Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Relacje z imprez

« powrót

Biłgoraj Biegał 2019

W piątkowe popołudnie, 24 maja mimo kapryśnej pogody ponad 300 osób wzięło udział w akacji Biłgoraj Biega.

Biłgoraj Biega to propozycja dla wszystkich amatorów biegania - niezależnie od wieku i stażu biegowego mająca na celu propagowanie biegania jako najbardziej dostępnej formy ruchu i rekreacji a tym samym zdrowego i aktywnego trybu życia wśród mieszkańców naszego miasta i okolic.

Ze względu na charakter biegu, nie przewidziano klasyfikacji końcowej. Każda forma pokonania trasy była możliwa: bieg, marsz, bieg z wózkiem, jazda na wózku, nordic walking.

Wszyscy o godzinie 17:00 ruszyli na trasę biegu liczącą 1 200 m z placu przy Biłgorajskim Centrum Kultury na obiekty sportowe Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Na miejscu każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal PCK. Przygotowany był również ciepły posiłek.

Organizatorzy w ramach imprezy przygotowali również sprzęt sportowy i koszulki z logo biegu, oraz upominki z okazji Dnia Matki.

Dla chętnych zaplanowano także biegi sztafetowe w trzech kategoriach: OPEN, r. 2006-2007, r. 2008 i mł.

W kategorii OPEN gdzie dystans wynosił 8 km. zwyciężyła drużyna ,,Pogromcy Bieżni’’ w składzie: Hubert Ćwikła, Milena Brodziak, Oliwia Hałka, Jakub Socha.

W kategorii dla roczników 2006-2007 najlepsza była drużyna ,,Ślimaków’’ w składzie: Natalia Podpora, Martyna Metner, Nikola Metner, Kornelia Jagucak.

W kategorii dla roczników 2008 i młodsi zwyciężyła drużyna SP1 w składzie: Anna Kusz, Agnieszka Rapa, Gabriela Górczyńska, Natalia Dargiel.

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners