Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Relacje z imprez

« powrót

Pierwszy turniej młodych piłkarzy Football Academy

5 listopada (w niedzielę) w hali OSiR w Biłgoraju odbył się I Turniej Piłkarski Football Academy Biłgoraj, w którym uczestniczyli najmłodsi zawodnicy z FA Biłgoraj, Frampol i Zamość. Organizatorem imprezy była Football Academy Biłgoraj oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju.

W rozgrywkach uczestniczyło 160 młodych zawodników, których podzielono na 14 drużyn. Już od wczesnego rana grała najmłodsza kategoria wiekowa U 4 i 5, a po południu do rywalizacji przystąpiły roczniki 2011 i 2010.

W każdej z grup rozgrywano mecze systemem „każdy z każdym” po 12 minut. W sumie rozegrano 43 spotkania.

Nie brakowało efektownych meczów, ale przede wszystkim radości po zwycięstwach czy smutku po porażkach.  Dla wielu z młodych piłkarzy był to pierwszy poważny turniej.

Na trybunach grze młodych piłkarzy przyglądali się najlepsi kibice – rodzice, rodzeństwo i dziadkowie, którzy zagrzewali okrzykami swoich faworytów do walki.

Głównym celem spotkania była dobra zabawa w duchu sportowej rywalizacji. Klasyfikacja drużynowa nie była prowadzona, wszyscy byli zwycięzcami a każde z dzieci otrzymało pamiątkowy medal.  W starszej kategorii organizatorzy wyróżnili Huberta Kołakowskiego, Damiana Kwapisza oraz Jakuba Steca (strzelił 13 bramek). Na zakończenie na młodych sportowców czekała gorąca pizza.

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners