Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Relacje z imprez

« powrót

Mistrzostwa Polski Szkół Leśnych w piłce siatkowej- Biłgoraj 2018

W dniach 2-3 marca 2018 roku w hali OSiR w Biłgoraju odbyły się Mistrzostwa Polski Szkół Leśnych Ministra Środowiska Dziewcząt i Chłopców w Piłce Siatkowej o Puchar Dyrektora RDLP w Lublinie.
 

Mistrzostwa Polski Szkół Leśnych w Piłce Siatkowej mają swoją długą tradycję i są organizowane bez przerwy od 26 lat. W zawodach rywalizowały drużyny z całej Polski. W kategorii dziewcząt zagrało 7 zespołów zaś w kategorii chłopców 8 zespołów, które przybyły z Leska, Białowieży, Warcina, Tucholi, Starościna, Milicza, Brynku, Biłgoraja. 

Zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców wygrały drużny gospodarzy czyli Zespół Szkół Leśnych w Biłgoraju. Oba zespoły w finale pokonały 2:0 Technikum Leśne w Białowieży. Brąz w kategorii dziewcząt wywalczyła drużyna z Technikum Leśnego w Tucholi, a wśród chłopców reprezentacja Technikum Leśnego w Miliczu.

Drużyna dziewcząt z Biłgoraja zagrała w składzie: Amelia Wieczorek, Patrycja Gęborys, Weronika Wolińska, Dominika Chmura, Karolina Koniuszewska, Natalia Mróz, Natalia Borowiec, Wiktoria Gozdalska, Kamila Władyka, Gabriela Lipowska. Opiekun grupy: Piotr Demucha.

Skład drużyny chłopców z Biłgoraja: Marcin Bryła, Sebastian Nizio, Norbert Kubrak, Mateusz Samuła, Szymon Buciur, Mateusz Sakowicz, Piotr Pętek, Piotr Przytuła, Jacek Wnuk, Paweł Hurbańczuk, Michał Granisz, Jakub Sakowicz, Tomasz Ozimek. Opiekun grupy: Jacek Grabias.

Organizatorami zawodów był Zespół Szkół Leśnych w Biłgoraju, Nadleśnictwo Biłgoraj, Uczniowski Klub Sportowy " LEŚNIK", Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners