Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Relacje z imprez

« powrót

Sportowe potyczki gimnazjalistów

27 listopada (w czwartek) Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju przy współpracy przedstawicieli biłgorajskich gimnazjów zorganizował w hali OSiR sportowe potyczki gimnazjalistów.

Zanim jednak rozpoczęła się właściwa część imprezy, widzowie obecni w hali OSiR mogli zobaczyć turniej halowej piłki nożnej, w którym zwyciężyła drużyna z Powiatowego Gimnazjum w Biłgoraju.

W imprezie wzięły udział cztery drużyny reprezentujące szkoły gimnazjalne z Biłgoraja. Uczniowie byli wspierani i dopingowani przez swoich kolegów i koleżanki ze szkoły.

Po zaprezentowaniu okrzyków bojowych młodzi sportowcy przystąpili do konkurencji sprawnościowych, które przeplatane były konkursami wiedzy o Oskarze Kolbergu oraz występami artystycznymi przygotowanymi przez szkoły.

,,Wielki wyścig (tor przeszkód)''

,,Wyścig po piłki"

Sztafeta ,,Wyścig przebierańców" - unihokej

,,Wiódł ślepy kulawego''

Owacjami na stojąco publiczność nagrodziła konkurencję dla dyrektorów/opiekunów szkół, którzy wykonywali rzuty kulami Boule w miejsce wyznaczone przez organizatora.  

 Na zakończenie uczestnicy imprezy zostali obdarowani nagrodami w postaci sprzętu sportowego.

  - Całość rozgrywek przebiegała w miłej, sportowej atmosferze, w duchu fair play. Z niecierpliwością czekamy już na kolejne zawody w przyszłym roku, gdyż jest to bardzo wartościowa impreza, na której można fajnie się pobawić.  – powiedział Maciej Buczek, dyrektor Gimnazjum Nr1 im. Św. Jadwigi Królowej w Biłgoraju.

  - Bardzo fajna impreza, pełna uśmiechu, zdrowej sportowej rywalizacji i integracji wśród uczniów i nauczycieli. Fajnie, że podczas potyczek łączymy sport z wiedzą o polskiej twórczości. Tegoroczne potyczki sportowe odbywały się wraz z konkursami wiedzy o Oskarze Kolbergu oraz występami artystycznymi przygotowanymi przez szkoły. Dziękuję Dyrektorom szkół i opiekunom za udział naszych gimnazjalistów w tym bardzo potrzebnym wydarzeniu. Wszyscy także i kibice dzielnie reprezentowali swoje szkoły. - dodał Dyrektor OSiR Michał Furlepa.
 

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners