Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Rozgrywki ligowe

« powrót

Biłgorajska Liga Piłki Siatkowej - sezon 2018/2019

 

I LIGA

AKTUALNA TABELA

MIEJSCE

  DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

SETY

1.

Rondo Rzeczyce  

7

18

20

8

3.

 Top 300 

7

16

19

9

2.

Axstone  Zamość

7

15

16

7

4.

UKS  Leśnik  Biłgoraj 

7

12

15

12

5.

Gryf Tarnogród  

7

8

12

17

6.

Sokół Zwierzyniec 

7

7

11

18

7.

Junior Max

7

4

8

18

8.

Tytan Gózd   

7

4

8

18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 




 

 

  TERMINARZ i WYNIKI SPOTKAŃ - I Liga
  22.01 - wtorek     
1 Leśnik * Sokół 3:2 (25:18, 25:14, 14:25, 24:26, 15:11)
2 Tytan * Rondo 0:3 (15:25, 18:25, 18:25)
  25.01 - piątek      
1 Junior * Top 300 1:3 (25:22, 18:25, 16:25, 22:25)
2 Tytan * Gryf 2:3 (15:25, 26:24, 26:28, 27:25, 8:15)
  29.01  wtorek       
1 Rondo * Leśnik 3:1 (25:20, 18:25, 25:22, 25:12)
2 Junior * Axstone 1:3 (18:25, 22:25, 25:21, 19:25)
  01.02 - piątek       
1 Tytan * Sokół 1:3 (20:25, 25:22, 22:25, 22:25)
    *    
  05.02 - wtorek       
1 Gryf * Leśnik 1:3 (24:26,11:25, 13:25, 23:25
2 Axstone * Tytan 3:0 (25:11, 25:13, 25:20)
  08.02 - piątek      
1 Leśnik * Top 300 2:3 (21:25, 25:21, 25:14, 18:25, 14:16) 
2 Junior * Sokół 2:3 (25:21, 18:25, 24:26, 25:21, 11:15)
  26.02 - wtorek      FERIE
1 Rondo * Junior 3:0 (25:18, 25:23, 25:10)
2 Leśnik * Axstone 0:3 (20:25, 23:25, 18:25)
  01.03 - piątek      
1 Gryf * Junior 0:3 (20:25, 17:25, 17:25)
2 Top 300 * Tytan 3:1 (25:22, 25:15, 21:25, 25:17)


II LIGA

 Play-Off     

– 26.02.2019  
Jedynka – Dynamika           3:2 (16:25, 25:20, 19:25, 25:22, 15:17)

– 01.03.2019                  
Dynamika – Jedynka           3:1 (23:25, 25:10, 25:20, 25:20)
Moto-P. – Belfer                   3:1 (25:21, 22:25, 25:17, 25:14)

AKTUALNA TABELA

MIEJSCE

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

SETY

1.

Moto-PartnerZamość

5

15

15

2

2.

UKS Dynamika Lipiny 

5 10 11 7

3.

Jedynka Team  

5

7

11

10

4.

 Belfer 

5

7

8

10

5.

Nadleśnictwo Biłgoraj

5

6

9

11

6.

Elektryk Biłgoraj

5

0

1

15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  TERMINARZ i WYNIKI SPOTKAŃ - II LIGA
  22.01 - wtorek    
1 Dynamika * Elektryk 3:0 (25:18, 25:12, 25:9)
2 Nadleśnictwo * Belfer 1:3 (16:25, 20:25, 25:22. 23:25)
  25.01 - piątek      
1 Jedynka * Nadleśnictwo 1:3 (22:25, 25:23, 18:25, 24:26)
2 Moto-P. * Belfer 3:0 (27:25, 25:8, 25:17)
  29.01 - wtorek      
1 Jedynka * Elektryk 3:0 (25:20, 25:15, 25:20)
2 Nadleśnictwo * Moto-P. 1:3 (23:25, 25:18, 25:17, 25:15)
  01.02  - piątek    
2 Dynamika * Belfer 3:0 (25:21, 26:24, 25:13)
  05.02  - wtorek      
1 Moto-P. * Elektryk 3:0 (25:23, 25:20, 25:16)
2 Nadleśnictwo * Dynamika 1:3 (17:25, 20:25, 25:22, 22:25)
  08.02 - piątek      
2 Belfer * Jedynka 2:3 (15:25, 18:25, 25:22, 25:23, 8:15)

 

Wyniki spotkań I Rundy 

Grupa I
1 Jedynka * Top 300 0:3 (22:25, 23:25, 22:25)
2 Dynamika * Sokół 0:3 (21:25, 23:25, 21:25)
3 Axstone * Rondo 1:3 (10:25, 22:25, 25:20, 16:25)
4 Gryf * Moto-P. 0:3 (21:25, 13:25, 19:25)
1 Top 300 * Moto-P. 3:2 (25:23, 25:13, 23:25, 22:25, 15:5)
2 Rondo * Gryf 3:2 (20:25, 26:24, 24:26, 25:11, 15:11)
3 Sokół * Axstone 0:3 (14:25, 20:25, 21:25)
4 Jedynka * Dynamika 3:2 (18:25, 25:23, 17:25, 26:24, 15:13)
1 Dynamika * Top 300 1:3 (15:25, 25:22, 13:25, 12:25)
2 Axstone * Jedynka 3:1 (22:25, 25:16, 25:15, 25:15)
3 Gryf * Sokół 3:2 (30:28, 25:22, 23:25, 20:25, 18:16)
4 Moto-P. * Rondo 0:3 (14:25, 20:25, 21:25)
1 Top 300 * Rondo 3:2 (21:25, 25:21, 25:19, 21:25, 15:12)
2 Sokół * Moto-P. 3:1 (21:25, 28:26, 25:16, 25:21)
3 Jedynka * Gryf 2:3 (23:25, 25:15, 25:21, 23:25, 15:12)
4 Dynamika * Axstone 0:3 (18:25, 15:25, 19:25)
1 Axstone * Top 300 0:3 (27:29, 19:25, 21:25)
2 Gryf * Dynamika 3:1 (25:23, 25:21, 21:25,25:21)
3 Moto-P. * Jedynka 3:1 (25:23, 17:25, 25:21, 26:24)
4 Rondo * Sokół 3:1 (25:27, 25:19, 25:23, 25:13)
1 Top 300 * Sokół 3:0 (25:18, 29:27, 25:18)
2 Jedynka * Rondo 0:3 (16:25, 10:25, 15:25)
3 Dynamika * Moto-P. 0:3 (18:25, 12:25, 26:28)
4 Axstone * Gryf 3:0 (25:22, 25:17, 25:13)
1 Gryf * Top 300 3:1 (28:26, 25:27, 25:22, 25:15)
2 Sokół * Jedynka 3:0 (25:21, 25:21, 25:18)
3 Rondo * Dynamika 1:3 (17:25, 25:27, 25:18, 23:25)
4 Moto-P. * Axstone 0:3 (21:25, 17:25, 17:25

 

Grupa II
1 Junior * Elektryk 3:0 (25:6, 25:17, 25:11)
2 Nadleśnictwo * Tytan 0:3 (21:25, 19:25, 13:25)
3 Belfer * Leśnik 1:3 (17:25, 25:20, 22:25, 17:25)
1 Elektryk * Leśnik 0:3 (12:25, 18:25, 11:25 ) 
2 Junior * Nadleśnictwo 3:1 (25:17, 25:22, 23:25, 25:17)
3 Tytan * Belfer 3:1 (25:17, 25:21, 19:25, 25:14)
1 Nadleśnictwo * Elektryk 3:1 (25:11, 25:14, 24:26, 25:20)
2 Leśnik * Tytan 3:0 (25:14, 25:14, 25:15)
3 Belfer * Junior 0:3 (12:25, 20:25, 20:25)
1 Elektryk * Tytan 0:3 (18:25, 17:25, 10:25)
2 Junior * Leśnik 0:3 (22:25, 16:25, 16:25)
3 Nadleśnictwo * Belfer 1:3 (16:25, 20:25, 25:22, 23:25)
1 Leśnik * Nadleśnictwo 3:1 (26:24, 25:18, 27:29, 25:15)
2 Belfer * Elektryk 3:0 (25:22, 25:22, 25:23)
3 Tytan * Junior 3:1 (28:26, 17:25, 27:25, 25:18)

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners