Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Relacje z imprez

« powrót

III Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Halowej

W czwartek, 4 grudnia 2014 roku w hali sportowo – widowiskowej OSiR odbył się Turniej Mikołajkowy Chłopców: rocznik 2005 i 2006 w halową piłkę nożną.

Dużo emocji, zabawy i piłka nożna na wysokim poziomie – tak z pewnością można w skrócie opisać to, co działo się dzisiaj w hali OSiR. Trzecie zawody z okazji Mikołajkowego turnieju – halowej piłki nożnej, rozegrali młodzi adepci piłki, którzy z ogromnym zaangażowaniem walczyli od pierwszej do ostatniej minuty każdego meczu.

W turnieju wzięło udział 8 drużyn reprezentujących trzy szkoły podstawowe: nr 1 i 5 oraz  Miejski Zespół Szkół. Najliczniejszą grupą, jaka stawiła się na turniej była Szkoła Podstawowa Nr 5 w Biłgoraju pod opieką Roberta Skakuja, która wystawiła trzy drużyny liczące w sumie 40 osób. -  Turniej miał na celu sprawdzenie umiejętności naszych najmłodszych piłkarzy na tle innych szkół a przede wszystkim miał zapewnić świetną zabawę. Fajnie, że OSiR organizuje tego typu imprezy. Warto dodać, że większość moich podopiecznych to właśnie piłkarze Szkółki OSiR. – powiedział Robert Skakuj.

Wszystkie uczestniczące szkoły uhonorowane zostały pamiątkowymi pucharami oraz słodyczami, które wręczył im Dyrektor OSiR Michał Furlepa oraz obecny na imprezie Święty Mikołaj.

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners