Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Relacje z imprez

« powrót

IV Mikołajkowy Turniej Dziewcząt w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Dyrektora OSiR

9 grudnia (we wtorek) w hali sportowo-widowiskowej OSiR odbył się IV Mikołajkowy Turniej Dziewcząt w Halowej Piłce Nożnej.

W zawodach brały udział zawodniczki szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.  Grano systemem  „każdy z każdym”.  Mecze były rozgrywane bez zmiany stron, czas trwania 10 min.

Emocji jak zwykle nie brakowało a rywalizacja była zacięta.

Najlepszą drużyną całego turnieju okazał się zespół Włókniarza Frampol, który zakończył zmagania z 10 punktami na koncie.  – Cieszę się, że po raz kolejny wzięliśmy udział w takiej imprezie. Brawa dla organizatorów, którzy stanęli na wysokości zadania i kontynuują rozgrywki dziewcząt. Jest to duża frajda dla moich podopiecznych, które zawsze chcą chętnie uczestniczyć. Moim zdaniem, co roku poziom sportowy jest wyższy. Także widać już zawodniczki, które umiejętnościami wyróżniają się na tle swoich drużyn. – podsumował turniej Andrzej Cichocki opiekun drużyny Włókniarza Frampol.

Drugie miejsce zajęły dziewczęta z  Gimnazjum w Łukowej (op. Mirosław Okoń), które uzbierały 9 punktów. Na najniższym stopniu podium znalazła się ekipa gospodarzy czyli OSiR Biłgoraj (op. Michał Furlepa) – 7 pkt. Kolejne miejsca zajęły: Gimnazjum w Korytkowie (op. Paweł Kołodziej),  Aleksandria Aleksandrów (op. Grzegorz Różański) i Gimnazjum Nr 2 w Biłgoraju (op. Bożena Małek).

Po zakończeniu zmagań dyrektor OSiR Michał Furlepa nagrodził wszystkie drużyny pucharami.

Puchar otrzymała także Anna Karp (OSiR Biłgoraj), która wywalczyła koronę króla strzelców.

 Angelika Bąk (Włókniarz Frampol) została najlepszą zawodniczka turnieju.

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners