Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Relacje z imprez

« powrót

II Biłgorajska Senioriada za nami

Seniorzy po raz drugi spotkali się w hali sportowo-widowiskowej OSiR w Biłgoraju, żeby wspólnie spędzić czas na sportowo i w bardzo dobrym nastroju. 

Do tegorocznej rywalizacji przystąpiło sześć drużyn z Biłgoraja i okolic: Rowerowe Roztocze, Uniwersytet Trzeciego Wieku, Cykliści Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Honorowi Dawcy Krwi, Stowarzyszenie PCK oraz Kwiaty Jesieni z Frampola.


Program tegorocznej Senioriady był obfity w różnorodne atrakcje. Całość rozpoczęła się od autoprezentacji. Każda z drużyn bardzo ciekawie przedstawiła działalność swojego klubu.

Następnie odbyły się konkurencje sportowe tj.  rzut woreczkami do celu, wyścig z dużymi piłkami, strzały piłką nożną do małej bramki, rzut oszczepem na odległość, slalom z piłeczką niesianą na rakietce do badmintona.

Nasi seniorzy pokazali, że potrafią i chcą się bawić, a zapoczątkowana w ubiegłym roku Senioriada, okazała się strzałem w dziesiątkę.

Obył się także quiz wiedzy o sporcie. Każda drużyna musiała odpowiedzieć na trzy pytania.

Dla chętnych przygotowana była konkurencja zbijania kręgli. Dwie najlepsze pary otrzymały nagrody niespodzianki.

Najlepszym zespołem II Senioriady zostali Cykliści Uniwersytetu Trzeciego Wieku, którzy zdobyli 53 punkty. Kolejne miejsca zajęły drużyny: Honorowi Dawcy Krwi – 51 pkt., Uniwersytet Trzeciego Wieku – 48 pkt., Rowerowe Roztocze – 42 pkt., Stowarzyszenie PCK – 33 pkt., Kwiaty Jesieni z Frampola – 22 pkt.

Uczestnicy z rąk burmistrza miasta Biłgoraja Janusza Rosłana oraz dyrektor OSiR Elizy Rafał otrzymali okazałe puchary, nagrody rzeczowe oraz talony na sprzęt sportowy. 

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners