Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Rozgrywki ligowe

« powrót

Halowa Liga Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj - sezon 2018/2019

HALOWA LIGA PIŁKI NOŻNEJ
o "Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj"
wyniki spotkań i tabela - sezon 2018/2019


M
miejsce
Drużyna
HLPN
Mecze
rozegrane
Punkty
zdobyte
BZ
br. zdobyte
BS
br. stracone
RB
różnicz br.
W
wygrane
R
remisy
P
przegrane
1 Blokersi 8 22 40 24 16 7 1 0
2 Hansa Team 8 20 28 14 14 6 2 0
3 Oldboje Łady Biłgoraj 9 18 30 16 14 6 0 3
4 MODEL 9 16 30 22 8 5 1 3
5 Spartakus Team 8 15 37 15 22 5 0 3
6 RWKS Sparta Biłgoraj 8 13 29 20 9 4 0 0
7 OKS Sitarska 8 13 26 18 8 4 1 3
8 100 Procent 8 9 16 19 -3 3 0 5
9 FC Bażant 8 3 5 44 -39 1 0 7
10 Załadunek Team Biłgoraj 8 2 18 30 -12 0 2 6
11 Galacticos 8 0 12 49 -37 0 0 8

Regulamin rozgrywek, druk zgłoszenia, oświadczenie rodzica/opiekuna osoby niepełnoletniej, go pobrania TUTAJ


HLPN 2018/2019 - Kolejka nr 1 

OKS Sitarska - pauza  //////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

14:00
16.12.18

14:40
16.12.18
15:20
16.12.18
16:00
16.12.18
16:40
16.12.18
RWKS Sparta Biłgoraj Oldboje Łady Biłgoraj Załadunek Team Biłgoraj Blokersi Hansa Team
MODEL FC Bażant 100 Procent Galacticos Spartakus Team
 OKS ZOZPN   OKS ZOZPN   OKS ZOZPN   OKS ZOZPN   OKS ZOZPN 

4:2

5:0

0:1

5:1

4:0

(3:1) (1:0) (0:0) (3:1) (1:0)
A. Deryo 2
M. Deryło 1
T. Wolanin 1
J. Bielak 2 K. Pokarowski 4
M. Swacha 1
    M. Kutny 1 Ł. Jasiński 1
G. Kominek 1
A. Wachowicz 2
sam. 1
M. Wilczak 1 A. Czerw 1
M. Furmaniak 1
P. Antasik 2
 
 

Klasyfikacje - TUTAJ


HLPN 2018/2019 - Kolejka nr 2

FC Bażant - pauza  //////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

14:00
22.12.18

14:40
22.12.18
15:20
22.12.18
16:00
22.12.18
16:40
22.12.18
100 Procent OKS Sitarska Spartakus Team MODEL Galacticos
Blokersi RWKS Sparta Biłgoraj Załadunek Team Biłgoraj Hansa Team Oldboje Łady Biłgoraj
 OKS ZOZPN   OKS ZOZPN   OKS ZOZPN   OKS ZOZPN   OKS ZOZPN 

2:4

1:3

2:0

2:3

2:7

(2:2) (0:1) (1:0) (1:2) (1:1)
D. Waliłko 1
E. Wasiewicz 1
A. Wachowicz 2
P. Watrak 1
K. Sykała 1 A. Deryło 2
M. Deryło 1
I. Zarczuk 1
W. Kapka 1
  P. Niemiec 2 B. Kowalik 1
G. Bździuch 1
P. Antasik 1
P. Kita 1
S. Wilczak 1
M. Pyda 5
K. Pokarowski 1
S. Sawczuk 1
 

Klasyfikacje - TUTAJ


HLPN 2018/2019 - Kolejka nr 3

RWKS Sparta Biłgoraj - pauza  /////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

14:00
30.12.18

14:40
30.12.18
15:20
30.12.18
16:00
30.12.18
16:40
30.12.18
Hansa Team FC Bażant Oldboje Łady Biłgoraj Blokersi Załadunek Team Biłgoraj
OKS Sitarska Galacticos 100 Procent Spartakus Team MODEL
 OKS ZOZPN   OKS ZOZPN   OKS ZOZPN   OKS ZOZPN   OKS ZOZPN 

2:2

2:1

5:0

4:3

6:6

(1:1) (1:0) (1:0) (3:1) (2:3)
S. Kościelski 1
M. Furmaniak 1
K. Sykała 1
P. Oleszczak 1
M. Ciecierski 1
D. Rój 1
S. Wilczak 1 G. Hasiak 2
R. Wlaź 1
S. Sawczuk 1
K. Pokarowski 1
  G. Sarzyński 2
A. Wachowicz 1
sam. 1
M. Paluch 1
R. Wesołowski 2
M. Ciecierski 1
S. Małek 3
J. Lewandowski 1
M. Dworniczak 1
P. Niemiec 1
A. Kaczor 2
M. Sędłak 1
A. Samulak 2
 

Klasyfikacje - TUTAJ


HLPN 2018/2019 - Kolejka nr 4

Galacticos - pauza  /////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

14:00
13.01.19

14:40
13.01.19
15:20
13.01.19
16:00
13.01.19
16:40
13.01.19
100 Procent Spartakus Team OKS Sitarska RWKS Sparta Biłgoraj MODEL
FC Bażant Oldboje Łady Biłgoraj Załadunek Team Biłgoraj Hansa Team Blokersi
 OKS ZOZPN   OKS ZOZPN   OKS ZOZPN   OKS ZOZPN   OKS ZOZPN 

4:1

5:1

4:3

1:2

4:7

(1:0) (1:0) (2:1) (1:2) (1:2)
D. Marzec 2
E. Wasiewicz 2
M. Ciecierski 1 M. Król 1
A. Baran 1
W. Kapka 2
R. Wesołowski 1
sam. 1 M. Kawalec 1
M. Czuchra 2
J. Spustek 1
S. Małek 1
J. Lewandowski 2
S. Skrzypek 1 A. Czerw 1
B. Kowalik 1
D. Mazurek 1
J. Wróbel 1
S. Samulak 2
M. Dziak 1
A. Wachowicz 6
 

Organizator informuje, że minął termin wpłaty wpisowego za udział w rozgrywkach. Wpłaty należy dokonać na konto nr 12 1020 5385 0000 9202 0141 2105.

Klasyfikacje - TUTAJ


HLPN 2018/2019 - Kolejka nr 5

Załadunek Team Biłgoraj - pauza  /////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

14:00
19.01.19

14:40
19.01.19
15:20
19.01.19
16:00
19.01.19
16:40
19.01.19
Blokersi Oldboje Łady Biłgoraj FC Bażant Galacticos 100 Procent
Hansa Team RWKS Sparta Biłgoraj OKS Sitarska MODEL Spartakus Team
 OKS ZOZPN   OKS ZOZPN   OKS ZOZPN   OKS ZOZPN   OKS ZOZPN 

4:4

1:0

1:7

0:2

2:4

(1:3) (0:0) (0:2) (0:1) (1:2)
C. Iwanek 1
Ł. Norton
G. Sarzyński 1
A. Wachowicz 1
A. Czerw 1
S. Kościelski 1
M. Furmaniak 2
M. Pyda 1   M. Robak 1 K. Kawalec 3
P. Oleszczak 1
S. Kozak 3
  J. Bielak 1
A. Kaczor 1
M. Dobosz 1
D. Marzec 1
M. Paluch 3
I. Zarczuk 1
 

Klasyfikacje - TUTAJ


HLPN 2018/2019 - Kolejka nr 6

100 Procent - pauza  /////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

14:00
26.01.19

14:40
26.01.19
15:20
26.01.19
16:00
26.01.19
16:40
26.01.19
Spartakus Team MODEL OKS Sitarska RWKS Sparta Biłgoraj Hansa Team
Galacticos FC Bażant Oldboje Łady Biłgoraj Blokersi Załadunek Team Biłgoraj
 OKS ZOZPN   OKS ZOZPN   OKS ZOZPN   OKS ZOZPN   OKS ZOZPN 

12:0

8:0

1:3

6:7

3:1

(4:0) (5:0) (1:1) (4:2) (3:0)
J. Kulanica 1
M. Paluch 2
I. Zarczuk 3
A. Baran 1
A. Okoń 2
M. Łęcki 1
R. Wesołowski 2
  P. Niemiec 2
J. Bielak 1
J. Wróbel 1
M. Sędłak 2
A. Samulak 2
  J. Spustek 1 M. Pyda 2
K. Pokarowski 1
M. Deryło 3
T. Wolanin 2
A. Cebula 1
Ł. Norton 1
A. Wachowicz 5
M. Watrak 1
B. Kowalik 1
M. Furmaniak 2
J. Lweandowski 1
 

Klasyfikacje - TUTAJ


HLPN 2018/2019 - Kolejka nr 7

Hansa Team - pauza  /////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

14:30
2.02.19

15:10
2.02.19
15:50
2.02.19
16:30
2.02.19
17:10
2.02.19
Załadunek Team Biłgoraj Blokersi Oldboje Łady Biłgoraj FC Bażant Galacticos
RWKS Sparta Biłgoraj OKS Sitarska MODEL Spartakus Team 100 Procent
 OKS ZOZPN   OKS ZOZPN   OKS ZOZPN   OKS ZOZPN   OKS ZOZPN 

3:3

2:1

0:1

0:9

1:7

(1:0) (1:0) (0:1) (0:2) (1:4)
S. Małek 1
J. Lewandowski 2
S. Skrzypek 2
R. Brzeźnicki 1
A. Wachowicz 1
M. Watrak 1
K. Sykała 1   P. Niemiec 1   J. Kulanica 1
M. Paluch 3
I. Zarczuk 4
S. Wilczak 1 R. Urbanik 1
D. Marzec 3
E. Wasiewicz 3
 

Klasyfikacje - TUTAJ


HLPN 2018/2019 - Kolejka nr 8

Spartakus Team - pauza  /////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

13:00
9.02.19

13:40
9.02.19
14:20
9.02.19
15:00
9.02.19
15:40
9.02.19
RWKS Sparta Biłgoraj MODEL OKS Sitarska Hansa Team Załadunek Team Biłgoraj
FC Bażant 100 Procent Galacticos Oldboje Łady Biłgoraj Blokersi
 OKS ZOZPN   OKS ZOZPN   OKS ZOZPN   OKS ZOZPN   OKS ZOZPN 

5:1

1:0

7:4

5:4

3:7

(1:0) (0:0) (6:2) (3:1) (1:2)
M. Deryło 2
T. Wolanin 1
S. Skrzypek 2
P. Kupczak 1 A. Samulak 1   G. Krupczak 1
K. Sykała 1
K. Kawalec 1
M. Kawalec 3
P. Oleszczak 1
M. Wilczak 1
G. Wilczak 2
Ł. Grzyb1
G. Grzyb 1
G. Bździuch 1
M. Furmaniak 3
M. Pyda 2
R. Wlaź 1
K. Pokarowski 1
J. Lewandowski 2
Ł. Łosiewicz 1
C. Iwanek 1
Ł. Jasiński 1
G. Sarzyński 1
A. Wachowicz 3
M. Watrak 1
 

Klasyfikacje - TUTAJ


HLPN 2018/2019 - Kolejka nr 9

Blokersi - pauza  /////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

14:00
16.02.19

14:40
16.02.19
15:20
16.02.19
16:00
16.02.19
16:40
16.02.19
Oldboje Łady Biłgoraj FC Bażant Galacticos 100 Procent Spartakus Team
Załadunek Team Biłgoraj Hansa Team RWKS Sparta Biłgoraj OKS Sitarska MODEL
 OKS ZOZPN   OKS ZOZPN   OKS ZOZPN   OKS ZOZPN   OKS ZOZPN 

4:2

0:5

3:7

0:3

2:4

(1:0) (0:2) (1:3) (0:3) (1:1)
M. Swacha 1
S. Sawczuk 1
J. Hasiak 2
J. Malec 1
J. Lewandowski 1
  J. Kądziołka 1
M. Furmaniak 4
S. Wilczak 2
E. Zygmunt 1
M. Deryło 3
T. Powroźnik 2
M. Surma 2
  M. Kawalec 1
J. Spustek 2
I. Zarczuk 1
M. Kól 1
J. Wróbel 1
D. Mazurek 1
A. Samulak 2
 

Klasyfikacje - TUTAJ


HLPN 2018/2019 - Kolejka nr 10

MODEL - pauza  /////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

14:00
23.02.19

14:40
23.02.19
15:20
23.02.19
16:00
23.02.19
16:40
23.02.19
OKS Sitarska RWKS Sparta Biłgoraj Hansa Team Załadunek Team Biłgoraj Blokersi
Spartakus Team 100 Procent Galacticos FC Bażant Oldboje Łady Biłgoraj
 OKS ZOZPN   OKS ZOZPN   OKS ZOZPN   OKS ZOZPN   OKS ZOZPN 

0:0

0:0

0:0

0:0

0:0

(0:0) (0:0) (0:0) (0:0) (0:0)
                   
 

Klasyfikacje - TUTAJ


HLPN 2018/2019 - Kolejka nr 11

Oldboje Łady Biłgoraj - pauza  /////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

14:00
2.03.19

14:40
2.03.19
15:20
2.03.19
16:00
2.03.19
16:40
2.03.19
FC Bażant Galacticos 100 Procent Spartakus Team MODEL
Blokersi Załadynek Team Biłgoraj Hansa Team RWKS Sparta Biłgoraj OKS Sitarska
 OKS ZOZPN   OKS ZOZPN   OKS ZOZPN   OKS ZOZPN   OKS ZOZPN 

0:0

0:0

0:0

0:0

0:0

(0:0) (0:0) (0:0) (0:0) (0:0)
                   
 

Klasyfikacje - TUTAJ


 

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners