Nadchodzące imprezy
Biłgorajska Liga Piłki Siatkowej - sezon 2019/2020
Tabele i terminarze spotkań
I LIGA
|
31.01 - piątek | ||||
1 | Tytan | * | Sarzyna | 1:3 (20:25, 25:21, 17:25, 12:25) |
2 | Axstone | * | Nadleśnictwo | 3:1 (25:20, 25:18, 25:21) |
04.02 - wtorek | ||||
1 | Nadleśnictwo | * | Rondo | 0:3 (22:25, 14:25, 23:25) |
2 | Leśnik | * | Dynamika | 3:0 (25:19, 25:18, 26:24) |
07.02. piątek | ||||
1 | Sarzyna | * | Axstone | 1:3 (19:25, 25:27, 25:17, 24:26) |
2 | Top 300 | * | Nadleśnictwo | 3:1 (25:19, 25:23, 14:25, 25:23) |
11.02 - wtorek | ||||
1 | Rondo | * | Leśnik | 3:1 (25:22, 25:19, 23:25, 25:21) |
2 | Top 300 | * | Sarzyna | 3:0 (25:21, 25:19, 27:25) |
14.02 - piątek | ||||
1 | Dynamika | * | Sarzyna | 1:3 22:25; 24:26; 25:20;28:30 |
2 | Top 300 | * | Leśnik | 3:2 (25:17, 25:23, 24:26, 23:25, 15:7) |
18.02 - wtorek | ||||
1 | Tytan | * | Nadleśnictwo | 2:3 (24:26, 25:23, 25:23, 17:25, 12:15) |
2 | Leśnik | * | Axstone | 0:3 (20:25, 14:25, 15:25) |
21.02 - piątek | ||||
1 | Rondo | * | Sarzyna | 3:1 (25:21, 24:26, 25:21, 25:20) |
2 | Leśnik | * | Tytan | 3:0 (25:9, 25:13, 29:27) |
25.02 - wtorek | ||||
1 | Nadleśnictwo | * | Dynamika | 2:3 (26:24, 25:23, 23:25, 22:25, 8:15) |
II LIGA
|
04.02 - wtorek | ||||
1 | Medyk | * | Elektryk | 3:0 (25:19, 25:19, 25:14) |
07.02. piątek | ||||
1 | Moto-P. | * | OSPRWiE | 3:1 (26:28, 25:21, 25:19, 25:20) |
11.02 - wtorek | ||||
1 | Elektryk | * | Sokół | 2:3 (25:22, 11:25, 9:25, 27:25, 8:15) |
14.02 - piątek | ||||
1 | OSPRWiE | * | Medyk | 3:2 (22:25, 24:26, 25:14, 25:18, 15:8) |
18.02 - wtorek | ||||
1 | Elektryk | * | Moto-P. | 3:2 (27:25, 27:25, 21:25, 20:25, 15:4) |
21.02 - piątek | ||||
1 | Sokół | * | OSPRWiE | 1:3 (25:14, 19:25, 21:25, 22:25) |
TABELA i WYNIKI SPOTKAŃ I RUNDY
Grupa I
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
mecze w piątki: 1,2 - godz. 18:45, 3,4 - godz. 19:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.11.2019 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Rondo | * | Medyk Team | 3:0 (25:16, 25:19, 25:13) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Tytan | * | Dynamika | 0:3 (20:25, 24:26, 23:25) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Moto-P. | * | Top 300 | 1:3 (20:25, 16:25, 27:25, 15:25) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Axstone | * | Sokół | 3:0 (25:17, 25:19, 29:27) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6.12.2019 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Medyk Team | * | Sokół | 1:3 (19:25, 10:25, 25:22, 19:25) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Top 300 | * | Axstone | 1:3 (18:25, 25:20, 18:25, 13:25) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Dynamika | * | Moto-P. | 3:1 (22:25, 25:12, 25:19, 25:22) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Rondo | * | Tytan | 3:1 (22:25, 25:12, 25:19, 25:22) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.12.2019 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Tytan | * | Medyk Team | 3:1 (28:26, 18:25, 25:21, 25:19) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Moto-P. | * | Rondo | 0:3 (19:25, 18:25, 18:25) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Axstone | * | Dynamika | 3:0 (25:14, 25:13, 25:23) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Top 300 | * | Sokół | 2:3 (16:25, 25:22, 25:23, 23:25, 12:15) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.12.2019 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Medyk Team | * | Top 300 | 0:3 (14:25, 14:25, 20:25) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Dynamika | * | Sokół | 3:1 (10:25, 25:19, 25:19, 25:20) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Rondo | * | Axstone | 3:2 (17:25, 25:22, 17:25, 25:22, 15:8) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Tytan | * | Moto-P. | 3:2 (26:28, 22:25, 25:16, 25:20, 25:8) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3.01.2020 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Moto-P. | * | Medyk Team | 0:3 (14:25, 21:25, 17:25) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Axstone | * | Tytan | 3:0 (25:14, 25:13, 25:15) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Sokół | * | Rondo | 1:3 (25:19, 19:25, 23:25, 20:25) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Top 300 | * | Dynamika | 2:3 (25:21, 25:23, 23:25, 19:25, 14:16) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.01.2020 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Medyk Team | * | Dynamika | 0:3 (13:25, 16:25, 21:25) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Rondo | * | Top 300 | 1:3 (21:25, 23:25, 25:23, 21:25) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Tytan | * | Sokół | 3:2 (20:25, 25:20, 27:29, 25:23, 18:16) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Moto-P. | * | Axstone | 1:3 (25:21, 12:25, 23:25, 18:25) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.01.2020 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Axstone | * | Medyk Team | 3:0 (25:23, 25:19, 25:23) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Sokół | * | Moto-P. | 3:1 (26:24, 25:19, 20:25, 25:14) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Top 300 | * | Tytan | 1:3 (25:15, 23:25, 22:25, 23:25) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Dynamika | * | Rondo | 1:3 (25:16, 19:25, 17:25, 15:25) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Grupa II
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
mecze we wtorki: 1 - godz. 18:45, 2 - godz. 19:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3.12.2019 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Elektryk | * | OSPRWiE | 1:3 (20-25, 25:18, 10:25, 20:25) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Nadleśnictwo | * | PHU Sarzyna | 0:3 (20:25, 19:25, 18:25) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.12.2019 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | PHU Sarzyna | * | Elektryk | 3:0 (25:12, 25:15, 25:11) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Leśnik | * | Nadleśnictwo | 3:0 (25:20, 25:20, 25:15) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.12.2019 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Elektryk | * | Leśnik | 0:3 (18:25, 15:25, 23:25) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | OSPRWiE | * | PHU Sarzyna | 1:3 (11:25, 25:22, 19:25, 22:25) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7.01.2020 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Leśnik | * | OSPRWiE | 3:0 (25:22, 25:23, 25:18) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Nadleśnictwo | * | Elektryk | 3:1 (28:26, 25:22, 22:25, 25:23) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.01.2020 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | OSPRWiE | * | Nadleśnictwo | 2:3 (20:25, 25:18, 25:19, 20:25, 12:15) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | PHU Sarzyna | * | Leśnik | 2:3 (25:23, 25:19, 24:26, 23:25, 10:15) |