Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Relacje z imprez

« powrót

Sportowy Dzień Kobiet 2017

Po raz kolejny na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju został zorganizowany Sportowy Dzień Kobiet.

Ideą tego dnia jest przede wszystkim promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia, integracja oraz dobra zabawa. Jak co roku,  chętnych pań nie brakowało. W przygotowanych atrakcjach każdy znalazł coś dla siebie. Były ćwiczenia, bezpłatne masaże, odnowa biologiczna, słodki poczęstunek, zdrowe soki owocowo-warzywne oraz strefa piękności.  

Sportowy Dzień  Kobiet rozpoczął się od zajęć Zumby z Zosią Badach.

W tym samym czasie w salce fitness odbyły się zajęcia na piłkach, które poprowadziła Sylwia Szkałuba, a w siłowni cross trening z Olą Gontarz.

Drugi blok sportowy na hali zaczął się cięższym treningiem Insanity - polegającym na odwróconych interwałach. Prowadzący Adam Sarzyński dał niezły wycisk naszym Paniom.

Jednocześnie na siłowni odbyły się zajęcia na trampolinach z Agatą Wybranowską  a w salce fitness  jogę poprowadziła Aleksandra Gontarz.

Przed ostatnim treningiem na arenie głównej odbył się pokaz akrobatycznego tańca na kole w powietrzu, który wykonała Marta Wyszyńska z Lublina.

Ostatni bardzo ciekawy i nietypowy trening w parach poprowadziła gwiazda Sportowego Dnia Kobiet Katarzyna Dziurska, która była pod wrażeniem formy uczestniczek – Super dzień. Od rana pozytywna dawka mocy. Mnóstwo energii i przemiłych słów! Dziękuje za miłe przyjęcie i wspólny trening w Biłgoraju. – powiedziała tuż po treningu Kasia - Mistrzyni Świata Fitness Figure Classic, trener personalny, tancerka, instruktorka fitness, fotomodelka, ambasadorka firmy Olimp, Queen-fit, New Balance. Na zakończenie dzięki sponsorom, którzy ufundowali nagrody Mistrzyni przeprowadziła konkurs sportowy, najlepsze Panie zostały nagrodzone.

Dzięki sklepowi BodyVit w Biłgoraju oraz firmom Olimp Sport Nutrition Queen-Fit  Panie miały szansę spróbować suplementów diety, które stosuje Kasia Dziurska. 

O piękny wygląd przybyłych kobiet w trakcie imprezy zadbały biłgorajskie wizażystki i fryzjerki  - Marta Tochman, Anna Pawluk, Monika Podpora, Edyta Bryła Kołdyj, Monika Gzik, Magda Monostarska. Ale to nie były wszystkie atrakcje.  Panie mogły również skorzystać z porad firmy AVON, Mary Kay, Szkoły Medycznej w Biłgoraju, Nature House, LR Health & Beauty Systems. Oprócz tego można było skorzystać z porad Pani Renaty Bielesz, która prowadzi sklep Noszę Biustonosze.

Ponadto można było obejrzeć wystawę  fotografii sportowej  autorstwa  Andrzeja Jawy Jaworskiego – biłgorajanina, który mieszka w Stanach Zjednoczonych i pracuje z największymi gwiazdami sportu.

Na zakończenie  imprezy, odbyło się losowanie nagród głównych. Do wygrania były min.: karnety OSiR, bony podarunkowe na zabiegi, ekspres do kawy oraz drobny sprzęt AGD.       

        

Bardzo dziękujemy sponsorom za włączenie się w imprezę!!!

 

Sponsorzy Sportowego Dnia Kobiet       

 

Ośrodek Sportu i Rekreacji

Urząd Miasta Biłgoraj

Kaufland, ul. Jana Pawła II 49

Natur House, ul. Kościuszki 7

COOL – SPORT, ul. Mikołaja Kopernika 9

Sklep Treps, ul. Mikołaja Kopernika 3

Restauracja Sitarska, ul. 3-Maja 21

Make up Artist - Marta Tochman

Bilka-Bis agencja reklamowa - Anna Węgierak, ul. Włosienkarska 13

Noszę Biustonosze – Renata Bielesz, ul. Kościuszki 30

Studio Urody Anna – Anna, Mariusz Pawluk, ul. Kościuszki 45

Foto Zawojska – Marzena Zawojska, ul. Kościuszki 33

Sklep Jedz Zdrowo - Zofia Sajecka, ul. Kopernika 17

Beauty Expert - Dagmara Żołopa, ul. Plac Wolności 3

Ciastkarnia Obszyńscy, ul. Kościuszki 142

BODY VIT  – suplementy diety

Olimp Sport Nutrition

Olimp labs

Gabinet Podologiczny "La madame"

Queen Fit

Mary Kay

Elżbieta Dobosz - Studio Fryzur

LR Health & Beauty Systems

Monika Podpora

Monika Gzik

Magdalena Monostarska

Nails by Katarzyna Wolanin 

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners