Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Relacje z imprez

« powrót

Biłgorajanie pobiegli

Ponad 200 osób z Biłgoraja i okolic wzięło udział w biegu rekreacyjnym w ramach akcji Biłgoraj Biega, który odbył się w miniony piątek, 25 maja.

   

Biłgoraj Biega to wydarzenie, promujące bieganie i aktywne spędzanie wolnego czasu. Uczestnicy przebiegli ulicami Biłgoraja dystans, który liczył 1 500 metrów.

Wszyscy wystartowali z Placu Wolności i pobiegli ulicą Kościuszki, Lubelską, Targową aż do Ośrodka Sportu i Rekreacji, gdzie znajdowała się meta.  

Tam na wszystkich czekały gorące kiełbaski z grilla i wiele niespodzianek w tym losowanie nagród rzeczowych m.in. były nagrody specjalne losowane wśród 20 rodzin uczestniczących w biegu. Nie zapomniano również o upominkach dla najmłodszego i najstarszego uczestnika. Najmłodszy uczestnik miał 1,5 roku, najstarszy ponad 75 lat a był to Janusz Mazur.

Dla chętnych na bieżni stadionu przewidziany był bieg "meta goni zawodnika”. Zainteresowanych nie brakowało, gdyż zgłosiło się 58 osób. Zawody wygrywała osoba, która pokonała najdłuższy dystans i jako ostatnia została dogoniona przez metę - rowerzystę. Prowadzone były trzy klasyfikacje. Jako zawodnik trenujący wygrał Dawid Bernaś (Biłgoraj), nietrenujący Dariusz Białas (Frampol), zaś w klasyfikacji dziewcząt wygrała Marlena Tyszko (Biłgoraj).

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners