Nadchodzące imprezy
Amatorska Liga Piłki Nożnej o puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj - sezon 2019/2020
AMATORSKA LIGA PIŁKI NOŻNEJ
o "Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj"
wyniki spotkań i tabela - sezon 2019/2020
Lp. | Drużyna | Mecze | Pkt | BZ | BS | RB | W | R | P |
1 | Spartakus Team | 6 | 18 | 37 | 8 | 29 | 6 | 0 | 0 |
2 | OKS Sitarska | 6 | 12 | 41 | 25 | 16 | 4 | 0 | 2 |
3 | Załadunek Team Biłgoraj | 6 | 12 | 35 | 19 | 16 | 4 | 0 | 2 |
4 | 100 Procent/Blokersi | 6 | 9 | 28 | 24 | 4 | 3 | 0 | 3 |
5 | Galacticos | 6 | 6 | 15 | 23 | -8 | 2 | 0 | 4 |
6 | RWKS Sparta Biłgoraj | 6 | 6 | 24 | 37 | -13 | 2 | 0 | 4 |
7 | FC Bażant | 6 | 0 | 8 | 52 | -44 | 0 | 0 | 6 |
Runda jesienna
ALPN 2019/2020 - kolejka 1
Pauza - FC Bażant
Data | Godzina | Gospodarz | vs | Goście | Boisko | Sędzia | ||||||||
14.09.2019 | 15:00 | 100 Procent/Blokersi | 2 | : | 4 | Galacticos | SP 1 | OKS Zamość | ||||||
M. Furmaniak 1, M. Dziak 1 – P. Krzykawski 1, P. Hadacz 1, D. Deryabin 2 | ||||||||||||||
14.09.2019 | 16:15 | RWKS Sparta Biłgoraj | 0 | : | 5 | Spartakus Team | SP 1 | OKS Zamość | ||||||
M. Paluch 1, A. Baran 1, A. Okoń 1, R. Wołoszyn 1, L. Halicki 1 | ||||||||||||||
14.09.2019 | 17:30 | OKS Sitarska | 7 | : | 5 | Załadunek Team Biłgoraj | SP 1 | OKS Zamość | ||||||
M. Kawalec 3, G. Krupczak 1, K. Kawalec 1, K. Wójcik 1, E. Sobaszek 1 – M. Krzepiłko 1, Ł. Łosiewicz 2, Sz. Małek 1, M. Ciecierski 1 |
Klasyfikacja Strzelców po I kolejce
M-ce | Nazwisko i imię | Drużyna | Ilość bramek |
1 | Kawalec Mateusz | OKS Sitarska | 3 |
2 | Derabin Denys | Galacticos | 2 |
3 | Łosiewicz Łukasz | Załadunek Team Biłgoraj | 2 |
ALPN 2019/2020 - kolejka 2
Pauza - RWKS Sparta
Data | Godzina | Gospodarz | vs | Goście | Boisko | Sędzia | ||||||||
21.09.2019 | 15:00 | Załadunek Team Biłgoraj | 15 | : | 0 | FC Bażant | SP 1 | OKS Zamość | ||||||
W. Żerebiec 2, J. Lewandowski 2, Ł. Łosiewicz 9, T. Nowacki 2 | ||||||||||||||
21.09.2019 | 16:15 | Spartakus Team | 7 | : | 1 | Galacticos | SP 1 | OKS Zamość | ||||||
M. Łęcki 1, R. Wesołowski 5, R. Wołoszyn 1 - E. Brodziak 1 | ||||||||||||||
21.09.2019 | 17:30 | 100 Procent/Blokersi | 5 | : | 4 | OKS Sitarska | SP 1 | OKS Zamość | ||||||
M. Furmaniak 2, A. Surowiecki 1, P. Chyl 2 - G. Krupczak 1, M. Czuchra 1, K. Jargieło 1, K. Sykała 1 |
Klasyfikacja Strzelców po II kolejce
M-ce | Nazwisko i imię | Drużyna | Ilość bramek |
1 | Łosiewicz Łukasz | Załadunek Team Biłgoraj | 11 |
2 | Wesołowski Robert | Spartakus Team | 5 |
3 | Furmaniak Maksymilian | 100 Procent/Blokersi | 3 |
3 | Kawalec Mateusz | OKS Sitarska | 3 |
ALPN 2019/2020 - kolejka 3
Pauza - Załadunek Team Biłgoraj
Data | Godzina | Gospodarz | vs | Goście | Boisko | Sędzia | ||||||||
28.09.2019 | 15:00 | Spartakus Team | 4 | : | 3 | OKS Sitarska | SP 1 | OKS Zamość | ||||||
R. Wesołowski 4 - M. Kawalec 2, M. Czuchra 1 | ||||||||||||||
28.09.2019 | 16:15 | FC Bażant | 1 | : | 6 | Galacticos | SP 1 | OKS Zamość | ||||||
M. Robak 1 - M. Wilczak 1, E. Brodziak 2, J. Pawluk 3 | ||||||||||||||
28.09.2019 | 17:30 | RWKS Sparta Biłgoraj | 5 | : | 12 | 100 Procent/Blokersi | SP 1 | OKS Zamość | ||||||
D. Artur 3, G. Kominek 1, A. Skubisz 1 - M. Furmaniak 6, A. Surowiecki 2, Ł. Norton 1, M. Bączek 1, D. Chamot 1, Ł. Jasiński 1 |
Klasyfikacja Strzelców po III kolejce
M-ce | Nazwisko i imię | Drużyna | Ilość bramek |
1 | Łosiewicz Łukasz | Załadunek Team Biłgoraj | 11 |
2 | Wesołowski Robert | Spartakus Team | 9 |
2 | Furmaniak Maksymilian | 100 Procent/Blokersi | 9 |
4 | Kawalec Mateusz | OKS Sitarska | 5 |
ALPN 2019/2020 - kolejka 4
Pauza - OKS Sitarska
Data | Godzina | Gospodarz | vs | Goście | Boisko | Sędzia | ||||||||
05.10.2019 | 15:00 | Galacticos | 1 | : | 3 | RWKS Sparta Biłgoraj | SP 1 | OKS Zamość | ||||||
D. Deryabin 1 - M. Kowalik 1, T. Powroźnik 1, P. Lis 1 | ||||||||||||||
05.10.2019 | 16:15 | 100 Procent/Blokersi | 2 | : | 3 | Załadunek Team Biłgoraj | SP 1 | OKS Zamość | ||||||
G. Sarzyński 1, M. Bączek 1 - J. Lewandowski 1, M. Krzepiłko 1, sam. 1 | ||||||||||||||
05.10.2019 | 17:30 | FC Bażant | 1 | : | 10 | Spartakus Team | SP 1 | OKS Zamość | ||||||
M. Robak 1 - M. Paluch 1, K. Wlaź 1, R. Wesołowski 7, P. Niemiec 1 |
Klasyfikacja Strzelców po IV kolejce
M-ce | Nazwisko i imię | Drużyna | Ilość bramek |
1 | Wesołowski Robert | Spartakus Team | 16 |
2 | Łosiewicz Łukasz | Załadunek Team Biłgoraj | 11 |
4 | Furmaniak Maksymilian | 100 Procent/Blokersi | 9 |
ALPN 2019/2020 - kolejka 5
Pauza - 100 Procent/Blokersi
Data | Godzina | Gospodarz | vs | Goście | Boisko | Sędzia | ||||||||
12.10.2019 | 15:00 | Spartakus Team | 4 | : | 0 | Załadunek Team Biłgoraj | SP 1 | OKS Zamość | ||||||
M. Paluch 1, K. Wlaź 1, A. Okoń 1, R. Wesołowski 1 | ||||||||||||||
12.10.2019 | 16:15 | Galacticos | 1 | : | 7 | OKS Sitarska | SP 1 | OKS Zamość | ||||||
M. Blicharz 1 - G. Krupczak 1, P. Oleszczak 1, K. Jargieło 1, K. Niedźwiedzki 2, K. Sykała 1, J. Małek 1 |
||||||||||||||
12.10.2019 | 17:30 | RWKS Sparta Biłgoraj | 5 | : | 2 | FC Bażant | SP 1 | OKS Zamość | ||||||
K. Nalepa 1, A. Skubisz 2, M. Mizak 2 - J. Żybura 2 |
Klasyfikacja Strzelców po V kolejce
M-ce | Nazwisko i imię | Drużyna | Ilość bramek |
1 | Wesołowski Robert | Spartakus Team | 17 |
2 | Łosiewicz Łukasz | Załadunek Team Biłgoraj | 11 |
4 | Furmaniak Maksymilian | 100 Procent/Blokersi | 9 |
Z uwagi na problemy z oświetleniem na orliku przy SP 1, dwie ostatnie kolejki zostaną rozegrane na orliku przy SP 4
ALPN 2019/2020 - kolejka 6
Pauza - Galacticos
Data | Godzina | Gospodarz | vs | Goście | Boisko | Sędzia | ||||||||
19.10.2019 | 15:00 | FC Bażant | 3 | : | 12 | OKS Sitarska | SP 4 | OKS Zamość | ||||||
M. Robak 1, R. Pawlos 1, J. Żybura 1 - M. Kawalec 4, K. Kawalec 3, P. Oleszczak 1, S. Kozak 1, K. Wójcik 1 | ||||||||||||||
19.10.2019 | 16:15 | Załadunek Team Biłgoraj | 9 | : | 4 | RWKS Sparta Biłgoraj | SP 4 | OKS Zamość | ||||||
M. Ciecierski 1, Ł. Łosiewicz 5, M. Wójcik 1, S. Kościelski 1, T. Nowacki 1 - G. Kominek 1, T. Powroźnik 2, M. Myszka 1 |
||||||||||||||
19.10.2019 | 17:30 | Spartakus Team | 7 | : | 3 | 100 Procent/Blokersi | SP 4 | OKS Zamość | ||||||
R. Wlaź 1, A. Baran 2, R. Wesołowski 2, M. Myszak 2 - J. Kyc 1, M. Furmaniak 1, A. Surowiecki 1 |
Klasyfikacja Strzelców po VI kolejce
M-ce | Nazwisko i imię | Drużyna | Ilość bramek |
1 | Wesołowski Robert | Spartakus Team | 19 |
2 | Łosiewicz Łukasz | Załadunek Team Biłgoraj | 16 |
4 | Furmaniak Maksymilian | 100 Procent/Blokersi | 10 |
ALPN 2019/2020 - kolejka 7
Pauza - Spartakus Team
Data | Godzina | Gospodarz | vs | Goście | Boisko | Sędzia | ||||||||
26.10.2019 | 13:45 | Galacticos | 2 | : | 3 | Załadunek Team Biłgoraj | SP 4 | OKS Zamość | ||||||
D. Przytuła 1, D. Mazurek 1 - Ł. Łosiewicz 1, T. Nowacki 2 | ||||||||||||||
26.10.2019 | 15:00 | 100 Procent/Blokersi | 4 | : | 1 | FC Bażant | SP 4 | OKS Zamość | ||||||
Ł. Paczos 1, M. Furmaniak 1, M. Dziak 1, Ł. Norton 1 - P. Kupczak 1 | ||||||||||||||
26.10.2019 | 16:15 | OKS Sitarska | 8 | : | 7 | RWKS Sparta Biłgoraj | SP 4 | OKS Zamość | ||||||
G. Krupczak 4, K. Kawalec 1, M. Czuchra 1, P. Oleszczak 1, J. Małek 1 - A. Skubisz 5, M. Mizak 1, A. Sarzyński |
Klasyfikacja Strzelców po VII kolejce
M-ce | Nazwisko i imię | Drużyna | Ilość bramek |
1 | Wesołowski Robert | Spartakus Team | 19 |
2 | Łosiewicz Łukasz | Załadunek Team Biłgoraj | 17 |
4 | Furmaniak Maksymilian | 100 Procent/Blokersi | 11 |
Runda wiosenna