Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Relacje z imprez

« powrót

Weekend na sportowo czyli Dni Sportu z OSiR

Miniony weekend na obiektach OSiR w Biłgoraju minął pod znakiem sportu i rekreacji. Nie zabrakło atrakcji dla dzieci i dorosłych. Przy ładnej pogodzie rozegrane zostały m.in. zawody lekkoatletyczne, zawody rolkowe, warsztaty jazdy na hulajnodze oraz mecze piłki nożnej i piłki siatkowej.

Wszystko zaczęło się około godziny 18.00 w piątek. Do gry przystąpili siatkarze w ramach dziewiątego już nocnego turnieju siatkówki o Puchar Dyrektora OSiR. W rywalizacji wzięło udział dziesięć zespołów. Turniej wygrała Adamówka, która w meczu finałowym pokonała Gold Team Przeworsk 2:0. Trzecie miejsca zajęła Delicja Cieszanów, która okazała się lepsza od ekipy Axstone Zamość. Najlepszymi zawodnikami z czołowych drużyn zostali: Marcin Bujak (Adamówka), Bartek Uchman (Gold Team Przeworsk), Michał Klimczak (Axstone Zamość), Łukasz Pracało (Delicja Cieszanów).

Na sobotę zaplanowano najwięcej atrakcji.

Od rana na dwóch kortach ziemnych walczyli tenisiści w ramach turnieju o Puchar Dyrektora OSiR. Pierwsze miejsce zajął Filip Chudy. Drugi był Dawid Giełczyk, trzeci Maksymilian Wachowicz zaś czwarty Paweł Zań.

Oprócz meczów piłki nożnej można było podszlifować swoje umiejętności jazdy na hulajnodze podczas bezpłatnych warsztatów, które na skateparku poprowadził instruktor Adrian Rzucidło z Rzeszowa.

Następnie odbyły się zawody lekkoatletyczne. Wszyscy chętni mogli spróbować swoich sił w prostych konkurencjach, takich jak: bieg na 60 m, skok w dal czy bieg z przeszkodami.

Na zakończenie tego dnia rywalizowali rolkarze. Oprócz uczestników z Biłgoraja zawitała do nas grupa rolkarzy z Rzeszowa.  Każdy z uczestników miał do pokonania na czas tor przeszkód. Dodatkową konkurencją był przejazd pod tyczką.

Niedziela upłynęła pod znakiem piłki nożnej. Zagrali trampkarze młodsi i starsi szkółki sportowej OSiR. Odbył się także mecz piłkarski oldbojów pamięci Andrzeja Misia. Tutaj reprezentacja amatorskiej ligi piłki nożnej pokonała oldbojów Łady Biłgoraj 7:5 (bramki: Łukasz Łosiewicz 1, Maksymilian Furmaniak 2, Denis Deryabin 1, Artur Deryło 1, Marcin Paluch 1, br. sam. 1 – Marek Pyda 2, Grzegorz Hasiak 1, Jarosław Hasiak 1, Krzysztof Pardo 1).

Oprócz rywalizacji sportowej organizatorzy przygotowali także wiele atrakcyjnych nagród. Do wygrania były puchary, medale oraz nagrody rzeczowe.

Fotogaleria 1

Fotogaleria 2

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners