Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Relacje z imprez

« powrót

Energetyczne warsztaty ruchowe za nami

Każdy kto w piątek 14 listopada przyszedł na OSiR mógł wziąć udział w zajęciach: Insanity, Tabaty czy Street Workout.  Dobra głośna muzyka oraz doskonała atmosfera i duża liczba gości to był nasz przepis na piątkowy wieczór.  Warto dodać, że OSiR przygotował również losowanie nagród, w którym do wygrania był bilet na Kabaret Moralnego Niepokoju oraz karnety na siłownie, odnowę biologiczna i gadżety sportowe.

Zajęcia prowadzili doświadczeni instruktorzy. Insanity - Adam Sarzyński , tabatę prowadziła Aleksandra Popko a pokazy i zajęcia street workout Maciek Paluch.

Uczestnik warsztatów ,dyrektor OSiR Michał Furlepa, pogratulował doskonałej formy wszystkim uczestnikom i zapewnił, że nie były to ostatnie tego typu zajęcia na obiektach OSiR. - Wszystkim, którzy uczestniczyli we wczorajszych warsztatach ruchowych na obiektach OSiR gratuluję świetnej formy , siły i stworzenia fajnej atmosfery. Nie ukrywam, że ,,wymieniłem dwie koszulki" ale warto było. Intensywność ćwiczeń była bardzo duża ale taki wysiłek jest bardzo potrzebny. Należy także podkreślić duży profesjonalizm naszych instruktorów- Aleksandry Popko, Macieja Palucha i Adama Sarzyńskiego. Ilość ćwiczących, dobra muzyka, pełen poziom energii a także nagrody jakie losował dla uczestników mały Mateusz to wszystko dało wiele radości i zadowolenia. Dziękuję wszystkim i myślę, że niebawem kolejne warsztaty, na które już teraz zapraszam.

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners