Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Relacje z imprez

« powrót

Weekend na sportowo

Za nami Dni Sportu i moc atrakcji przygotowanych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju. Blok imprez sportowych zaczął się w sobotę i potrwał do niedzieli.

W pierwszym dniu na stadionie OSiR rywalizowały dzieci i młodzież. Na skateparku odbył się turniej rolkowy zaś na bieżni stadionu odbyły się zawody lekkoatletyczne, breakdance i street workout.

Mimo chłodnej aury chętnych do zabawy nie brakowało. Każda atrakcja sportowa przyciągnęła kilkadziesiąt chętnych osób.

Zawodom towarzyszyły liczne konkursy z nagrodami. Można było wygrać cenne nagrody rzeczowe w tym rowery a także nagrodę główną, czyli konsolę do gier.

Na skateparku odbył się także pokaz jazdy na rolkach w wykonaniu zawodników szkółki rolkowej, którą prowadzi Agnieszka Michalska w Mikołowie. Ponadto pojawił się Patryk Gruszka (uczestnik zawodów międzynarodowych World Slalom Series), który również wykonał pokaz oraz poprowadził warsztaty.

W hali OSiR odbył się mecz piłki ręcznej młodzików gdzie MKS Biłgoraj zmierzył się z SPR Wisłą Sandomierz.


Tego dnia również odbył się VI Nocny Turniej Siatkówki o Puchar Dyrektora OSiR, gdzie rywalizowało osiem drużyn. Pierwsze miejsce zajęła Siarka Tarnobrzeg pokonując w finale Team Hrubieszów 2:0. Zwycięska drużyna występowała w składzie: Karol Szszepanik (kapitan), Rafał Hasiak, Tomasz Fałdowski, Mateusz Klann, Arek Bazan, Paweł Szymański, Marcin Pazgier, Piotr Sudoł.

Ponadto na bocznych boiskach rozegrane zostały mecze szkółki piłkarskiej OSiR. Rywalizowali trampkarze starsi i młodsi z rówieśnikami z "Avii" Świdnik. Trampkarze starsi zremisowali zaś młodsi zanotowali porażkę.


W niedzielę odbył się Ogólnopolski Wyścig Kolarski po Ziemi Biłgorajskiej, w którym wzięło udział 85 zawodników z różnych miejscowości m.in. Lublina, Stalowej Woli, Puław, Przemyśla, Sandomierza oraz nasi z Biłgoraja. Szczegółowe wyniki KLIK.


Na głównym boisku zagrali młodzicy młodsi szkółki piłkarskiej OSiR, którzy pokonali Granicę Lubycza Królewska 4:0.


W hali odbył się mecz poświęcony pamięci Andrzeja Misia. Oldboje Łady Biłgoraj zremisowali 4:4 z Reprezentacją Gminy Zamość.

Sportową niedzielę zakończył mecz o mistrzostwo IV ligi gdzie Łada 1945 Biłgoraj zremisowała 1:1 z Kryształem Werbkowice.

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners