Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Relacje z imprez

« powrót

Sportowy dzień nad Zalewem Bojary

5 sierpnia nad biłgorajskim zalewem Bojary odbyły się zawody biegowo – rowerowe  Cross Duathlon Biłgoraj 2018 oraz Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Dyrektora OSiR w Biłgoraju. Ze względu na opady deszczu, piknik sportowo-rekreacyjny "Trzeźwo-zdrowo-na sportowo" promujący zdrowy i trzeźwy styl życia został przeniesiony na niedzielę 26 sierpnia.

Pierwszą atrakcją niedzielnego dnia był Biłgorajski Cross Duathlon, czyli połączenie jazdy na rowerze i biegu. Dystans 2,5 km biegiem, 20 km rowerem i na koniec także 2,5 km biegiem pokonało blisko 100 zawodników, którzy przybyli m.in. z Warszawy, Kraśnika, Lublina, Przemyśla, Jarosławia i Biłgoraja.

Startowano indywidualnie oraz w sztafecie. Na najlepszych czekały  medale i puchary. Kategorie OPEN kobiet wygrała Ewelina Gugała z Grębowa, zaś kategorię mężczyzn wygrał Michał Jadach z miejscowości Chodel. Najlepszymi z Biłgoraja okazali się Marek Bury oraz Elżbieta Zając. Najlepszą sztafetową parą biłgorajską zostali Beata Lange oraz Zbigniew Zając.

Szczegółowe wyniki zawodów KLIK

Na boiskach do siatkówki plażowej odbył się turniej siatkarskich „dwójek”. Rywalizowało 10 zespołów.

Wygrała para Jarosław Rarak/Paweł Rejowski z Lublina, która w meczu finałowym okazała się lepsza od pary Dawid Sobaszek/Konrad Łoziński z Rzeczyc. Trzecie miejsce zajął duet Marcin Sienkiewicz/Michał Smelik z Przemyśla zaś czwarte Marcin Jamroz/Filip Rak z Biłgoraja.

W kategorii mixtów najlepsi okazali się Artur Grasza/Iwona Blicharz z Biłgoraja.

Wszyscy chętni mogli podziwiać pokaz modeli pływających, przygotowany przez Klub Modelarski przy LOK Biłgoraj.

Niestety w trakcie pikniku pojawiły się opadu deszczu, które spowodowały odwołanie pozostałych zaplanowanych atrakcji.

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners