Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Relacje z imprez

« powrót

"Godne życie na całe życie"

"Godne życie na całe życie" - pod takich hasłem, w niedzielę 24 marca na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju odbyła się akcja charytatywna na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Krok za Krokiem" w Zamościu koło terenowe w Biłgoraju.

Wydarzenie trwało cały dzień, a rozpoczęło się Turniejem Piłki Nożnej Dzieci z roczników 2012, 2013 i 2014.  

W rywalizacji wzięło udział 14 drużyn z Biłgoraja, Janowa Lubelskiego, Obszy, Tarnogrodu oraz Łukowej.


Turniejowi towarzyszyła loteria fantowa, kiermasz ciast i kiermasz wielkanocny.

Nie zabrakło aukcji gadżetów. Do wylicytowania były m.in. koszulki klubów piłkarskich, szaliki klubowe, piłki czy vouchery.

Wśród atrakcji znalazły się również pokazy alpakoterapii i dogoterapii,  zaś dla miłośników wycieczek rowerowych zorganizowano rajd.

Po południu odbyły się występy artystyczne i wokalne. Tutaj zaprezentowały się dzieci z Niepublicznego Przedszkola Specjalnego, uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej, grupy sceniczne MDK w Biłgoraju, Zespół Wokalny "Belferki" oraz Grupa Folklorystyczna "Pokolenia". Akcji towarzyszy całodzienna zbiórka do puszek przy kościołach na terenie powiatu biłgorajskiego.

Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „KROK ZA KROKIEM” w Zamościu  Koło Terenowe w Biłgoraju.

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners