19)
2 Moto-P. * Rondo 0:3 (19:25, 18:25, 18:25)
3 Axstone * Dynamika 3:0 (25:14, 25:13, 25:23)
4 Top 300 * Sokół 2:3 (16:25, 25:22, 25:23, 23:25, 12:15)
         
  20.12.2019      
1 Medyk Team * Top 300 0:3 (14:25, 14:25, 20:25)
2 Dynamika * Sokół 3:1 (10:25, 25:19, 25:19, 25:20)
3 Rondo * Axstone  
4 Tytan * Moto-P. 3:2 (26:28, 22:25, 25:16, 25:20, 25:8)
         
  3.01.2020      
1 Moto-P. * Medyk Team 0:3 (14:25, 21:25, 17:25)
2 Axstone * Tytan 3:0 (25:14, 25:13, 25:15)
3 Sokół * Rondo 1:3 (25:19, 19:25, 23:25, 20:25)
4 Top 300 * Dynamika 2:3 (25:21, 25:23, 23:25, 19:25, 14:16)
         
  10.01.2020      
1 Medyk Team * Dynamika 0:3 (13:25, 16:25, 21:25) 
2 Rondo * Top 300 1:3 (21:25, 23:25, 25:23, 21:25)
3 Tytan * Sokół 3:2 (20:25, 25:20, 27:29, 25:23, 18:16)
4 Moto-P. * Axstone 1:3 (25:21, 12:25, 23:25, 18:25)
         
  24.01.2020      
1 Axstone * Medyk Team  
2 Sokół * Moto-P.  
3 Top 300 * Tytan  
4 Dynamika * Rondo  
         

Grupa II

MIEJSCE

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

SETY

1.

Leśnik Biłgoraj

3

9

9

0

2.

PHU Sarzyna

3

9

9

1

3.

OSP RWiE

3

3

4

7

4.

Nadleśnictwo B-raj

3

3

3

7

5.

Elektryk Biłgoraj

4

0

2

12

           
mecze we wtorki: 1 - godz. 18:45, 2 - godz. 19:45
         
  3.12.2019      
1 Elektryk * OSPRWiE 1:3 (20-25, 25:18, 10:25, 20:25)
2 Nadleśnictwo * PHU Sarzyna 0:3 (20:25, 19:25, 18:25)
         
  10.12.2019      
1 PHU Sarzyna * Elektryk 3:0 (25:12, 25:15, 25:11)
2 Leśnik * Nadleśnictwo 3:0 (25:20, 25:20, 25:15)
         
  17.12.2019      
1 Elektryk * Leśnik 0:3 (18:25, 15:25, 23:25)
2 OSPRWiE * PHU Sarzyna 1:3 (11:25, 25:22, 19:25, 22:25)
         
  7.01.2020      
1 Leśnik * OSPRWiE 3:0 (25:22, 25:23, 25:18)
2 Nadleśnictwo * Elektryk 3:1 (28:26, 25:22, 22:25, 25:23)
         
  28.01.2020      
1 OSPRWiE * Nadleśnictwo  
2 PHU Sarzyna * Leśnik  

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners