Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Relacje z imprez

« powrót

Trzeźwo – zdrowo – na sportowo

W tym roku po raz kolejny, pod hasłem " TRZEŹWO – ZDROWO – NA SPORTOWO", odbył się piknik rekreacyjno-sportowy. Wydarzenie odbyło się w niedzielę, 13 sierpnia nad zalewem Bojary w Biłgoraju.

Jako pierwsi do rywalizacji przystąpili kolarze i biegacze, którzy mieli do pokonania łącznie 27,5 km. Na zawody przybyły osoby z różnych miejscowość: Lublina, Stalowej Woli, Ulanowa  czy Kraśnika. Szczegółowe wyniki KLIK.

Na boiskach piaszczystych odbył się turniej piłki nożnej plażowej oraz siatkówki plażowej.  W rywalizacji piłkarzy najlepszy był zespół OKS Sitarska I. Najlepszym bramkarzem turnieju został Sebastian Serwin, najlepszym piłkarzem Łukasz Jasiński zaś najlepszym strzelcem Grzegorz Krupczak.

W rywalizacji siatkarzy wygrała para Jan Włodarczyk, Kamil Warzocha, która w meczu finałowym pokonała parę Konrad Kosiński, Dawid Sobaszek.

Mimo dość chłodnej aury znaleźli się nawet chętni do wypróbowania swoich sił w zawodach pływackich oraz kajakowych. W pływaniu zwyciężył Kacper Szukajło. W wyścigach kajakowych w kategorii mężczyzn najszybszy był Dawid Bernaś, zaś dwójkach para Arkadiusz Paluch, Grzegorz Krupczak.

W planie imprezy znalazło się wiele innych atrakcji tj. gry i konkursy dla dzieci, pokazy modeli pływających,  spacer trzeźwego farmera w alkogoglach, oraz pokazy ratownictwa medycznego i bezpłatne przejażdżki na motorówce.

Tradycyjnie na zakończenie odbył się Bieg Abstynenta  dookoła zalewu. Wystartowało ponad 100 osób w różnym wieku.  Każdy uczestnik otrzymał pamiątkową koszulkę z logo biegu.

Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji imprezy.

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners