Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Relacje z imprez

« powrót

Sportowy Dzień Dziecka w OSiR

W miniony czwartek, w godzinach popołudniowych na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji został zorganizowany ,,Sportowy Dzień Dziecka’’.

Po raz pierwszy na terenie skateparku zostały zorganizowane warsztaty rolkarskie. Zajęcia skierowane były do wszystkich, którzy chcieliby nauczyć się jeździć na rolkach, bądź udoskonalić swoją technikę. Warsztaty miały charakter otwarty. Na ćwiczenia z wykwalifikowanym instruktorem Mateuszem Miazgą, mógł przyjść każdy zainteresowany, bez względu na wiek czy stopień zaawansowania.

W ten dzień dopisała wspaniała pogoda i nie brakowało chętnych do założenia rolek.

Odbyły się także zawody lekkoatletyczne. Uczniowie szkół podstawowych mogli spróbować swoich sił w wieloboju lekkoatletycznym. Uczestnicy byli podzieleni na dwie grupy - młodszą oraz starszą. W młodszej kategorii wygrała  Agata Karolczak przed Milenką Flis i Agatą Czanasz. Kategorię chłopców wygrał Karol Sędłak przed Maciejem Ciosem i Filipem Kowalikiem. W starszej kategorii triumfowała Oliwia Hałka przed Marleną Tynko i Ewą Czanasz. Wśród Chłopców najlepszy był Miłosz Rozwadowski, a tuż za nim uplasowali się Kacper Kupiec i Bartosz Kapuśniak.

Z kolei dla gimnazjalistów przygotowany był Test Coopera. Tutaj najlepiej wypadła Kamila Skałecka. Drugie miejsce na podium zajął Alan Kordylewski zaś trzecie Eryk Markowicz.

Również Fundacja Pomocy Dzieciom „Krzyk” wzięła czynny udział w tej imprezie. Kręcenie balonów, malowanie twarzy, gry i zabawy to wszystko czekało na najmłodszych.

Tradycyjnie najlepsi otrzymali pamiątkowe puchary i medale.

Na zakończenie wszyscy spędzili miło czas przy wspólnym grillu. Odbyło się również losowanie nagród.

Impreza sprawiła uczestnikom wiele radości, zabawy i satysfakcji.

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners