Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Relacje z imprez

« powrót

Małopolska gra dalej

W środę 10 maja na stadionie OSiR w Biłgoraju odbył się mecz I rundy eliminacji makroregionalnych UEFA REGION’S CUP, w którym zagrały reprezentacje Lubelskiego ZPN i Małopolskiego ZPN.

Rewanżowe spotkanie w Biłgoraju było na pewno bardzo fajne i emocjonujące dla kibiców. Mimo przenikliwego zimna piłkarze obu drużyn stworzyli ciekawe widowisko, w którym padło pięć bramek.

Młodzi adepci piłki nożnej szkółki sportowej OSiR w Biłgoraju mieli okazję wyprowadzać na murawę stadionu piłkarzy obu drużyn.

Mecz lepiej rozpoczęła reprezentacja Lubelszczyzny, która w 54. minucie prowadziła już 2:0 po bramkach Adriana Hołowni i Damiana Kopcia. Goście nie dali jednak za wygraną i wyrównali stan meczu a następnie wyszli na prowadzenie. Dwie bramki zdobył Konrad Kuliszewski i jedną w doliczonym czasie gry Artur Biały.

Pierwszy mecz pomiędzy obiema drużynami rozegrany został 25 kwietnia w Żabnie. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.Tym samym do kolejnego etapu awansowała reprezentacja Małopolskiego ZPN.

Warto jeszcze dodać, że w tym meczu zagrało dwóch piłkarzy Łady 1945 Biłgoraj. Łukasz Szawara bronił w pierwszej połowie i zachował czyste konto, z kolei Patryk Dorosz pojawił się na boisku w drugiej połowie i zaliczył asystę przy bramce na 2:0.  

Lubelski ZPN – Małopolski ZPN 2:3 (1:0)

Bramki: Adrian Hołownia 37, Damian Kopeć  54 – Konrad Kuliszewski 76, 82, Artur Biały 90+3.

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners