Nadchodzące imprezy
Biłgorajska Liga Piłki Siatkowej - sezon 2015/2016
Tabele i wyniki spotkań | |||||
Biłgorajskiej Ligi Piłki Siatkowej - II Runda | |||||
sezon 2015/2016 | |||||
I Liga | |||||
M-ce | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | SETY | |
1. | Axstone LHS Zamość | 7 | 20 | 21 | 4 |
2. | K-Meble | 7 | 17 | 19 | 7 |
3. | Nadleśnictwo Biłgoraj | 7 | 12 | 14 | 12 |
4. | Rondo Rzeczyce | 7 | 11 | 15 | 11 |
5. | Jedynka Team | 7 | 9 | 14 | 17 |
6. | Junior Max | 7 | 7 | 10 | 17 |
7. | Gryf Tarnogród | 7 | 6 | 11 | 20 |
8. | UKS Dynamika Lipiny | 5 | 2 | 5 | 21 |
II Liga | |||||
M-ce | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | SETY | |
1. | Tytan Gózd | 7 | 19 | 21 | 5 |
2. | Budowlani | 7 | 17 | 20 | 9 |
3. | Leśnik | 7 | 15 | 19 | 11 |
4. | ZSPPS | 7 | 12 | 16 | 11 |
5. | Sokół Zwierzyniec | 7 | 11 | 13 | 13 |
6. | Elektryk | 7 | 4 | 7 | 19 |
7. | Albatros Biszcza | 7 | 3 | 5 | 16 |
8. | Belfer | 7 | 3 | 5 | 19 |
Terminarz - I LIGA | Wynik spotkania | |||||
26.01 (wt.) | ||||||
1. | K-Meble | * | Dynamika | 3 | 1 | (25:20, 23:25, 18:25, 25:19) |
2. | Rondo | * | Junior | 3 | 2 | (16:25, 24:26, 25:18, 25:22, 15:9) |
28.01 (czw.) | ||||||
1. | Nadleśnictwo | * | Gryf | 3 | 2 | (25:20, 25:11, 21:25, 24:26, 15:13) |
2. | Jedynka | * | Axstone | 0 | 3 | (21:25, 20:25, 15:25) |
02.02 (wt.) | ||||||
1. | Nadleśnictwo | * | Dynamika | 3 | 0 | (25:17, 25:20, 25:20) |
2. | Axstone | * | K-Meble | 3 | 1 | (25:17, 25:16, 15:25, 27:25) |
04.02 (czw.) | ||||||
1. | Jedynka | * | Junior | 3 | 2 | (25:20, 25:21, 22:25, 21:25, 15:6) |
2. | Gryf | * | Rondo | 0 | 3 | (18:25, 22:25, 16:25) |
09.02 (wt.) | ||||||
1. | Rondo | * | Dynamika | 3 | 0 | (25:16, 25:12, 25:17) |
2. | Gryf | * | Jedynka | 2 | 3 | (25:18, 22:25, 22:25, 25:23, 12:15) |
11.02 (czw.) | ||||||
1. | Junior | * | K-Meble | 0 | 3 | (18:25, 18:25, 22:25) |
2. | Axstone | * | Nadleśnictwo | 3 | 0 | (25:12, 25:21, 25:23) |
1.03 (wt.) | ||||||
1. | Junior | * | Nadleśnictwo | 0 | 3 | (21:25, 20:25, 21:25) |
2. | Jedynka | * | Dynamika | 3 | 2 | (25:21, 20:25, 21:25, 25:17, 15:13) |
03.03 (czw.) | ||||||
1. | K-Meble | * | Gryf | 3 | 0 | (25:22, 25:19, 25:17) |
2. | Rondo | * | Axstone | 1 | 3 | (25:18, 21:25, 23:25, 24:26) |
Terminarz - II LIGA | Wynik spotkania | |||||
26.01 (wt.) | ||||||
1. | Tytan | * | Belfer | 3 | 0 | (25:19, 25:20, 25:22) |
2. | Budowlani | * | Albatros | 3 | 0 | (25:19, 25:19, 27:25) |
28.01 (czw.) | ||||||
1. | Leśnik | * | Sokół | 3 | 0 | (25:20, 25:21, 25:17) |
2. | Elektryk | * | ZSPPS | 0 | 3 | (25:27, 11:25, 11:25) |
02.02 (wt.) | ||||||
1. | Budowlani | * | Belfer | 3 | 0 | (25:16, 25:22, 25:21) |
2. | ZSPPS | * | Tytan | 1 | 3 | (25:21, 26:28, 22:25, 18:25) |
04.02 (czw.) | ||||||
1. | Sokół | * | Elektryk | 3 | 0 | (25:14, 25:18, 25:21) |
2. | Albatros | * | Leśnik | 1 | 3 | (20:25, 20:25, 27:25,10:25) |
09.02 (wt.) | ||||||
1. | Budowlani | * | ZSPPS | 3 | 1 | (27:29, 25:22, 25:16, 25:12) |
2. | Elektryk | * | Albatros | 3 | 1 | (25:16, 17:25, 25:19, 25:19) |
11.02 (czw.) | ||||||
1. | Leśnik | * | Belfer | 3 | 0 | (25:20, 25:21, 25:23) |
2. | Tytan | * | Sokół | 3 | 0 | 25:21, 25:19, 25:23) |
1.03 (wt.) | ||||||
1. | Elektryk | * | Belfer | 1 | 3 | (25:16, 25:18, 24:26, 21:25) |
2. | Sokół | * | Budowlani | 2 | 3 | (25:14, 23:25, 18:25, 32:30, 12:15) |
03.03 (czw.) | ||||||
1. | Tytan | * | Albatros | 3 | 0 | (25:14, 25:16, 25:20) |
2. | ZSPPS | * | Leśnik | 2 | 3 | 25:15, 25:20, 17:25, 25:27, 5:15) |